Ana Sayfa / Tahminler / 28 AĞUSTOS 2014 ADANA ALTILI TAHMİNLERİ

28 AĞUSTOS 2014 ADANA ALTILI TAHMİNLERİ

Tekrardan selamlar
Adana altılısına geçmeden önce yaptığım 30-50 tl. arası oyunlarla okuyuculara faydalı olmaya çalıştım.Başka paralı sitelerde ayda 35-60-95 tl gibi meblağlar ödeyerek yapılan 150-200 tl oyunlarda bir tek ile neredeyse her ayağa hepsi hepsi denecek kadar at vererek oyunlar kuruluyor.tek gelmedimi de 1 sayfa gelmeyen safkanlar hakkında makale yazanlar var ayıflamıyorum fakat tabiiki herkes okuyucularına birşeyler kazandırma peşinde bizde burada küçük oyunlarla okuyucularımıza kazandırma peşindeyiz.neredeyse sitedeki arkadaşlar da öyle bazen 2 tek bazende 3 tekle oyunlar veriyorlar az meblağlarla oyunlar kuruyorlar.Ha alan alır da demiyoruz.tabiiki bu ayıp.sadece benim burada 6 7 günlük yazarlık konusunda mazimin olması da mazaret değil.Sizlerden zaman istiyorum.Bunun telafisini en kısa zamanda anlayacağınızı tahmin ediyorum.
Herşeyin gönlünüze göre olsun..

ADANA için yorum yapıp yapmam konusunda karambolde idim fakat çalışınca program cazip geldi.Davulun sesi uzaktan hoş gelir fakat yinede tedbiri elden bırakmamak şartıyla yoruumlarıma geçeceğim.
1.Ayak::: Son yarışını kazanan 2100 de kazanan 1 KING JENYA normal şartlarda 1700 metredede bu rakiplerini kendini tanıyan binicisiyle geçmesi gerekir .ilk ayaktan korkulu rüyalar görmemek için mesafesinde koşacak 6 KARAK ::: KİNG JENYA ile rövanşa çıkıyor.3 INSTRUCTION binicisinin yarışı unutup sonlarda hatırlamasıyla geç kaldığı sprintinde yarış bitmişti...Ankara -Adana arasında turist gibi dolaşan 7 ANDORRA bu yarışla beraber takip edilmesi ve S.gümüş gibi formda binici ile yarışı lehine çevirebilir.

2.Ayak:::> 3 DALDAGÜL bu safkan uzun zaman adana aradığını bulamayan safkanlardan olup SÜSLÜM gibi kalite safkanla çarpıştıktan sonra kendine gelemedi.ben bugün için Başta tutuyorum. çimde kazanarak kumda şansını deneyecek 2 KIŞGÜLÜ yine bu safkanda ankara da 2 yarış görüp adana da son yarışında 4olup beğenimi kazanan 4 KOZAN GÜLÜ ilerisi için ışık verdi...eski günlerine yüksek ganyanla gelip kuponları yırtıran 8 IRMAK SULTAN biraz uzayan mesafede son yarışını tesadüf kazanmadığını gösterecektir.hep iyi koşacak sinyalleri olup bir türlü özlediği 1.liği bulamayan 9 ŞAMBAYATLI VE uzunda kazanıp kısalan mesafede ne denli koşacağını merak ettiğim 12 CEBENUR bu koşu için takip edilecekler.

3.Ayak:::> 1 SEMADA YILDIZ isminden dolayı herkes tarafından sempati kazanan bu safkanın adını benim yakından tanıdığım kendiside adanalıdır.Safkanın ismini geçen sene aldığı motorun üzerine yazdırmıştı. fakat koşularını bir türlü ayarsızlıkla seri yapamadı.yani bir var bir yok hesabı...şimdiki isimini soracak olursanız motorun üzerindeki isim ADANALI 01 Yazıyor. tabii bu safkanın istikrarsızlığı herkese de yansıyor...lafın kısası bu yüzden yanına 4 GOBAK OĞLUYAM yazarak yarışı rahat seyretmek istiyorum...

Tahmin ve yorumlar tamamen amatör bir anlayışla paylaşılmaktadır.

1
Sizden gelen yorumlar ve tahminler

avatar
3000
admin
Yönetici

Bol şanslar

Yazar: erdo751

Avatar