bursa altili tahminleri

29 EYLÜL 2017 CUMA BURSA AT YARIŞI TAHMİNLERİ (BİNBA STAR)

1.AYAK: Yarış hayatının ilk koşusunda koşuya adapte olmada biraz sorun yaşamasına rağmen çabuk toparlayan, bu kez de düzlük başında tam sprinte kalkacağı sırada bir de faul yiyen ENESİM (2) buna rağmen sonlarda etkili ve düzgün bir sprint atarak radarıma takılmayı başarmıştı.Safkan tam bir çim orijin ve Mahsun Demirbaş ile devam ediyor. Kendisine idman da veren binicisi ile favorim. ONURKAANOĞLU (8) iki  yarıştır piste büyük beklentiler ile geliyor,  bakalım bu kez nasıl koşacak.Demirkazık temsilcisi MUTLUHAN (7) son işinde gayet iyi dereceyi rahat tempoda çıkartarak beni ihmal etmeyin demiş adeta. Bugüne adar koşmuş oldukları koşularda elde emiş olduları tatminkar derceler ile ŞERİFOĞLU (9) ve TEKMUTLU (10) daha sonra şans verdiğim isimler olup çim pistte iş yapabilecek bir orijine sahip DURMAZAKAR (1) bu ke daha farklı koşabilir.Piste uyumlu orijini  ve yükselen formu  ile HANIMINOĞLU(4) daha sonra.

2.AYAK: Rakiplerinden bir  adım önde gördüğüm HERGELE(1) ve RAZYANA (4) ikilisinin mücadelesinin koşunun galibini belirleyeceğini düşünüyordum aslında hala da öyle düşünüyorum fakat HERGELE’nin Bursa’ya daha alışık olması, son koşusunu bu pistte kazanmış olması, son idmanını son koşusunu kazandığı jokeyi ile birlikte yine Bursa’da rahat tempoda gerçekleştirmesi ve rakibi gibi bir gün öncesinden uzun yol yapmamış olması gibi sebepler ile RAZYANA’nın bir adım önüne geçtiğini düşünüyorum.Tek tercihi kullanmam gerektiği için  de bu safkanı program üzerindeki ilk bankom olarak öneriyorum.

3.AYAK:  Bu pist ve mesafenin etkili isimlerinden HOSLİ(2) bu koşu için İstanbul’dan geliyor, favorim.ANGEL HORSE(1) kaliteli olduğu kadar yarış karakteri de yüksek bir isim. Kurtellerin ILDIRBEYİ (3) son dönem biraz istikrarsızlaşsa da bu grupta yazılır.Büyük çoğunluğun bu üç  atla geçeceği koşuda bana göre dışarıdaki isimlerin hiç de azımsanmayacak şansı bulunuyor.3 lü olmasına karşın kendisinden yasça büyük rakiplerine kafa tutabilecek performansı ile WASAHOF(5) hemen baboşların ardından şans tanıdığım isimdir.Başarılı dişiler WRITE TO ELLIE(6) ve LITTLE BIRD(4)’e de şans verilerek buranın kapatılması hem safkanların son form durumları hem de bahis açısından idealdir.

4.AYAK: BAYEZİD(1) ve WONDER(8) rakiplerinden bir adım dahi değil yarım adım öndeler,ancak içinden çıkılması çok zor bir koşu.Son çalışmalarında çok iyi derece çıkaran HALİLŞAH(2) ve SÜPHAN (7)öncelikli rakipleridir.İlk kez çime çıkan RHYTHM DIVINE (6)Torok yavrusu neden olmasın.Kariyerine 2 de 2 yaparak başladığı Barış Kurdu ile bir kez daha OĞLUMBURAK (5) bu serinin devamı peşinde olacak.Dışarıda kalanlara bakıyorum KARAHİSAR(3) ve MONTANA(4) adeta kuyumcu vitrini gibi..

5.AYAK: Çim,kum,sentetik,  İstanbul,Ankara,İzmir farketmiyor ve  safkan mükemmel işleyen bir makine gibi her koşulda kazanıyor,ayakları düz bassın, BAY EMİR (1) programı beşli ganyana çevirecektir.

6.AYAK: Son dönem performansı ile WEST GROVE (7) net favorim. ROYAL SET (9) potansiyeli yüksek bir isim , bu koşu dahil kollanmalı. Son güzel işi ve bomboş kilosu ile KING GUBAZ(18) mutlaka bulunsun.Kaba kumda fena koşmayan ÇAKABEY(10) sert jokeyi ile kollanmalı.63 kilo ile rahat tempoda tamamladığı son işinde güzel derece çıkartan NEHİRCAN(3) kesinlikle yazılsın.Formunu yükseltmeye başlayan ve bu binici ile daha önce 4 kez yarış  kazanma başarısı gösteren SONIC BOOM(6),uzun süredir koşmamasına rağmen çalışmalarında etkili gözüken MUSYUS(2) ve kum pistte  bu mesafelerde etkili koşabilen ARCHMAN(4) ile kapanışı yapalım.

Kupon

2-8-7-9-10//1-4

1

2-1-3-5-6-4

1-8-2-7-6-5//3-4

1

7-9-18-10-3-6//2-4

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.
altılı sonuçları

Yazar: binbastar

Avatar
33 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
admin

Bol şanslar

Özer

Slm kaç gündür durmadan yatiyoz banko cu abim birazda kazansak diyorum saygılar

admin

Altılı bulmak zor iş. Tahminleri direk oynamayın kendi kuponunuzla harmanlayın daha başarılı olursunuz.

toprak_tan

Bol Şanslar

zafer

yorum yaparken dikkat et kafada verdigin enesime ilk yarışında binen m.demirbeşla devam ediyor diyon ilk yarışında g.kocakaya bindi tamam

Tuncay61

Bursa altılım
2.9.10
2.4.8.11
1
1.2.3.7
1
10
Minik altılı

Mehmet28

bol şanslar

Hasan Suzi Aydemir

İstanbul tahmini YÖK mü beyler

admin

5. ayağı kapatacaktım, son ayak işi bozdu. Son ayak çok at yazanlara 18 tavsiye ederim.

7 //
1-4-9-11 //
1-2//
1-6-7-8//
1 //
1-2-3-4-6-7-9-10-11-18//

Mehmet28

bol şanslar
ben de çok at yazacaklara 14 tavsiye ederim :)

admin

14-18 ikili mi atsam :) Tahmini yazmışsın ama kalmış Beğenmedin mi :)

Mehmet28

0,5 tane at, 50 kuruş yeter :)
tahmini görebiliyorsan kararsızlığımın nedenini anlamıştırsın. kimsenin kanına girmeyeyim dedim, fazla uçuk olunca :)

admin

30 liralık kupon çıkmış. Duyanda 300 lira sanacak :)

Mehmet28

uçukluk kupon büyüklüğünden değil, teklerden dolayı :)

admin

ANCHORS AWEIGH güzel kazanmış, fena değil :)

Mehmet28

fena değil ama riskli, diğeri çok fazla risk zaten. bir tane daha var o hepsinden beter. bugün pilotluk günüm anlaşılan o nedenle sessiz kalayım :)

admin

H //
2-4-7-8 //
1 //
6 //
2 //
H //

Bu çıktı ama hiç yatır beni demiyor.

Mehmet28

Evi arabayı satıp 14e bastım sanki 😬 Ganyan ne öyle

Mehmet28

1 tane çifte al paran cebinde kalsın :)
ama tutarsa da çok iyi para verir :)

Mehmet28

güzelkaya ne yaptı öyle pist rekoru kırdı yanlış değilse yazan derece

admin

Bu pist ve mesafedeki rekor derece: GELİBOLU 59 Derece: 1,38,17

Mehmet28

yanlışmış 1:37:50 küsür gösteriyordu

Tuncay61

İst altılısı
3.4.5.11.12/1.2.3.7.9.10/2.3.5/5/2/11
Bol şand

the best

Arkadaslar kafa kesin 9 tek olur artisemrede tek olur

ahmet

Kafa 9 besinci ayak 2 beyazitin grubu degil ikinci ayak kapali

06Cengo06

Bolşans

H
4 BANKOM
H
1.8
1 BANKOM
3.7

15 TL

33
0
Tahmin paylaş.x
()
x