Yarış Saatleri ve Günleri Değişti

6’lı Ganyan başlama saatleri ve yarış günleri değişiyor

Yurt genelinde yaz saati uygulamasına geçilecek olmasından dolayı, 29 Mart Pazar gününden geçerli olmak üzere, 6’lı Ganyan’ın başlama saatlerinde değişikliğe gidildi. Yeni uygulamaya göre; 6’lı Ganyan gündüz yarışlarında saat 15:30’da, gece yarışlarında ise saat 19:00’da başlayacaktır.

1 Nisan’da yarış günleri değişiyor
İlkbahar / Yaz yarış sezonlarının başlayacak olması nedeniyle, 1 Nisan Çarşamba gününden itibaren yarış günlerinde de değişiklik olacaktır.
Buna göre, Ankara yarışları Salı, Perşembe ve Cumartesi günleri, Adana yarışları Salı ve Pazar günleri, Bursa yarışları Pazartesi ve Cuma günleri, Elazığ yarışları Çarşamba günleri, İstanbul yarışları Çarşamba, Cuma ve Pazar günleri, İzmir yarışları Perşembe ve Cumartesi günleri, Şanlıurfa yarışları ise Pazartesi günleri, yapılacaktır.
1 Nisan Çarşamba gününden itibaren geçerli olacak yarış günleri tablosu şöyledir;

PAZARTESİ GÜNDÜZ BURSA YARIŞLARI AKŞAM Ş.URFA YARIŞLARI

SALI GÜNDÜZ ANKARA YARIŞLARI AKŞAM ADANA  YARIŞLARI

ÇARŞAMBA GÜNDÜZ ELAZIĞ YARIŞLARI AKŞAM İSTANBUL YARIŞLARI

PERŞEMBE GÜNDÜZ ANKARA YARIŞLARI AKŞAM İZMİR YARIŞLARI

CUMA GÜNDÜZ BURSA YARIŞLARI AKŞAM İSTANBUL  YARIŞLARI

CUMARTESİ GÜNDÜZ ANKARA YARIŞLARI AKŞAM İZMİR YARIŞLARI

PAZAR GÜNDÜZ İSTANBUL  YARIŞLARI AKŞAM ADANA  YARIŞLARI

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.
altılı sonuçları

Yazar: admin

Avatar
25 yılı aşkın bir süredir at yarışlarını takip ediyorum ve oynadığım kuponları ücretsiz paylaşmaktayım. Sitemizi mobil uygulamamızdan da takip edebilirsiniz.