28 EKİM 2015 ÇARŞAMBA İSTANBUL ALTILI GANYAN TAHMİNLERİ (can911)

Yaşadığım küçük sağlık sorunu vesilesiyle evde bulunmam tabii ki zamanımı severek yaptığım hobime ayırmamı gerektirdi. Programda sevmediğim iki tane Şartlı-1 koşu bulunsa da cazibeli görünümü nedeniyle koyulduk yine bol yazılı, zaman ve emek harcamalı yollara. Her zamanki gibi yazdığınız gibi gelmesi ve kazançlı olması dileklerimle diyerek İstanbul altılı ganyan tahminlerime aşağıda yer veriyorum.

1.Koşu: Anneden Gazze, Black Brow-babadan By Ra,Stormbell,Big Brown gibi kardeşleriyle 5 (THE WORLD İS YOURS) koşunun favorisi görünümünde. Fakat hakkında bilgi sahibi olmadığımız isimlerin çalışma performanslarının birbirine yakın oluşu kalabalık tutmamı gerektirecek. Diğer önerilerim Mister No,Diamond Flame’in babadan kardeşi 6 (TOMS), Hoşgörü,Born To FLy ile anneden-Gasperini,Naifcan ile babadan kardeş 9 (YAYA), Merveilleux ile anneden-Memedim,Kainat gibi çimde başarılı olmuş baba kardeşleriyle 4 (SADİO) ve Phanar, Litle Bird ile babadan kardeş çalışmalarıyla yazma zorunluluğu hissettiğim 2 (HİDDEN JEWELS) diyorum.

2.Koşu: Yine öne çıkacak bir isim var koşuda. 3 (GAZEVAN). Fakat başta ifade ettiğim üzere programın cazipliğini yaşayacağımızı düşündüğüm koşu olarak kendisini burda çok zorlayacak takibimde olan isimler de var. Bunlar rövanşa çıkacak olan 2 (ÇEVİKNAZ), bol ekürilerden tercihim 5 (ALTIN MELEK) olsun ve değişen binici ve takı değişikliğiyle nefes sorununa takviye alacağını düşündüğüm 9 (ALAKIZ) diğer tercihlerim.

3.Koşu: KV-8 Basri Çiftkurt anısına (eski atçı ve yetiştirici) düzenlenen koşuda tercihlerim gençliğiyle büyüklerine kök söktüren ve son koşunu rahat kazanan 4 (PLAYFELLOW) küçük kuponlarda alternatif tek olarak değerlendirilebilir. Kendisini zorlayan pist koşulları nedeniyle etkilendiğini düşündüğüm 2 (ARTİC MAN) yanına tercih edilebilecek isim olur.

4.Koşu: Günün 2.Şartlı-1 mücadelesinde en iyi çalışma performansına sahip olarak Güzel Kurşun ile anneden- Valhala ve Kejo Baba ile babadan kardeş 2 (ÇİFTÇİ REİS), binici faktörüyle Shere Khan ile anneden-Adonism,Butterfly Dreams ve Türütcan ile babadan kardeş 3 (DAYIM BENİM), Lovely Prens ile anneden-Didgerido ve Ildır Beyi ile babadan kardeş 6 (VİCTORY İS OURS), Elbi ile anneden-Helgalein,Uncle Mevlüt ile çimde başarılı olmuş babadan kardeşleriyle 5 (KRASNODAR) önerilerim olup kendi tercihlerinizle alternatifleri çoğaltabilirsiniz.

5.Koşu: Formu üst seviyede olan 5 (ESQUELA) küçük kuponlar için yine tek olarak tercih edilebilecek durumda. Son yarışını sentetikte kazanan çimde de aynı performansını sergilerse 8 (MUCİT), binici uyumu ile ihmal edilmemesi gereken 10 (ONASSİS) geniş oynayanlara önerilerim olur.

6.Koşu: GR-3 İstanbul Vali Kupası koşusuında belki biraz dudak bükenler olabilir ama istikrarlı derecelerinin meyvesini uzayan mesafede ve karakterine uygun binicisiyle bunu yansıtabileceğini düşündüğüm 10 (TANATAR) önceliğim. Son koşusunu net bir şekilde kazanan 11 (YOL BULAN), tabela ve mesafe konusunda istikrar abidesi 12 (RAZYANA), binicisiyle bütünleşen uyum avantajını lehine çevirirse 17 (ŞAHİN TEPESİ) ile noktalıyorum. Selim Kaya faktörü aklımı çok kurcalaması nedeniyle 14 (GÖKKALE)’yi de ilave ediyorum. Biliyorum ki akıllardan geçen bazı isimlere yer vermediğim için eleştiri olabilir, ama tahminci hissiyatı böyle bir şey…

1.Altılı Ganyan Şablonum:

1.Ayak: 5-6-9-4-2

2.Ayak: 3-2-5-9

3.Ayak: 4 /// 2

4.Ayak: 2-3-6-5

5.Ayak: 5 /// 8-10

6.Ayak: 10-11-12-17-14

Kupon Tutarı: 24,00 TL (3.Ayakta 2 ve/veya 5.Ayakta 8-10 ilave tercihleriyle geniş kuponu takdirinize bırakıyorum).

 

7.Koşu: KV-6 Şerafettin Gedik koşusunda henüz ikinci koşusunda iyi bir gelişim gösteren ve binicisinin de tekrar tercihlediği 7 (MİDNİGHT MAGİC) bu grubu geçebilecek bir görüntüde.

8.Koşu: Son koşusundan binicisiyle sentetikte 3.lük çıkaran ve çimde daha da başarılı koşabilen 8 (DİLŞANKIZI) önceliğim. Oldukça iyi bir kg indirimi alan ve ideal mesafesinde söz sahibi olabilecek 11 (FERACEHAN) ve yine çimde iyi koşular çıkaran 1 (FETHİYE) bu ikilinin hatasını kollayacaktır.

9.Koşu: Son koşusunda sonlardaki etkili atağını çok beğendiğim bugün de ilk defa sentetiğe çıkacak olsa da bunun olumlu etki yapacağını düşündüğüm 17 (BUFAVENTO), geçmişte aynı pist ve mesafede iyi dereceler elde eden 3 (SAMBA), idmanda iyi görüntüsüyle 6 (GRAND LARA), binici uyumu ile 18 (GÖRKİ) ve eküri desteğiyle 5 (KIZÇEM) bugünkü son tercihim olacaktır.

2.Altılı Ganyan Şablonum:

1.Ayak: 2-3-6-5

2.Ayak: 5 /// 8-10

3.Ayak: 10-11-12-17-14

4.Ayak: 7

5.Ayak: 8-11-1

6.Ayak: 17-3-6-18-5

Kupon Tutarı: 18,00 TL ( 2.Ayakta 8-10 ilave tercihleriyle geniş kuponu takdirinize bırakıyorum).

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: can911

can911
1975 Almanya doğumluyum.İzmir' de yaşıyorum.Bu oyunu kumar boyutuna getirmeden,iyi yaptığımı düşündüğüm tahminlerim nedeniyle sürdürüyorum.Kazanmanın tamamen oyun kurgusunu iyi oluşturmak ve iyi takip etmekten geçtiğini öğrendiğim bu oyunda seviyeli ve tarzıma uygun yazarların olduğunu gördüğüm bu sitede bulunmaktan çok memnunum.Saygılarımla
25 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
admin

Günü kurtardın abi :) Emeğine sağlık, Bol şanslar. Geçmiş olsun ayrıca.

George Thomas

Bol şanslar. Emeğine sağlık.

ERTANBEY

Bol şanslar üstad ve cok geçmiş olsun, acil şifalar diliyorum..

fuat

İkinci ayakta stave jobsun şanssı nedir etkili bir dinçlik yarışı yapabilirimi

George Thomas

Can bey izninizle bende bugünkü koşularla ilgili fikirlerimi paylaşmak isterim. Tay yarışlarının çokluğu ve zor bir program olması nedeniyle öncelikle herkesin tuttuğu atlara bir çarpı atarak başlamasını öneririm.
1. Koşu: 9 (YAYA),6(TOMS),5(THE WORLD IS YOURS),4(SADIO) benim orjin ve çalışmalarına göre tuttuğum atlardır.
2. Koşu: 3 (GAZEVAN) ve 2(ÇEVİKNAZ) arasında gözükse de yazabilenler için sırasıyla 1(LEONEDAS),9 (ALAKIZ) ve 8(PAMUK PRENSES) önereceğim isimlerdir.
3. Koşu: 1(WEMBLEY) bankomdur.Başka teki olup at ekleyeceklere önde boş kalacak olan 2(ARTİCMAN), uyumlu jokeyi ile 4(PLAYFELLOW), sert gruplarda başarı elde etmiş 3(STEP BY STEP) startta fazla oyalanmazsa sonlardaki etkili sprinti ile 6 (RYAN AREL) i öneririm.
4. Koşu:Yine tay yarışı ve sıralamam 6(VICTORY IS OURS),9(JUAGO),3(DAYIM BENİM),4(DREAM AHMET)
5. Koşu: Aradığı pist ve jokeyi bulan 4(CİVANHAN) Alternatif tekimdir. Son yarışında sert grupta tabela dibinde bitirdiği koşusu ile (SİERRA BLANCA) uyumlu jokeyi ve son yarışları ile 5(ESQUELA) son başarılı yarışıyla 8(MUCİT) en ciddi rakipleridir. İyi çalışmasıyla 3(SNOWANGO) sevdiği mesafede 10 (ONASİS), eğer piste uyum sağlarsa 13(DOMİNANT SON) sonraki ihtimallerdir.
6. Koşu: 4(DERHADIR) ilk atım ve alternatif tekim.Nereden uydurdun diyenler için jokey faktörleriyle 6(ENDEREFE) ve 14(GÖKKALE) önerilerimdir.
7. Koşu: 3(GOYGOCHEA) ve 4 (UNCLE MEVLÜT) öncelikli atlarım. Karataş tercihi ile7(MİDNİGHT MAGİC) sert rakip olacaktır. İmkanı olanlara bu ayağa fazla at yazmalarını öneriyorum.
8. Koşu:11(FERACEHAN)’ın kazanmasını bekliyorum. At yazacaklar için öncelikle 7(KORKUTCEYLANI) daha sonra 8(DİLŞANKIZI),2(LAVANTA), 4(DİLŞEKER)
9. Koşu: 3(SAMBA), 1(DEDE ME), 6 (GRAND LARA) ve 17(BUFAVENTO) yeterli olacaktır diye düşünüyorum.
Herkese bol şans ve bol kazançlar diliyorum.

George Thomas

Teşekkür ederim. Ben de biraz üşütmüşüm evdeydim birşeyler karalıyayım dedim :) zor program çok açılmadan ufak birşeyler yapmalıyız bence.

Adrian

Herkese basarilar diliyorum.

İstanbul 2.Altili

1.) 3-9-5-10
2.) 10-8-2-6-4
3.) 11-6-5-2
4.) 3
5.) 11
6.) 7-3-6

ozan

Merhaba Can Buda Benim 2.Altılı Şablonum.

1.AYAK= 4 TEK.
2.AYAK= 6-2-11-13-5-13
3.AYAK= 3//4-6
4.AYAK= 4-1-7
5.AYAK= 11 TEK.
6.AYAK= 12-13-15-18-4-7-9

Kupon Tutarı= 26.15.tl
Bol Şanslar Dilerim.
OZAN944.

İSMAİL

EMEĞİNE SAĞLIK CAN BEY OYNADIK GİTTİ.HEPİMİZE BOL ŞANS BU ARADA PAZAR GÜNÜNDEN SONRA EN AZ 20 KİŞİ UYGULAMAYI İNDİRDİ GANYAN BAYİİNDE :)

Adrian

yok goygochea tek bende 3 numara.

George Thomas

İnatçı bir yapısı var önde avans alabilirse kesmeyebilir diye tuttum. Asıl startta kalmazsa 3 numaradan iyi bir yarıs bekliyorum.Güvenilecek liman olarak Karataş ı tercih etmen mantıklı olmuş bence .Ben tay yarışlarında cok yumusak bindiği için güvenemedim.Yazdığın gibi gelsin üstad.

ERTANBEY

Buda benim minik kupon :)

5.6.3.1.9
4.3.10.8.1.2.5.13
11.16.6
7.6
3.1.2.4.8.11
18

Bol şanslar diliyorum hepimize

Barış

4. Ayak 5 tek gelirse attım içeri

George Thomas

Üstadım WEMBLEY’ile tek yazdım yattım. Kısmet böyleymiş. 2. Devam şimdilik bakalım ne olacak. Uncle ‘ın yarışı tam size bahsettiğim gibi oldu.

ali

Valla iyi bir yaris günü değil

Ilhan

Herşey kısmet

25
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x