ankara altili tahminleri adrian

29 EYLÜL 2016 PERŞEMBE ANKARA ALTILI TAHMİNLERİ (ADRİAN)

1.) Son kum pist KV yarışında 5 .olan DALGACI(3) gelişen formu ile tekim.

2.) İyi hazırlanan FALEZ(2) favorim. Galobunda uçan MISAR(3), formda ERSÖZLÜ(1), müsait kilosu ile BRAVE APTE(9), MARK HOLMES(8) ve QUADIS(4) benim eklediklerim.

3.) Zorlu geçmeye aday yarışta HEPSİ diyorum. Sıralamam şablondadır.

4.) Süratli geçmeye aday koşuda FIRATIN ÖFKESİ(4) nin bu grubu geçmesini bekliyorum.

5.) Bir diğer zorlu yarışta son 2.liği ile WOW SO NICE(8) favorim. Zaman zaman bu mesafede etkili koşular yapan THE YILDIZER(7), formda HECTOR(1) ve ENDLESS(3) rakipleridir.

6.) Burada formda safkanlardan YİĞİTEFEKAAN(4) ile AKHUN(3) ikilisini ayırarak kuponumu kapatıyorum.

 

 

 

KUPONUM

 1.) 3
2.) 2-3-1-9-8-4
3.) 3-4-2-5-8-6-1-7
4.) 4
5.) 8-7-1-3
6.) 4-3

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: Adrian

Adrian
1972 Ankara doğumluyum. Bilgisayar programcısı olarak özel bir şirkette çalışıyorum.15 yıldır at yarışları ile ilgileniyorum.
KraL
Üye
KraL

bol şanslar adrian abi 2. altili 3. ayakta 3 numaranın yarıslarını izledim tek bırakıcam o atı guzel kosuyor sen haş yapmıssın insallah seni dinlemedigime pişman olmam :) 2. ayakta lady falcon gözume cok batıyor abi ahmet celik agf de cok geride o at yüzde 5 oynanmıs ben yazıcam ve son ayakta ben bugun akhun’dan yanayım abi bu at mesafe nekadar uzarsa okadar şanslı gözukuyor 2200 ona dayanabileceklerini sanmıyorum tabi bunlar arap atı bir yarıışı digerini tutmuyor şablon hazırlayıp bize yol gösterdigin için sana çok tşk ediyorum abi umarım bugun kazanırız ben 2 kere buyuk altılı buldum ama 2 aydır bulduklarım toplasan 2 bin tl yi gecmez inşallah bugun şans bizden yanadır :)

KraL
Üye
KraL

6 liya yetişemedim abi :) 5 li oynadim hiç degiştirmeden kuponu 4. Ayak ve 5. Ayak haş son ayak akhun’a kaldık kısmet artık