29 HAZİRAN 2015 BURSA AT YARIŞI TAHMİNLERİ (MUSTAFA)

Birinci altılı ganyan tahminim çok çalışmama rağmen yorumsuz olarak sadece şablon niteliğinde olacaktır ziraa henüz bitti çalışmam diyerek ikinci altılı tahminlerimi yorumluyorum.
1.AYAK:
Son startında bu grubun çok üzerinde isimlerle savaşan 6- GÖKALTAY ve yine karacabey koşusunda start alıp bugün o gruba nazaran oldukça hafif bir gruba düşen 5- BÜYÜKDÜŞÜN bu ayak için yeterli dururyor.

2.AYAK:
Kum pist performansı çim performansından kat kat iyi olan ve son 4.cülüğü daha sert grupda olan 7- SARPBEY benim bugünkü bankomdur.

3.AYAK:
Bu koşu ve diğer koşuda sanki kimi yazmazsak o gelecek en tedirgin olduğum iki ayak diyerek başlıyorum.
Hazırlıkları gayet tahminler 8- SUN KİNGDOM, son yarısını gösterişli kazanmış olan 2- CLARK KENT ,kuma daha iyi bir isim  olan 10- OĞLUM MELİH,daha önceleri dinamik yarışlarına özenle katılan 11- POSTACI önde rahat kalırsa kazanması an meselesidir.

4.AYAK:
Ben bu ayak da yerimde olduğu için süpriz arıyorum ayrımsiz hepsi yazıyorum çalışmalarım sonucu oluşan sıralamam şablondadır.

5.AYAK:
Orjin ve hazırlık olarak iki isim biraz daha sıyrılmış duruyor ben bu iki isimle bu yarışı atlatacağımızı düşünüyorum bunlar 7- YURTTAY ve 8-YÜCELİR dir.

6.AYAK:
Altılımızın dönüm noktası bu ayak bana göre zira 4.ayağı hepsi yaptığımıza ya pişman olacağız yada orda sürprizi yakalayıp son ayağın heyecanını yaşayacağız.Ben son koşusunu kazanarak çim pistte daha iyiyim sinyalini veren 7- EYE OF THE WİND i banko olarak yazacağım kendi sablonuma bana göre kazanması gerekir.

Herkese bol şanslar dilerim.

1.ALTILI GANYAN ŞABLONUM

1.AYAK: 1,3,4,2,5
2.AYAK: 9
3.AYAK: 11,8,2
4.AYAK: 2,7,14,15
5.AYAK: 6,5
6.AYAK: 7

2.ALTILI GANYAN  TAHMİNİM

1.AYAK: 6,5
2.AYAK: 7
3.AYAK: 8,2,10,11
4.AYAK: 7,4,5,1,2,6,8,3
5.AYAK: 7,8
6.AYAK: 7

DİLEYENLER KENDİ TUTTUKLARI İSİMLERİ EKSİK DÜŞÜNDÜKLERİ YERLERE İLAVE EDEBİLİRLER.

HERKESE BOL ŞANSLAR DİLİYORUM. ..

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.
altılı sonuçları

Yazar: Mustafa Kemal

Mustafa Kemal
Adım, Mustafa Kemal 1979 doğumluyum.
4 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
admin

Bugün Bursa çok iyi para verecek gibi duruyor. Bol şanslar herkese.

4
0
Tahmin paylaş.x
()
x