29 KASIM 2017 ÇARŞAMBA BURSA ALTILI TAHMİNLERİ (BOMBACI)

Selamlar herkese Bursa altılı tahminlerim şu şekildedir.

1.ayak: El Birliği ile güzelim safkanın canını çıkardılar şimdi son 2 yarışına giriyor çok at yazacak olanlara (4) BURCUNUR tavsiye ederim. Çalışmalarını sahaya yansıtamayan (7) SELAYATLI ilk rakip gördüğüm isim.

2.ayak: İçlerinde en hazır safkan olan (9) SÜNGÜTAY ın sorunları bir türlü giderilmemiş olsada ben bu defa maidena veda etmek için piste çıktığını düşünüyorum BANKOMdur.

3.ayak: Çok büyük bir pilotaj hatası veya şanssızlık olmadıktan sonra kazanması  muhtamel (2) ASARCIKLI’nın kötü koşması durumunda devreye gireceğini düşündüğüm rakipleri şablonumdadır.

4.ayak: Son yarışında beklenen performansı gösterememiş olsada bu yarışta şanslı olduğunu düşünüyorum (3) THE LAST LEGEND ilk şans verdiğim isim.

5.ayak: Süpriz arayacağım yarışta tercihim HEPSİ olacak.

6.ayak: (8) TEKMUTLU ve (12) ZIPIR arasındaki mücadelenin yarılın birincisini belirleyeceğine inanıyorum herkese bol şanslar.

ALTILI GANYAN ŞABLONUM

1.ayak: 4-7-3-1-6

2.ayak: 9 tek

3.ayak: 2-6-7

4.ayak: 3-2-4

5.ayak: hepsi

6.ayak: 8-14

YEDİLİ GANYAN ŞABLONUM

1.ayak: 5-1-2

2.ayak: 4-7-3-1-6

3.ayak: 9 tek

4.ayak: 2 tek

5.ayak: 3-2-4

6.ayak: hepsi

7.ayak: 8 tek

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: Bombaci

Bombaci
Selamlar İstanbul'da yaşamaktayım 20 yılı aşkın süredir at yarışlarıyla ilgilenmekteyim. Evli ve 1 çocuk babasıyım.
1 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
admin

Bol şanslar

1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x