Ana Sayfa / Tahminler / 29 HAZİRAN 2015 BURSA ALTILI TAHMİNİ ( BY CREED )

29 HAZİRAN 2015 BURSA ALTILI TAHMİNİ ( BY CREED )

Koşmayan ASYA SİRA yerine ARINA ME bankom olmuştur.

1. Ayak Startla birlikte liderliği almasını beklediğim ARINA ME süratli başlayacak olan koşuda hemen arkasından gelip liderliği çok geciktirmeden alacak olan ASİ RÜZGAR önde bir tempo mücadelesi kurmaya çalışacaklardır. Gruba baktığım zaman form grafiğini ve stilini çok beğendiğim (2) ASYA SAİRA'nın her koşulda kazanmasını bekliyorum BANKOMDUR.

2. Ayak Son yarışında startla birlikte liderliği zorlanmadan alan lakin kendisinden çok daha seri bir isim olan GÜNGÖR AĞA'ya diş geçiremeyen (5) BURAKŞAH, bugün stiline uygun çok basit bir grup yakalamış. Startla birlikte liderliği almasını beklediğim safkanın beyaz bayrak ayna yarışı yapmasını bekliyorum. Kendisine ayak uydurabilecek bir ismin olmaması da ekstra bir avantaj. Tek rakip olarak gördüğüm KEREMCAN ise henüz kendisini ispat edecek bir yarışı bulunmadığından gerilerden gelebilecek bir safkan da gözükmediğinden BURAKŞAH'ın kazanması normal sonuç olur.

3. Ayak Yarışa baktığım da birbirinden vasat isimlerin start alacağı koşuda gruba göre çok önde gördüğüm 3 safkana şans vereceğim. Bunlar (7) ÖZÇETİN, (1) FORDTA TEK ve (9) TUŞ KİLİDİ olacak.

4. Ayak Yarış hayatına ilk defa başlayacak olmasına rağmen idman pistinde ki pişkinliyle dikkat çeken (9) SÜPERCAN favorim. İlk startını dikkate almadığım kum pistte farklılaşmasını beklediğim (2) AVATAR, ilk startını sert grupta iyi mücadeleyle tamamlayan (7) ORMANCI DAYI, son yarışlarını kesinlikle dikkate almayın dediğim (13) İBİŞKIZI sonrasında ise (14) ÖZLEMGÜL ve (3) BABAMENDUH yazacağım.

5. Ayak Son yarışlarını bu gruba göre daha üst gruplarda mücadele veren (8) MY SULTAN favorim. Son yarışında formunda artış gösteren (10) EGEBEYİ, eküri avantajıyla (3) İMPARATORKAYA, son yarışını dikkate almadığım (5) BÜYÜKDÜŞÜN, son olarak ise (6) GÖKALTAY yazacağım.

6. Ayak Çok uygun kiloda ve önde bomboş kalacak olan (8) GÜNEBAKIŞ günün sürprizini yapmaya yakın duruyor. Son yarışını çok iyi bulduğum (6) ŞAH ŞEHRİYAR, uygun grupta mücadele edecek olan (7) SARPBEY, son yarışlarıyla çok iyi bulduğum (1) KAVAKLI, çok daha sert rakipleriyle mücadele eden (3) MİRAZBATUR, sonrasında ise (9) UÇANKARINCA ve (10) DAŞTANBEY yazacağım.

7. Ayak Son yarışında stilinde ki rakiplerine rağmen sonlarda tekrar tazeleyip etkili bir sprintle kazanan bu yarış kendisi kadar formda bir isim görmediğimden bu safkanı yıkmanın mantıklı olmadığını düşündüğümden (2) CLARK KENT'i banko olarak öneriyorum.

8. Ayak Form grafikleri son yarışlarında çok kötü bir şekilde zedelenen günü gününe tutmayan safkanların koşusunda KRALİÇE BALKES hariç HEPSİ diyeceğim.

9. Ayak Yarış hayatına bu koşuyla başlayacak olan çalışmalarında çok muazzam gördüğüm (7) YURTTAY yarış hayatının ilk startını herhangi bir aksilik nüksetmez ise kazanır deyip BANKO olarak öneriyorum.

10. Ayak Son yarışını önemsemediğim bir önce ki yarışında düzlüğe rahat gelip arttıramayan (5) GHOST OF DARKNESS favorim. Bu safkana rakip olarak (9) SOLO TÜRK, (7) EYE OF THE WIND yazacağım.

1. ALTILI ŞABLONUM :

1. Ayak : 2 TEK

2. Ayak : 5 TEK

3. Ayak : 7,1,9

4. Ayak : 9,2,7,13,14,3

5. Ayak : 8,10,3,5,6

6. Ayak : 8,6,7,1,4,9,10

ŞABLON TUTARI : 37,80 TL'dir. bol şanslar dilerim.

2. ALTILI ŞABLONUM :

1. Ayak : 8,10,3,5,6

2. Ayak : 8,6,7,1,3,9,10

3. Ayak : 2 TEK

4. Ayak : HEPSİ

5. Ayak : 7 TEK

6. Ayak : 5,9,7

ŞABLON TUTARI : 44,10 TL'dir. Bol şanslar dilerim.

Tahmin ve yorumlar tamamen amatör bir anlayışla paylaşılmaktadır.
Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.
OZAN BOĞURCU
Ziyaretçi
OZAN BOĞURCU

PAZARTESİ BURSA ALTILI TAHMINLERIM…. (1.ALTILI)= (2.ALTILI)

Yorum yapmayacağım tek tutuğum safkanların ustunde duracağım…

6.KOŞU= 5 Li ganyan ın başlangıc kosusunda… Mesafesinde kosacak olan safkan.. Uygun kilosu ile,, Kendıne uyumlu bınıcısı ıle… (10),, DAŞTANBEY.. BURSA Yarışlarında bir birinciliğe daha imza atmasını bekliyorum… BANKOMDUR… Rakipleri şablonumdadır…

8.KOŞU= KİRAZLIYAYLA kosusunda.. Rakipleri nin nerdeyse hepsini geçmış… Uyumlu bınıcısı M.KAYA ile start alacak olan… (4),, SERKANCAN.. Kolay bır bırıncılık alacaktır… BANKOMDUR….

1.ALTILI ŞABLONUM….

1.AYAK=1,4
2.AYAK=1,6,5,7,11,4
3.AYAK=11,9,5,4,2,12,1
4.AYAK=14,11,3,1
5.AYAK=2,9,8,13,1,
6.AYAK=10 BANKO

KUPON TUTARI= 72.TL
BOL ŞANSLAR DİLERİM…
OZAN BOĞURCU…

2.ALTILI ŞABLONUM….

1.AYAK=2,9,8,13,1
2.AYAK=10 BANKO
3.AYAK=2,3,4,11,6,9
4.AYAK= 4 BANKO
5.AYAK=15,14,13,12,6,2,8,4
6.AYAK=6,4,7,14

KUPON TUTARI= 64.TL
BOL ŞANSLAR DİLERİM…
OZAN BOĞURCU…

NOT= Adrian Şanlıurfa tahmınlerını sunarsa sıtesınde Şanlıurfa tahmınlerımıde Paylaşmaya Çalışacağım…

ozgur
Ziyaretçi
ozgur

Usta tuş kilidi bugün tek olmazdım (

Mustafa Kemal
Ziyaretçi
Mustafa kemal

Bol şanslar

sinan dilbaz
Ziyaretçi
sinan dilbaz

yapma creed ya ..1-2-3 geçeyim derken.2 tek dedik.yine kafadan yattık. bu ara teklerin hiç gelmiyor..neyse bol şanslar.takibe devam.

Bombaci
Ziyaretçi
Bombaci

By creed selamlar şansin bol olsun.

Bir safkani sana sormak istiyorum. UCANKARINCA bu safkan şanssizligini bir turlu yenemiyor. Uzun zamandir takip ediyorum. Tabela disi hic kalmiyor. Ornegin gorebildigim kadariyla son 17 yarisinda sadece 3 defa tabela disi kalmis. Bu grup cok mu zorlu gelir. Mesafede uygun gibi. Bu safkan tek denenebilir mi ?

orhan
Ziyaretçi
orhan

yurttay ın ayakları düz bassın sana güvendim tek attım :))

Yazar: Bycreed

Bycreed