29 EYLÜL PAZARTESİ İZMİR ALTILI TAHMİNLERİ (KINGGOK)

1.AYAK: Son yarışına anlam veremesem de kazandığı binicisine kavuşan 9 BODAÇ ilk ayak için oldukça cazip olur diye düşünüyorum. Peşpeşe kazandığı yarışlarındaki formunu devam ettiren 5 YENİLMEZKIZ , çalışmalarını güzel şekilde tamamlayan 1 ALHABER yanına sürpriz için 2 NAZLI ON ve 6 YILMAZERGÜLÜ nü ekleyeceğim.

2.AYAK: Günün kalabalık koşularından ilkinde; 1 KING STRIKER ın son yarışı sert grupta olduğu için önemsemiyorum koruduğu formu ile kazanabilir.. 11 KRIZANTEM son yarışında bariz hatalar yüzünden dördüncülükle yetindi. Ekürili 2 KASABALI TEMEL , 7 BENİM ZAMANIM , 9 ŞET OĞLU ve hafif sıkletleri ile 5 RAIN GODDESS ve 6 SAUL bu ayak için yeterlidir.

3.AYAK: Yine sürpriz beklediğim bu ayakta ilk önceliğim 6 HAYALGİBİ den yana.. Son ikinciliği sonrası durumunu beğendiğim 8 TOSUNUM , uygun rakipler arasında 9 DEMİROK , 1 LAÇİN , 2 SANSAR ı ayırımsız yazacağım.

4.AYAK: Buradaki rakiplerinin çok üstünde gördüğüm 1 DOUBLE STEEL yarış içerisinde bir aksilik yaşamazsa kazanacaktır. Günün ilk bankosu olarak değerlendirebiliriz.

5.AYAK: Uygun bir grup bulan 3 ARZUKIZ kazanmaya en yakın isim olacaktır. Riske edenler tek olarak yazabilir. Rakip arayanlar içinse; 1 İLGEGÜL , 2  YÖRÜK KIZI , 7 GASTİN , 9 YAKŞIGÜZEL ve 12 HIRÇINKIZ olacaktır.

6.AYAK: Son koşusunda ısrarla önerdiğim ve oldukça rahat kazanan 19 MAKTOUB devam eden formu ile yine kazanacaktır. Günün ikinci bankosu olarak yazabiliriz.

1.AYAK: 9-5-1-2-6

2.AYAK: 1-11-2-7-9-5-6

3.AYAK: 6-8-9-1-2

4.AYAK: 1 DOUBLE STEEL

5.AYAK: 3/1-2-7-9-12

6.AYAK: 19 MAKTOUB

BOL ŞANSLAR….

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: kinggok

Avatar