29 KASIM 2017 ÇARŞAMBA BURSA ALTILI GANYAN TAHMİNLERİ (SİZDEN GELENLER)

29 Kasım 2017 Çarşamba Bursa Tahmin – Yorumlarımdır Talihiniz ve bahtınız güneş ışığı gibi aydın olsun dostlarım.

1.AYAK: 6 Kasım ve 14 Kasım tarihli Bursa – Kocaeli 1400 KUM sınavlarında birbirleriyle çekişme içinde olduğunu gözlemlediğim KIZIM İDİL – SELAYATLI ikilisinden KIZIM İDİL 14 Kasım tarihli KOCAELİ 1400 KUM sınavında elde ettiği liderlikle önplana çıksa da, SELAYATLI da 6 Kasım tarihli BURSA 1400 KUM koşusunda KIZIM İDİL’in önünde 3.lük elde etmesini bilmiştir. Bu nedenle SELAYATLI’yı öncelikle önemsiyorum ama bir tarafı süprize açık koşu olduğundan dileyen eklemeler yapabilir. Ve son anda gözlemlediğim kadarıyla CANIM CİĞERİM son 1900 KUM koşusunda epey kalite isimlerin az farkla gerisinde elde ettiği 3.lük nezdinde yine Yunus Emre YÜKSEL idaresinde diğer 2 attan daha öncelikli gelmekte benim açımdan. Dolayısıyla bu koşudaki tercihlerim sırasıyla SELAYATLI – CANIM CİĞERİM ikilisidir.

2.AYAK: Yarış yaşamının henüz 2 KUM koşusunda (1300 Metre) istikrarlı bitiriş süreleri elde eden ve son koşusunda Recep ÖZŞAHİN idaresinde sonraki koşu için geliyorum sinyalleri veren MARUF TAY gösterdiği performans nezdinde ilk atımdır. Mustafa ÇİÇEK idaresinde start alacak olan SÜNGÜTAY ise 11 Eylül tarihli BURSA 1300 KUM koşusunda tabelanın epey gerisinde 6.lık elde etmesine rağmen elde ettiği 1.32.46 bitiriş süresiyle MARUF TAY’dan daha iyi sinyaller verdiğini göstermiştir. Tercihlenmelidir. Bu koşuda da tercihlerim sırasıyla SÜNGÜTAY – MARUFTAY ikilisidir.

3.AYAK: Mesafe, pist, idareci üçlüsünü ayırt etmeksizin gösterdiği ortalama üstü performanslarla dikkat çeken, 9 Ekim – 3 Kasım tarihli uzun mesafe KUM koşularında kayda değer dereceler elde eden ASARCIKLI başta olmak üzere, ortalama mesafe koşularında son derece uygun sıkletlerde son koşularında parlak dereceler elde eden DİYARBEYİ – EFE YÜREK ikilisi ile birlikte bu üçlü tercihlenmelidir. Dolayısıyla tercihlerim sırasıyla DİYARBEYİ – EFEYÜREK – ASARCIKLI üçlüsüdür.

4.AYAK: THE WORLD IS YOURS gerek uzun mesafe deneyimleriyle, gerekse grup içindeki etkili idarecisiyle koşunun en iddialı ismi olacaktır. Bankomdur.

5.AYAK: SAVAŞ ATI, uzun mesafede elde ettiği mükemmel dereceler bir yana, aynı performansı kısa mesafede fazlasıyla göstereceğinden eminim, grubunun en ideal performansına sahip bu atı bankom olarak göstermek istiyorum.

6.AYAK: Kısa mesafe performanslarına, geçmiş koşularına binaen TEKMUTLU grubun en uygun ismi olduğu gözardı edilmeksizin bankomdur diyorum.

1.AYAK: 5 – 7
(Canım Ciğerim – Selayatlı)

2.AYAK: 8 – 9
(Maruftay – Süngütay)

3.AYAK: 2 – 6 – 7
(Aasarcılık – Diyarbeyi – Efeyürek)

4.AYAK: 1
(The World Is Yours)

5.AYAK: 3
(Savaş Atı)

6.AYAK: 8
(Tekmutlu)

TUTAR: 5 MİSLİ: 3.60 TL

YAZAR ETC

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: admin

Avatar
25 yılı aşkın bir süredir at yarışlarını takip ediyorum ve oynadığım kuponları ücretsiz paylaşmaktayım. Sitemizi mobil uygulamamızdan da takip edebilirsiniz.
20 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
kadir

Bol şanslar bahtiniz açık olsun

ETC

Teşekkürler Kadir dost.. Bilmukabil, senin de şansın gün gibi aydın olsun…
Yorum ve tercihlerimizi tahminlerimizi es geçmeyelim, paylaşımda bulunalım…

yavuzhan41

Bol şanslar ETC.

ETC

Teşekkürler dostum Yavuzhan..
İsmini Tutanlar bölümünde göremiyorum şu sıralar.. Yarın öyle bir gel ki yorumlarınla tahminlerinle, baş köşede ismini göreyim ;)

yavuzhan41

Nasip diyelim :)

gurcan77

Bol şanslar, Emeğine sağlık ETC,

Son ayaktaki 8 Tekmutlu isimli at hala nasıl maidende kalmış anlayamadım,kafamda bir acaba oluştu,sahipleri bilerekmi maidende tutuyor para toplamak için acaba diye düşünmeden edemedim,yanına Akınsız altılı akılsız altılıdır sloganından esinlenerek 5 numaralı Lüferi ilave ettim

ETC

Teşekkür ederim gurcan77 dostum

Biliyor musun bahsettiğim mevzunun benzerini şöyle düşündüm ben, TEKMUTLU grubun en üstün görünümlü, bir o kadar da iddialı atı, Ama ondan da önce benim dikkatimi çeken ZIPIR Var. Mesafe ayırt etmeden Recep ÖZŞAHİN idaresinde çok güzel tatmin edici sonuçlarla ayrılmış bu at… ZIPIR’dan önce TEKMUTLU Maiden’a veda eder miii? Bunu düşünüp duruyorum dakikalardır. Bu at, yani ZIPIR grubunun en dışından start alıp uygun boşluğu üretince iddiasını son ana dek sürdüren türden bir isim. Benim TEKMUTLU’yu banko göstermemin sebebi de Volkan YÜCEL idaresinde olması ve grubun genelinde kısa mesafe koşularına yatkın bir idareci.. LÜFER’in tercihlenmesini önermem. Bu at yaklaşık 7-8 ay aradan sonra ilk defa kısa mesafe KUM koşacak. Son koşusundaki tecrübesi ÇİM pist de olsa Akın SÖZEN idaresinde olması avantaj gibi görünse de bazı koşularda idareciye değil atına bakarım. Ben önermem şahsımca.. TEKMUTLU – ZIPIR bu koşuda birlikte düşünülmesi gereken isimler olsa da TEKMUTLU benim için yüzde 51, ZIPIR ise yüzde 49 durumunda…

Uzun lafın kısası TEKMUTLU’yu tercihleyen biri muhtemelen uygun grupta son 1200 KUM koşusunda elde ettiği bitiriş süresine binaen tercihlemiştir. Volkan YÜCEL faktörü de ona binaen.. ZIPIR ise dış kulvar avantajını geçmiş yarışlarında kullandığı gibi bu koşuda da avantajına kullanmayı başarırsa burun-baş- boyun gibi farklarla kazanmaması için sebep göremiyorum.

Mehmet28

bol şanslar

ETC

Teşekkür ederim Mehmet dostum, talih daima sizlerden yana olsun

hakan bulut

bursa altılım : bugün iddalıyım

1 ayak : 6.1.3.2.5.7
2. ayak : 2
3.ayak : 2.1.6.5.7
4. ayak : 1
5. ayak : 3.1.2.4
6 ayak : 2.5.4.8.13.11.14

ETC

şansın bol olsun hakan dostum
ataklarını bekliyoruz

Cyrone

İkinci ayak 2 nim de geliri yuksek 3 liradan fazlada koşmaz 5 li yap misli

2 tek
6.1.///istihbarat 7
1 tek
1 tek
5.8

Yapistir 10 misli 3.6 tl

hakan bulut

ikinci ayağı geçersen altıllım tutar diye düşünüyorum

Cyrone

Tabi bunun icin ilk ayağı gecmemiz lazim bende 6 banko kazanir düşünüyordum yanılttı :)

Cyrone

Altılı şablonum

1.ayak 6 banko///5.3.7
2.ayak 2.14.9.8
3.ayak 6.1.2.5
4.ayak 1 banko
5.ayak 1 banko
6.ayak 5.8.14.2.11.6

Herkese bol şanslar

Hüseyin deniz

Öncelikle teşekkür ederim.., tahmin ve yorumlarınızı okumadan oyun kurmuyorum. Gerçekten başarılı kurgularınız var diyer yorumcular gibi kalabalık kupon paylaşıp kafa karıştırmıyorsunuz tekrar teşekkür eder başarılarınızın devamını temenni ederim..! Bu arada ganyan xx uygulamasında EMREMİNE adlı şahıs sizin yorumlarınızı kendi yorumuymuş gibi paylaşıyor üye yorumları bölümünde şahsen ben rahatsız oluyorum böyle emek hırsızlarından bilginiz olsun istedim… esenlikler dilerim…

ETC

Hüseyin deniz dostum fikir ve görüşlerin için teşekkür ederim. Mümkün mertebe meblağı asgariden gösteriyorum ki burda işin maksadı altılının bir oyun-eğlence kavramı olmasından ibaret olması. Sadece yaptığımız tercihlerle ilgili bu güzel oyunu eğlence, heyecan bazında değerlendirmeli ve işin aşırısına kaçmamalı…

Başarılı olamıyorum o ayrı konu…

Diğer yazar ve okuyucu dostlarımız da bu güzel ortamda ortalama meblağlarda mükemmel işler çıkarıyorlar haklarını yemek haddime olamaz.. A’sından Z’sine kadar bu güzel ortamda yorumlarını paylaşan her can dosta ayrı ayrı minnet duygularımla…

Farklı bir sitede yorumlarımın paylaşılması ile ilgili olarak, inanın önemsemem.. dileyen bu yorumları dilediği gibi istediği sitede paylaşsın. Tam tersine okuyucuya ulaşabildikten sonra benim için nasıl ve ne şekilde ulaştığının zerre önemi yok :))

Bursa’da ilk ayaktan gittim, bana uyduysanız gerçekten özür dilerim.

Şimdiden Perşembe ve Cuma günüki tahmin ve yorumlarımı da hazırda tutuyorum. Sizlerle zamanı geldiğinde paylaşacağım dostlarım..

Saygılarımla…

hakan bulut

cyorone urfadan oyun aldım ama büyük bir tekli bir tek te sen ver de altılı yapayım::))

Cyrone

Hakan dostum Kimi tek atiyon bi ışık ver bende ona göre ışık yakiyim :)

Cyrone

Keske misli 5 li vericegime misli 4 verseydim :) butun kafa atlarim geldi

20
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x