29 Mart 2015 Pazar İzmir Altılı Ganyan Tahmin ve Yorum

1.AYAK : Bir süredir binicisi tarafından özenle hazırlanan 3-MALAYAH İstanbul’da katıldığı ilk startında varlık gösteremese de bugün gerek piste yatkınlığı gerekse galoplarında ki hazır görüntüsüyle kazanmasını beklediğim isimdir. Değişen takılarıyla da dikkatimi çeken 3-MALAYAH cazip görünen programa sürpriz bir başlangıç yaptırabilir.

2.AYAK : Çim pistte oldukça etkili performanslar sergileyen 6-SERKANCAN bir süredir start almamış olsa da yeterli hazrılığa sahip favorim. Son koşusunu zorlanmadan kazanan 3-DESTAN AGA bugün yeniden etkili olabilir.2-ZENCİRBEY, 8-WEMBLEY ve 10-GUNPOWDER küçük çaplı kuponlar için önerebileceğim isimler.

3.AYAK : Süratli tempoda geçecek olan koşuda bu tempodan istifade edip mesafeyi iyi ayarlarsa 4-SANCAKGÖR kazanabilir. Eğer farklı bir durum olursa tüm safkanlar eşit şansa sahip. Geniş kuponlarda HEPSİ yapmak mantıklı sonuç olacaktır.

4.AYAK : Bir önceki koşusundan tamamiyle Selim KAYA’nın bariz hatalı sebebiyle kazanabileceği koşudan ikinci ayrılan ve sonraki koşusunda da binicisinin gereksiz bekleme yapması sebebiyle kaybeden 3-DEMİRDÖVEN bugün hem temposunu bozacak bir ismin bulunmaması sebebiyle hemde Gündüzeli iradesinde aynı hataların tekrarlanmayacağı için fotoya uzanacaktır.

5.AYAK : Start aldığı tüm çim koşularda da tabela içinde yer bulan 6-DEBRE favorim. İlk kez çim piste çıkacak olsa da yatkın olduğu pistte 1-DEZA favorinin en sert rakibi olur.4-ROYAL BEGOVİÇ, 10-YILMAYA ve 5-RUSSIAN POWER şans verdiğim diğer safkanlar. 9-SEMPATİK GÜZEL sonraki ihtimal.

6.AYAK : GÜLENGÜL gibi kaliteli bir isimle kardeş olan 2-GELANA son koşusundaki ikinciliğinin ardından kazanmaya en yakın gördüğüm isim. 7-MY GOLD favorinin hata yapması durumunda devreye girer.

ALTILI GANYAN KUPONUM:
1.AYAK : 3
2.AYAK : HEPSİ
3.AYAK : HEPSİ
4.AYAK : 3
5.AYAK : 6 – 1 – 4 – 10 – 5 – 9
6.AYAK : 2 – 7

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.
altılı sonuçları

Yazar: Ramazan Yılmaz

Avatar
32 yaşında evli bir adamım altılı ganyan oyunlarıyla tanışmam 8-10 yıl gibi bir zamana dayanıyor ve bu süre içinde altılı ganyandan aldığım ikramiyeler hatrı sayılır ikramiyeler oldu. Altılı ganyanın şans ve tesadüften ziyade takip ve dikkat isteyen bir oyun olduğunu düşünenlerdenim. Ben oyunları para hırsıyla değil zevk için anlık heyecanlar için oynarım herkese de böylesini tavsiye ederim. Hırs yaparsan kaybedersin, kaybedersen daha çok hırslanırsın. Agf, favori falan pek fazla dikkat etmediğim hususlar bu yüzden güvendiğim isin sıralamada sonuncu at dahi olsa tek yazmaktan çekinmem pişman olmaktansa o heyecanı yaşamak daha değerli. Paylaşmayı severim ve bu sebeple bankotahminler ailesindeyim.
20 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
nihat

çim pist değişikliği nedeniyle kurgu değişecekmidir kardeşim.

BY keskin

İZMİR At Yarışları

By keskin’in Yorumu

1.ayak: Tatminkar yarışlarının ardından galollarında resmen kanatlanıp ucan çok daha iyi duruma gelen ORİJİN OSMAN uygun rakipler yanında kesinlikle günün bankosudur.

2.ayak: gurubun üstünde gördüğüm WEMBLEY yarışı kazanabilir tek atılabilir Rakip arayanlar sırasıile ZENCİR BEY, SERKANCAN, ASPURCE ve FESTINA LENTE devreye girebilirler.

3.ayak: Pist ve mesafeye yatkınlığıile bilinen BÜREBEY’i başta tutuyorum SONKALELİM, HIZLITUĞRA, , AKKURT, SANCAKGÖR ve ANADOLUASLANI.

4.ayak: Son koşusunu beğendiğim DOLUDİZGİN’İ naşta tutuyorum ve kum piste çok iyi yarışlar cıkaran DEMİRDÖVEN. Fit durumdaki ekürili BURKAL ciddi rakibleridir.

5.ayak: ROYAL BEGOVİÇ, DEZA, DEBRE, YILMAYA, SEMPATİK GÜZEL ve ODE TO JOY zorlu yarışın eşit şanslı isimleridirler.

6.ayak: Rakiplerinden daha iyi durumdaki RÜZGAR KANAT, GELANA , MAKTOUB ve MY GOLD altılının son ayağının en şanslı isimlerdirler.
Altılı ganyan tahmini
1.ayak:4…………….3
2.ayak:8…………….2.6.9.1
3.ayak:1.2.3.7.4.8
4.ayak: 6.3.1
5.ayak: 1.4.6.10.9.3
6.ayak:2.9.5.7.

korkmaz

Helalllllll.

Anonim

Malayah :) iyi tahmin güzel ganyan :)

xcanerx01

Ustat seni dinedim ilk aya tek atim ikinci ayada 3 atabuldum tesekurler

Anonim

1 ayak 3 tek
2 ayak 8.2.9.7.1.5
3 ayak 2.4.5.7
4 ayak 1.3.4
5 ayak 4.1.10
6 ayak 3.9.7.10
3000 tl cepte allah bereket versin

admin

Tebrikler

Hasan

Arkadaş ilk ayak teki mükemmel
Ne kadar tebrik etsek az. Bravo. Bundan sonra özellikle takibindeyim tek atlarının…

Mustafa Kemal

Harikasın takibindeyim basarilar

taner ers

Tebrikler

Anonim

Tebrik ederim sizi. Super bir 6li kurmussunuz…

20
0
Tahmin paylaş.x
()
x