bursa altili tahminleri can911

29 MART 2017 ÇARŞAMBA BURSA ALTILI GANYAN TAHMİNLERİ (can911)

Geçtiğimiz günlerde yazarlarımızdan BOMBACI’ nın yazısında bahsettiği benzer bir duruma programda yine denk gelince biraz irdeleyip çalışmamı yapayım istedim. İlginç sonuçların çıkabileceği bir programla karşı karşıyayız. Hayırlısı diyerek yazdığımız gibi gelmesi ve kazançlı olması dileklerimle yorumlarıma geçiyorum… can911

1.Ayak: Son derece istikrarsız İngilizlerin maiden mücadelesiyle başlıyor program. Grubta bir nebze istikrarlı görünen 8 (BANG BANG) ilk tercihim. Tabela yaptığı binicisi idaresinde çalışmalarını sürdüren 1 (ALPAÇİNO), Diamond Flame ve Lira Lira’nın anneden kardeşi 5 (OBRADOVİÇ) idmanda da iyi görüntü sergiledi. Verdiği yaklaşık 7 aylık araya rağmen kariyerine başlangıç yaptığı 2.liklerin hatırına 3 (KİNG KAİSER) ve yine çalışmalarını beğendiğim 9 (DÖRT NİSAN) ve 7 (ARJANTİN) ilk ayak tercihlerimdir.

2.Ayak: Arapların uzun mesafeli KV koşusunda değerli isimler start alıyor. Ayıklama yöntemiyle 4 ismi dışarıda bıraktım. Sıralamam 10 (SEMEND), 1 (BAŞKAYNAK), 2 (NASUHOĞLU), 4 (AYNATINAZ), 5 (KUTLUERİNOĞLU) ve 3 (KORALAY) şeklindedir.

3.Ayak: Bana göre günün kilit ayağı ve tehlike sinyallerinin uçuştuğu koşuda epey ince eleyip sık dokudum. Tabii ki takdirin size ait olacağını baştan ifade ederek benim tercihlerim Murat’ın tercihlediği 4 (FORTE), son koşusunda mesafeden etkilendiğini düşündüğüm 7 (ONUREFE), bugünkü koşularda kilit rol oynayacağını düşündüğüm Ayhan’ın tercihlediği 3 (ARCHMAN) ve son 2.liğinde koşusunu beğendiğim 9 (DOCTOR HOUSE) olacaktır. Kardelina neden yok sorularına binici değişikliği nedeniyle yer vermedim.

4.Ayak: Kazandığı son koşusu sonrası tüm şartların neredeyse aynı olduğu bugün de 1.liği kaptırmayacaktır 1 (ZÜLFO KİRVE). BANKOM

5.Ayak: İkinci maiden koşuda yedili oyunları veya kupon küçültmek isteyeceklere 2 (ÖMER COPPER) alternatif tek önerim olsun. İstanbul’da umduğunu bulamayan Prince of Krakow’un anneden kardeşi 8 (KESTANE) idmanda istekli görünümüyle kuponumda yer alır. Çalışmasını beğendiğim diğer isim 3 (ÖZDENİZOĞLU) sürpriz önerim olacaktır.

6.Ayak: Aprantilere mahsus Şartlı koşuda kalite safkan 3 (GRADE BOY) ön planda. Kariyerine etkili başlangıç yaparak kazandığı son yarış sonrası yaşadığı sorun nedeniyle geriye çekilip 15 gündür sorunsuz bir şekilde çalışmalarını gerçekleştiren 6 (HURRİCANE FLY) ve uzunda grupla başa çıkabilecek derecelere sahip 8 (SİHİRLİDAĞ) ile tercihlerim son buluyor.

Altılı Ganyan Şablonum:

1.Ayak: 8-1-5-3-9-7

2.Ayak: 10-1-2-4-5-3

3.Ayak: 4-7-3-9

4.Ayak: 1

5.Ayak: 2 /// 8-3

6.Ayak: 3-6-8

Kupon Tutarı: 25,92 TL (5.Ayakta 8-3 ilavesiyle geniş kupon 77,76 TL olup bütçe takdirinize bırakıyorum. Yedili oyunları için 1.Koşuda önerim 1 (Tarıkhan) olacaktır).

 

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: can911

can911
1975 Almanya doğumluyum.İzmir' de yaşıyorum.Bu oyunu kumar boyutuna getirmeden,iyi yaptığımı düşündüğüm tahminlerim nedeniyle sürdürüyorum.Kazanmanın tamamen oyun kurgusunu iyi oluşturmak ve iyi takip etmekten geçtiğini öğrendiğim bu oyunda seviyeli ve tarzıma uygun yazarların olduğunu gördüğüm bu sitede bulunmaktan çok memnunum.Saygılarımla
mustafa
Ziyaretçi
mustafa

Öncelikle hayırlı sabahlar ve bol şanslar kardeşim. Özellikle 3. Ayaktaki bir at için yazmak istedim. Marmaray’ın son kosusuna tekrar bakar mısın. . Son 400 de 1 jokey enseye basıyor ama telefondan seçemedim.. Marmaray olduğunu düşünüyorum. Ben böyle enseye basılan atların bir sonraki yarışından hep korkmuşumdur eee bu at üstüne tsar yavrusu ise ve kum ise ve mesafe 1400 ise daha çok korkarım

Fahrettin
Ziyaretçi
Fahrettin

Bigüzel altılı verimde yakalıyalım hep 5te kalıyoz

silivrili
Üye
silivrili

Bol şanslar dilerim
Can abi

admin
Yönetici
admin

Bol şanslar Can bey, nazar değmesin performansınıza :)

Ramazan Yılmaz
Üye
Ramazan Yılmaz

bol şanslar can bey

Erenler
Ziyaretçi
Erenler

S a.hayirli bol kazancli gunler arkadaslar.azor kardeşimizi göremiyorum..azor kardeşim yorumlarini bekliyoruz.nerdesin sen ya:)))

Azor Ahai
Üye
Azor Ahai

tahmin olarak katılmasamda burdayım neyse sen yabancı değilsin şablon şeklinde atayım :)
10-8-3-5-1-7
5-1-3-2-4 ( semend sıkıntılı)
HEPSİ (7-6-9-5-1-2-3-4-8)
1-6
8
11

bol şansların olsun …

ersan
Ziyaretçi
ersan

Bursa altilisi 1ayak 1.3.8/2ayak 1.3.5.10/3ayak 1.3.4.7/4ayak 1.2.3/ 5ayak2 banko 6ayak 1.3.6.8 bol sanslar

Engin aslansoy
Ziyaretçi
Engin aslansoy

1 ayak 7
2 ayak 10
3 ayak 1
4 ayak 1
5 ayak 8
6 ayak 3
Bende tahmin böyle ….adanada n herkese slm lar Bol şans.

admin
Yönetici
admin

Forte Onurefe atbaşı Can Bey. Robin Hood vuruşu :)

Morton34
Üye
Morton34

Son ayak sallama :)