29 EYLÜL 2016 PERŞEMBE İZMİR AT YARIŞI TAHMİNLERİ (COMMANDANTE)

1.AYAK: İlk yarışında bekleneni veremeyen ama yarışı tekrar izlediğimde yarış içerisinde talihsizlikler yaşadığını ve sprintinde de geç kaldığını gördüğüm 11-SWORD SWIPE favorim tek rakip olarak gördüğüm isim ise son yarışını beğendiğim tecrübesiyle bu gruptan ayrılan gereğinden fazla maidenda kaldığını düşündüğüm 12-WEMBLEY FIRTINASI.

2.AYAK: Son yarışlarıyla 3-ERYN öne çıkmış olsa da ben bugün için kilo farklarının belirleyici bir faktör olacağını düşünüyorum çok ters bir sonuç çıkabilir. Tercihim HEPSİ. Sıralamam şablondadır.

3.AYAK: Son yarışında starttan 4 boy geç çıkmasına rağmen güzel bir ikincilik yapan 3-HIÇKIRIK ve önde çok pres yemediği takdirde beyaz bayrak ayna yarışı yapabilecek forma sahip 5-ÇEŞME FIRTINASI arasında geçmesini beklediğim bir yarış olsa da uzun zamandır takibimde olan ve ters bir yarış koşmasını beklediğim 4-KESKİNNAZ‘da kuponumda bulunacak.

4.AYAK: Kendisi gelmez ise ekürisi gelir diyorum ve 4-FAIR MONT‘u tek yazıyorum.

5.AYAK: İstanbul’da koştuğu sert gruplarla bu grubun pek bir alakası yok diye düşünüyorum 1-KARA TURBO favorim eksik koşması halinde rakip olarak son yarışındaki sprintiyle dikkatimi çeken 2-KİM TUTAR BENİ, istikrarlı 4-ALAKIZ, mesafede başarılı 5-MELOŞ ve hafif kilosuyla bombayı patlatabilecek 11-YEKGÜN sırasıyla şanslı gördüğüm isimler.

6.AYAK: Ara sonrası sıkıştırılmadan bir yarış gösterilen 5-SAPANCALI KIR KIZ favorim. İstanbul’daki son dördüncülüğünü beğendiğim 9-BURSAGÜLÜ ve son koşusunu önemsemediğim 7-ŞİMŞEK YILDIZI, yavaş yavaş kendine gelen 8-BABA RAHMİ şanslı gördüğüm isimler.

ALTILI ŞABLONUM

1.AYAK: 11-12

2.AYAK: 3-6-9-2-1-7-4-11-10-8-5

3.AYAK: 3-5-4

4.AYAK: 2

5.AYAK: 1-2-4-5-11

6.AYAK: 5-9-7-8

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: COMMANDANTE

COMMANDANTE
Üniversite mezunuyum, evli ve bir çocuk babasıyım, yaklaşık 15 senedir at yarışlarına bahissever olarak katılmaktayım.
muğlalı
Ziyaretçi
muğlalı

Bolşans lar emegine saglık commandante

Adrian
Üye
Adrian

Bol şans kardeşim

ozgun1
Üye
ozgun1

Bol sans commandante. Son ayakta favori olmasina ragmen Nevruz Ciceğinin bu gruba rahat bir üstünlük sağlamasini bekliyorum. Bankomdur. Sende ekle derim. Tek rakibi seninde kafada verdiğin Sapancali Kir Kızdır.. Tekrardan bol şans..

Bombaci
Üye
Bombaci

Oyunu çek beğendim. Özellikle ilk ayağı. Aynısının HIÇKIRIK teklisini oynayayım bari

Utk
Üye
Utk

merhaba. 4. ayak kendisi gelmezse ekürisi 1 numara olacak sanırım.yanlışlık olmuşgibi. bol sans.

Adrian
Üye
Adrian

Bende ufak bir kupon yapıcam

1.) ARCH WARRIOR (2)
2.) 1-2-3-4-5-6-7
3.) 1-2-3-4-5-6-9
4.) FAIR MONT (4-1)
5.) DOĞUBEYLİM (6) // 5
6.) 2-4