Ana Sayfa / Tahminler / 29 AĞUSTOS İSTANBUL AT YARIŞI TAHMİNLERİ

29 AĞUSTOS İSTANBUL AT YARIŞI TAHMİNLERİ

1-AYAK: İlk defa start alacak 3Yaşlı arap taylarına mahsus şartlı-1 koşuda yeterli sayıdaki dereceli çalışmaları ile 4-YİĞİTSOY rakiplerine oranla çok önde.Tay yarışı olmasından dolayı orjin itibarı ile KASTAL , YOL BULAN , KOCABAŞ gibi isimlerle tam kardeş olması nedeniyle 5-ZAMAN YOLCUSU'nuda kuponuma ekleyeceğim iki isim yeterli görünüyor.

2-AYAK: Denk güçteki isimlerin bir araya geldiği satış-3 koşusunu kalabalık tutmakta fayda var sıralamam şablonda.

3-AYAK: Start aldığı ilk sentetik yarışında 1500m'de 1.32 lik derece yaparak burun'la kaybettiği yarışı tatminkar olan 4-ASCELLA lehine olan mesafede klas jokey H.KARATAŞ idaresinde koşacak olup BANKOM.

4-AYAK: Kalitesi bu gruptan çok üstün olan 2-BABÜR aksilik olmaz ise koşuyu kazanmasını beklediğim isimdir.Yamak yarışı olduğundan koşyuyu geniş tutmakta fayda var
son yarışını potoda kaybeden 5-BÜYÜK REİS en sert rakip olacaktır.Başarılı yarışları ile 3-KIRKPINAR eksik koşmaları durumunda etkili olabilir.Yarışın süprizini ise koşu için İZMİR'den gelen 4-ALTINKILIÇ , yavaş yavaş form tutan 9-ERFELEKTEN bekliyorum.

Tahmin ve yorumlar tamamen amatör bir anlayışla paylaşılmaktadır.

6
Sizden gelen yorumlar ve tahminler

avatar
3000
admin
Yönetici

Bol şanslar

NICOMEDIA
Ziyaretçi
NICOMEDIA

VOLKAN son ayak 12 olacak yanlış yazmışım düzeltebilirmiyiz 🙂

admin
Yönetici

Düzelttim. Kupona 13’ü eklemek şart oldu 🙂

DERVİŞ
Ziyaretçi
DERVİŞ

29 ağustos İstanbul günün bankosu

erdo751
Üye

gece saat 02.15 ancak ders bitti bakalım yarın sınavda karşımıza ne gibi sorular bizi bekliyor.herkesin gönlüne göre olması dileğiyle iyi geceler bol şanslar

NICOMEDIA
Ziyaretçi
NICOMEDIA

geçen seferki besleney olayı burda olmayacak imkanı yok 🙂

Yazar: NICOMEDIA

Avatar