29 MART 2017 ÇARŞAMBA BURSA AT YARIŞI TAHMİN (RAMAZAN YILMAZ)

1.AYAK : Bursa pistindeki ilk koşusunda son metrelere kadar sürdürdüğü liderlik mücadelesi pisti yadırgamadığının göstergesiydi. Kulaklık takısından da rahatsız olduğunu düşündüğüm koşudan dördüncülükle ayrılan 1.ALPAÇİNO bugün sökülen takısı ve galoplarındaki muazzam görüntüsüyle maidene veda edeceğini düşünüyor ve banko olarak öneriyorum.

2.AYAK : Yaşına rağmen kazandığı yarışlar neticesinde formunun ne denli iyi olduğunu gösteren 3.KORALAY koşunun yüksek tempoda geçecek olmasından istifade edecek ilk isimdir. Her nekadar 10.SEMEND gibi kaliteli bir ismin koşuda olması zora soksada 3.KORALAY bugün kendisini iyi tanıyan binicisiyle fotoya uzanan isim olacağını düşünüyorum. Benim şablonumda banko olacak lakin yeri olan beya güvenemeyenler 10.SEMEND ve 5.KUTLUERİNOĞLU‘nuda ekleyip bu koşuyu kapatabilirler.

3.AYAK : İyi koşmasına rağmen birtürlü fotoya uzanamayan 4.FORTE bugün Gündüzeli iradesinde fotoya uzanabilir favorim. 1.KARDELİNA ve 9.DOCTOR HOUSE favorimn en ciddi rakipleri. Ekonomik kuponlar icin 3.ARCHMAN‘da eklenip bu koşu geçilebilir ancak geniş oynayanların sürprize müsait olan bu ayağı HEPSİ demesi mantıklı yatırım olacaktır.

4.AYAK Son iki koşusunu da kazanma başarısını gösteren 1.ZÜLFO KIRVE devam eden formuyla favorim. Katıldığı ilk uzun mesafeli koşudaki performansını göz önüne alırsak oldukça iyi görünen 3.BABA FERHAT favorinin eksik koşması durumunda ilk olarak devreye girecek isimdir. Öte yandan 2.KUPALIM,6.ROYAL KHAN ve 4.BURGUNDY BLUE geniş kuponlarsa bulunması gereken isimler.

5.AYAK : Son koşusundaki ikinciligiyle göz dolduran 2.ÖMER COPPER çalışmalarında formunun devam
ettiğini ve bu koşuda ne denli etkili olabileceğini gösteriyor. Önceki koşularında etkili olduğu binicisiyle bu koşuya katılacak olması da cabası. Ekonomik kuponlar içinde alternatif bankom. Geniş oynayanlar için sıralamam şablonda.

6.AYAK : Günün kapanış mücadelesinde ön plana çıkan safkanlar olsa da sürprize oldukça açık olmasından ötürü geniş tutmakta fayda var. Sıralamam şablonda.

ALTILI GANYAN ŞABLONUM
1.AYAK : 1
2.AYAK : 3
3.AYAK : HEPSİ
4.AYAK : 1.3.2.6.4
5.AYAK : 2.7.5.9
6.AYAK : 1.3.2.6.8.5.4.9

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: Ramazan Yılmaz

Avatar
32 yaşında evli bir adamım altılı ganyan oyunlarıyla tanışmam 8-10 yıl gibi bir zamana dayanıyor ve bu süre içinde altılı ganyandan aldığım ikramiyeler hatrı sayılır ikramiyeler oldu. Altılı ganyanın şans ve tesadüften ziyade takip ve dikkat isteyen bir oyun olduğunu düşünenlerdenim. Ben oyunları para hırsıyla değil zevk için anlık heyecanlar için oynarım herkese de böylesini tavsiye ederim. Hırs yaparsan kaybedersin, kaybedersen daha çok hırslanırsın. Agf, favori falan pek fazla dikkat etmediğim hususlar bu yüzden güvendiğim isin sıralamada sonuncu at dahi olsa tek yazmaktan çekinmem pişman olmaktansa o heyecanı yaşamak daha değerli. Paylaşmayı severim ve bu sebeple bankotahminler ailesindeyim.
silivrili
Üye
silivrili

Bol şanslar olsun Ramazan :)

admin
Yönetici
admin

Ramazan Styla :)

Bol şanslar

zeroooo
Ziyaretçi
zeroooo

bravo ramazan

halil
Ziyaretçi
halil

1..3..145678..136..12345789..12345678910..Büyle yatırayım

Adrian
Üye
Adrian

çok kötü verdi yarışı ALPAÇİNO