29 EKİM 2015 ANKARA AT YARIŞI TAHMİNLERİ (ERTANBEY)

Cumhuriyet Bayramınızı en içten dileklerimle kutlar,Türkiye Cumhuriyeti Devleti’nin kurulmasını ve gelişmesini sağlayan başta Atatürk olmak üzere tüm devlet büyüklerimizi minnet ve şükran içerisinde anar,vatanımız ve milletimiz uğruna canlarını feda eden tüm şehitlerimize Yüce Allah’tan rahmet dilerim..

29 Ekim Ankara Yarışları 2.Altılı Tahminleri

1.AYAK : 2.altılının ilk ayağında oldukça denk güçteki safkanların bir araya geldigi yarışta pist ve mesafe gözetmeyen (1)FESTİNA LANTE ve form durumu gayet iyi görünen (5)ASAFHAN eşit şanstaki favorilerimdir.Son yarışına bir anlam veremediğim pistte çok sağlıklı olduğu galoplarından belli olan (7)ZEUS ve tam sevdiği koşullara ve pistte kavuşan (8)FAST TURTLE favorilerden sonra dikkat edilmesi gereken safkanlardır.bu ayağa mümkün olduğunca at eklemek gerektiği düşüncesindeyim.

2.AYAK : Salı sabahı yaptığı sprintinde rüzgârla yarışan ve son yarışında devrildiği için derecesiz kalan (12)ŞANSKÜPÜ bugün rakiplerini geride bırakabilir. 26.Kemiyetülırak-Durudoğa gibi bir anne soyundan gelen ve performans bakımından rakiplerinin bir adım önünde gözüken (2)EDİZHAN bu safkana en yakın rakiptir.Dikkatimi çektiği son dördüncülüğünden sonra çalışmalarında da iyi dereceler yapan (11)SÜNDÜZÜM ve bir süre sonra yarış görüp nefes açan Caş temsilcisi (3)ESRAR DEDE geniş oynayanlara önerilerimdir..(5)SEYYAH FİKRİ ve (4)MAHŞERİN ATLISI bomba..

3.AYAK : Katıldığı 18 koşunun tamamını kazanan efsane Safkan KARAYEL adına düzenlenen 2.yaşlı İngilizlerin prestij mücadelesinde,Ankara pistinde henüz geçilemeyen ve çalışmaları gayet iyi görünen (6)HELGALEIN alternatif bankomdur. Rakip olarak son yarışını bu pistte bugünkü rakiplerine göre güzel sayılabilecek bir derecede kazanan (7)KARDELEN, Her yarışını bir öncekinden daha iyi koşan henüz maiden olmasına rağmen kendinden çok şeyler beklenen (3)KARALTI, eküri avantajını bu sefer kendi kullanabileceğini düşündüğüm (5)WAR LEGEND-ve G.Kocakaya ile start alacak olan (10)RUMBA çok at yazmak isteyenlere sırasıyla önereceklerimdir.

4.AYAK : Efsane Arap Atı Kafkaslı’nın koştukça en iyi dişi temsilcisi olacağını düşündüğüm,son yarışını bu pist ve mesafede bu rakiplerine oranla çok çok iyi bir dereceyle (1.32.71) ile kazanan (1)ARIM bir aksilik olmazsa rahatça kazanacaktır. Tek rakibi koştukça açılan ekürisi ÇUVALDIZ’DIR.

5.AYAK : Kalitesine inandığım ama 2 yarışında kendinden beklentileri karşılayabilecek performansı göstermeyen (12)TAHRİRLİ herşeye rağmen favorimdir. Galopları şahane olan (8)HELSİNKİ GÜZELİ, bir türlü maidenden çıkamayan ama hep iyi olan (9)KEDİGÖZÜ,eküri avantajıyla (3)EŞKBARHAN,ilk defa önceki koşularına göre daha hafif gurup yakalayan (10)MİLANO ve ilgililerince M.Çelik ile maidenden den çıkmasına kesin gözüyle bakılan (4)KIRYALAZ sırasıyla şanslı gördüğüm safkanlardır.(11)ŞARK GÜLÜ bomba..

6.AYAK : Bu pist ve mesafeleri seven (11)MÜJDATBEY ve (5)SIRA DAĞLAR arasındaki mücadeleye biraz ağır kilolarına rağmen (1)EXCALIBUR ve (2)SON YAĞMUR’DA katılabilir. Eküri avantajıyla (10)KOLARAFET ile bu ayak kapanır dusuncesindeyim..Galopları süper olan (8)ŞAHENŞAH bomba..

1.5.7.8.3.2.9 /.4.6.10
12.2.11 /.3
6
1
12.8.9.3.10.4 /.11
11.5.1.2.10 /.8

Ben tamamını oynuyorum ama normal şablon sadece 37.80 TL tutuyor.Sürpriz seçeneklerini bütçeniz ölçülerinde takdirinize bırakıyorum..

Herkese bol şanslar dilerim

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: ERTANBEY

Avatar
1978 yılında doğup Turkiyede büyüyen at yarışını hobi olarak gören ve eğlenmek için oynayan birisiyim.Özel bir şirkette çalışıyorum.amacım bilgi ve birikimlerimi sizlerle paylaşmak.umarım karşılıklı etkileşim ile bunu sağlarız.
52 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Çakır

Abi 1.altilidan tek lazım lütfen yardımcı ol iyice 0 dayiz

can911

Uğruna nice kanlar dökülerek elde edilen vatanımızın simgesi, değeri Atamızın bizlere en önemli mirası Cumhuriyetimizin 92. Yılı Kutlu olsun. Sevgi ve Saygılarımla can911

can911

Değerli Ertan bey kardeşim çok pardon geç cevap yazabiliyorum. Bugün oğlanın sabahtan töreni öğleden sonra da tiyatral gösterisi vardı. O sebeple hiç ilgilenemedim, İnşallah yarına bir şeyler yapmaya çalışırım.

George Thomas

Bol şanslar Ertan

Ferhat

Bugün KediGözü’nün usta binici Selim Kaya ile Maiden’dan çıkacağını düşünüyrm. Kazanma zamanı geldi artık bu safkanın.

George Thomas

Teşekkür ederim Ertan. İlerleyen saatlerde seve seve paylasırım tabiki. Sizler kadar olmasak da kendimce birşeyler çıkarmaya çalışıyorum. Bu arada herkesin Cumhuriyet Bayramı’nı kutluyorum. Özgürlüklerin, saygı, sevgi ve hoşgörünün daim olduğu, adaletli bir ortamda Dünya’nın bu en güzel ülkesinde insanca bir yaşam diliyorum.

Anonim

Aynen öyle ERTANBEY Bence rahat kazanacaktır Selim Kaya ile. Bol Şanslar herkese

George Thomas

Ankara 1.Altılı tahminlerim:
1.Ayak :8,5,1,2,4
2.Ayak :1,3
3.Ayak :2,1,3
4.Ayak :1/ 2,3,7,9,6,8
5.Ayak :2
6.Ayak :10/6,2,4,3,8

Ferhat

Bence KediGözü’nü tek atıp 3. Ayağa çok at yazman lazım 3. Koşudaki Safkanlarıın hepsi cok formda HELGALEIN tek yazılmamalı o ayağa

Sedat

Baba bugune verebileceğin ikili varmi? Ben altılı oynamiyorum 5li ganyan ve ikili ağırlıklı oynuyorum az alayım ama öz alayim. Varsa yaz baba altılı dışı kosularda da olur.. once ertan abim sana sonra hepimize cok şanslar.

George Thomas

Herkesten özür dilerim. İlk ayak 8 yerine 9 yazmışım yeni fark ettim.

admin

Düzeltildi, bol şanslar.

admin

Bakamıyorum bu sıralar. Kocaeline makineye oynattım :)

1-3 ///
8-10 ///
1-2 ///
1-4 ///
1-2-4-5-7-8 ///
8-9-13

Ramazan Yılmaz

bol şanslar admin ankara kuponum 5.ayaktan yattı be 12 tekti iki kırbaç daha vuramadı bu arada makinada saçmalamış her ayağı ikişer atla bari birini tek atsaydı :D

Hüseyin

Ankara 2ci altılı. 1/1,2,5,11,12/2,6,7,8,10,4/1/4,5,9,10,3,2/1,5,7,9,10

murat

hüseyin bey sizi takip ediyorum analizleriniz cok iyi kocaeli yaptıysanız paylaşır mısın rica etsem

mahmut

abiii tebrıkler mukemmel oyun olmus

admin

Liderfom’da daha düzgün galoplar veriliyor.

George Thomas

Çok verdi be. Yazık oldu

George Thomas

Kocaeli varmı tahmin arkadaşlar..

George Thomas

Valla güzel kupon yapmış. Hangi makina bu :)) bol şans.

admin

Bültene bile bakmadım kimi yazmış :) Sağol, sanada bol şanslar.

Hüseyin

Birazdan

akrep

Ertanbey kacaeli tahminleribizi bekliyruZ

Savaş

Tebrikler hüseyin bey Sayende bulduk

Hüseyin

Kocaeli. 1,3,4,7,8/1,3,4,5,6,8,10,12/4/4/1,2,4,6,8/13,14,4

admin

Atlara yem lazım, kolay değil :)

Ramazan Yılmaz

burdayım burda uzaktan takipteyim :)) Bu arada fazla detaya girmeden şöyle bi çıkıt yaptım kocaeli
3.4.5 // 1.2.3.5.6.7.10 // 2.4 // 1.4.6.7 // 1 // 4.14

admin

Bol şanslar :)

Ramazan Yılmaz

teşekkürler admin bey

admin

Ramazan bey, ne diyorsunuz kupona?

1-3 ///
8-10 ///
1-2 ///
1-4 ///
1-2-4-5-7-8 ///
8-9-13

Ramazan Yılmaz

admin valla güzel altılı yapmış makina şu bayiinin adresini verde orda oynayalım ikinci ayak iki atla vermiş :))

admin

Geçende böyle heyecan yaptırdı sonradan patladı. İnceden sermayeyi yükseltelim bakalım makineye :)

Hüseyin

Admin istemiyorsanız tahmin göndermeyelim

admin

Amacımız zaten tahmin göndermeniz. Yorumlar anlık onaylanmıyor maalesef.

Hüseyin

Ertan bey teşekkür ederimbol şans

Vecihi

Bulduk da birşey vermez herhalde.

ayhan79

Yarınki istanbul için kupon varmı hüseyin bey

Hüseyin

Yarın verecem banko tahminleri takip edin ancak tahminleri ciddiye alın

Hüseyin

Yarın benim oyunumu aynen yatırın!!!!!!

52
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x