29 EYLÜL PAZARTESİ BURSA ALTILI TAHMİNLERİ (KINGGOK)

1.AYAK: Şartlı1 mücadelede ilk kez koşacak olan tüm safkanların ayaklarının yere düz basmasını diliyorum. Hazırlıklarında oldukça iddialı görünen 10 RAIN OF TEARS aksilik olmazsa kazanır gibi görünüyor. Yine çalışmaları ile beğenimi kazanan 2 CELOSH , 6 BUĞLEM ve 5 OVIRAPTOR un yanına sürprizde 1 BİMEŞE ve 8 MAGNESIA ya da yer vereceğim.

2.AYAK: Kazandığı son yarışına oranla altı kg hafif sıkletle koşacak olan 10 SANCAKYILDIZI grubun uygunluğu ile günün bankosu olacaktır diye düşünüyorum.

3.AYAK: Ağır kilosu dışında handikapı olmayan 1 SERKAN BEY , İzmir den hazır durumda getirilen 6 TEO THE LEO ve 7 YARAMAZ ÇOCUK arasında birincilik mücadelesi olacağını düşünüyorum.

4.AYAK: İstikrarlı koşularının ardından birinciliğe yakın gördüğüm 7 ŞAHİN TEPESİ , İstanbul dan hazır durumda getirilen 8 FAUSTİNO ve eküri desteği ile 1 ATASOY bu ayak için yeterli olacaktır.

5.AYAK: Son koşuları başarısız olsa da kazanma vaktinin geldiğini düşündüğüm 2 DARK MAGIC ilk atımdır. İzmir den alıştığı aprantisi idaresinde koşacak olan 7 EXTRA GÜZEL , çalışmalarını beğendiğim 5 TRALLES GIRL , 3 PRINCESS SEAHERO , 9 GLOWING SUN ve 6 BİR UMUT bu zorlu ayakta kazanmaya yakın isimlerdir.

6.AYAK: Bir süre ara verdikten sonra Eylül başında koşup nefes açan 11 HÖYÜKLÜ den sürpriz bir koşu bekliyorum. 8 CERRAH son ikinciliği ile hazır olduğunun sinyalini verdi. Uzun zamandır koşmuyor olsa da 3 ZORLUAT , 4 HİSARGÜL ve 17 CÜNGÜŞ BEYİ sıralamasını yeterli buluyorum.

1.AYAK: 10-2-6-5-1-8

2.AYAK: 10 SANCAKYILDIZI

3.AYAK: 1-6-7

4.AYAK: 7-8-1

5.AYAK: 2-7-5-3-9-6

6.AYAK: 11-8-3-4-17

BOL ŞANS..

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: kinggok

Avatar