izmir altili tahminleri bombaci

28 EYLÜL 2017 PERŞEMBE İZMİR ALTILI TAHMİNLERİ (BOMBACI)

Selamlar herkese İzmir altılı tahminlerim şu şekildedir.

1.ayak: 2 Yaş İngilizlerin mücadelesi her sonuca açık görünüyor. Ancak kafadan indirmeye başladığımızda sonlara doğru da pilin biteceği kesin. Yapı itibari ile (3) numaralı TARAS BULBA haricinde ki tüm safkanlar uzuncu/tempo atı ve dolayısı ile kendisini çalıştıran pilotla bu yarışa katılacak olan grubun en seri safkanı bende ilk sırada. Kendi gözlemlerim ışığında buradaki rakiplerine istinaden sert gruplarda boy gösterip daha hazır bir görüntüsü olan (1) CRAZY MOUNTAIN ikinci safkanım. Maiden yarış olmasına rağmen son birinciliğini oldukça kayda değer bulduğum (4) CRACKER BABY üçüncü safkanım. Kendisine Kaya’ların, Çelik’lerin, Duygu Fatura’nın ve Kurtel’lerin de safkanlarını emanet ettiği son zamanlarda oldukça dikkatimi çeken bu hareketlerle Arif Okan Pazar’ın pilotluğunu üstlendiği (2) MORE THAN WORDS son şans verdiğim isimdir.

2.ayak: Beni biliyorsunuz hani bazı yarışlarda ve bazı anlarda hep bunu yaparım. Hele söz konusu İzmir ise derim ki: derecede, galopta, pistte bir yere kadar bazı şeylerin şanı vardır. İzmir’li de böyledir işte çünkü İzmir’inde İzmir’linin de bir şanı vardır. İzmirli sadıktır, İzmir’li yeri geldiği zaman YOLA-yordama, galoba-dereceye bakmaz. İşte bu yarış benim için tamda öyle bir yarış. Yine izmir denildiği zaman SUN BURN’lerin,  NORTH VALLEY’lerin bu tarz gruplarda ayrı bir yeri olduğu gibi bu safkanlar artık İzmir ile anılan aygırlardır. Ben demiyorum şu kadar Açık yarış kazandılar, bu kadar grup koştular diye ama çok akıllıca çok iyi yarış seçilerek koşturuldular ve İzmir’in sayılı aygırları arasında yer aldılar. İşte bu grupta bu iki aygırla kafa kafaya mücadele eden ve bence bu mesafede, bu kilo ile yarın AGF de belki ilk üçte olacak olan kızımız çok özel bir isimdir. Bunun üzerine basa basa söylüyorum son derece fit ve hazır durumda ki safkanın tek rakibi çim pisttir. Eğer burada kötü koşarsa hiç önemli değil kumda bu tarz bir grup denk gelirse gözü kapalı yine tek. Safkanın startla ile birlikte hiç bariyer dibinde yer tutmakla uğraşmayıp  -ki çünkü son düzlükte mecbur dışarıya alacak-  yer ve mesafe kaybetmeden dış kulvardan tutacağı yer ile son düzlüğe dönüldüğünde grubu avlamasını bekliyorum. (1) numaralı AMBERİM çok risklide olsa BANKOM dur. Rakip derseniz (2) İPEK KIZ öncelikli sonrası bende hepsi olur.

3.ayak: Türkiye standartları için :) belli bir süre geri çekilen safkanların bir araya geldiği yarışta yapmış olduğu çalışmaları yarışa yansıtması halinde (3) FERHATHAN ilk şanslı isimdir. Grubun en hazır safkanı (5) WAIT FOR IT ilk rakip gördüğüm isim olup (2) BAYDÖKER, (4) OASIS ve (1) SKYNET sonraki ihtimallerimdir.

4.ayak: Yapı itibari ile birbirine çok yakın olan safkanların mücadelesinde yapmış olduğu çalışmalara istinaden (4) INCEPTION riskli ve alternatif bir tek olarak denenebilir. Yok eğer kötü koşarsa ne olacağını kestirmek çok güç. Bir sıralamam var ve şablonda olacak.

5.ayak: Grubun en hazır safkanı olarak (6) YÜKSEK UÇUŞ’u görüyorum. Rakip olarak gördüğüm isim ise (3) FANİZAN dır. Şimdi bu iki safkan haricinde ne yazarsam karavana olacak benim için. Yani hepsi aynı torbada öyle söyleyeyim. AGF de yüzde 3-4 e göreceğinizi düşündüğüm idman görüntüsünü sahaya yansıtması hakinde yarış bitti derken biran da photoyu geçen bir safkan görürseniz bilin ki o (8) FETHİYE dir. Şimdi bu üç safkanın haricinde bir isim söyleyeceğim bu ismin son dört yarışı ve bu TURBO yavrusu bana göre beş yaşında sucuk fabrikasına gitmeyi hak etmiyor. Safkanı AGF de yüzde 1 veya yüzde 2 olarak göreceksiniz. Ben bu yarışta (9) SELUŞKA nın ismini buraya yazıyorum. Ayrıca (2) KARADALGA yı da korkumdan yazıyorum :)

6.ayak: 1400 metreli ve 22 safkanın yer aldığı mücadelede dış kulvarda ki safkanların oldukça yıpranacağını düşünüyorum. Peki ben bunu düşünüyorum çok akıllıyım da bu işin içinde olanlar aptal mı ? (5) ÇAHAN ilk safkanım olup rakip gördüğüm isimler şablonumda olacaktır. Şimdiden herkese bol şanslar.

ALTILI GANYAN ŞABLONUM

1.ayak: 3-1-4-2

2.ayak: 1 tek

3.ayak: 3-5-2-4-1

4.ayak: 4-3-5-2-7-8

5.ayak: 6-3 /// 8-9-2

6.ayak: 5-2-3-4

YEDİLİ GANYAN ŞABLONUM

1.ayak: 1-2-4

2.ayak: 3-1-4-2

3.ayak: 1 tek

4.ayak: 3-5-2

5.ayak: 4 tek

6.ayak: 6-3-8-9

7.ayak: 5-2-3-4

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: Bombaci

Bombaci
Selamlar İstanbul'da yaşamaktayım 20 yılı aşkın süredir at yarışlarıyla ilgilenmekteyim. Evli ve 1 çocuk babasıyım.
15 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Mehmet28

bol şanslar

binbastar

bol şanslar

Orsev

Bombaci nasil yani galoplari yazilmayan hangi yaris bu

toprak_tan

Bol Şanslar

Mehmet28

at potansiyelli zaten ben de tek oyun düşünüyordum

Mehmet28

bir yerlerde tek atmak lazım, hatta ben ikinci bir tane daha atarım :)

KaraKhal

Herkese merhaba uzun zamandır görüşemedik.Umarım herkes iyidir ve bir şeyler bulmuştur :) Bugün İzmir’e biraz çalıştım sizinlede oynayacağım kuponu paylaşmak istedim.

1.ayak: 4 Cracker Baby (son düzlükte düzgün aksiyonlarla öne çıkıp son 200 de 1.liği garantileyecektir.)

2.ayak: 5 Arnavut beyi (İstanbul’da aradığını bulamayan ve İzmir’e dönen safkan 1.liğin en güçlü adayıdır.)

3.ayak: 1,5,2,3,9

4.ayak: 1,4,2,3

5.ayak: 2,3,5,6,1,7

6.ayak: 4,5,13,11,19,7,2,15,6

Hepimize bol şans :)

KaraKhal

Alperen Oluk’a muhteşem kötü binişinden dolayı tebriklerimizi sunarız. :)

06Cengo06

1.2.4.5.7.8
1.3
5 TEK
3.4..7
6 TEK
2.3.4.5.7.15

BOLŞANS HEPİMİZE

Mehmet28

4
5,8
5,1,6
3
6,5,3,10,4
5,4,13,15,7,6

kafadan risk alayım gelmezse 5lisini oynarız :)

06Cengo06

Burunla 2 misli altılımı yedin burnu kopasıca 😂

06Cengo06

89 liramı isterim arkadaş 😂

15
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x