Ana Sayfa / Tahminler / 28 TEMMUZ 2018 CUMARTESİ ANKARA ALTILI TAHMİNLERİ (BOMBACI)

28 TEMMUZ 2018 CUMARTESİ ANKARA ALTILI TAHMİNLERİ (BOMBACI)

Selamlar herkese Ankara altılı tahminlerim şu şekildedir.

1.ayak: Açıkçası ilk defa start alacak safkanların arasında form durumları itibari ile bariz derecede birbirine üstünlük sağlamadıklarını düşünüyorum. Özcan Yıldırım’ın çalıştırıp bindiği (5) numaralı OĞLUM EREN ilk şans tanıyacağım isimdir. Sıralamam şablonda olacak.

2.ayak: Safkan bir dizi talihsizlik yaşamamış olsaydı bence 110 üzeri handikap puanına çoktan gelmiş olurdu diye düşünüyorum. Kalitesi ile ağır kilosuna rağmen (2) numaralı ÖZYEL ilk safkanım. Müthiş form durumu ile (3) numaralı ÖZPAR bu safkana rakip gördüğüm ilk isim olacak. Safkan dimdik direk gibi bir at. İlk defa Elektrik Hişman binecek ve safkanın son metrelerde sallanıp sallanmayacağını çok merak ediyorum. (1) İNANLIM üçüncü sırada yer vereceğim isim. Çok uçuk bir isim olacak ancak burada bahsetmek istiyorum yakın zamanda safkandan süpriz bir birincilik bekliyorum. Alt tarafta uygun kilosu ile birlikte göstereceği performansı merak ediyorum şu sıralar pusuda olduğunu düşünüyorum (7) numaralı TURBOCU dördüncü sırada şans vereceğim isim. Müslüm Çelik ile (5) numaralı BODRUM KALESİ ne beşinci sırada yer vererek haksızlık mı yaptım yarış sonunda göreceğim. Aslında hiç bahsetmeyeyim diyorum bir yarış göreyim diyorum ama içim içimi de kemiriyor. Safkan Ankara’da daha yarış görmeden idman pistindeyken teklif edilen ücretler havalarda uçuşuyordu. Nazara mı geldi ne oldu bilmiyorum. Dört ay sonra start alacak olan (6) numaralı YIRTLAZ’ı şimdiden takibe alın.

3.ayak: Grubun en iyisi (7) numaralı TAÇSER ve grubun en formda ismi (2) numaralı HÜMA SULTAN bence ikiside iyi koşacak ve son 200 den sonra grubu ayıracaktır diye düşünüyorum (3) PRENSES ASLI ve (4) SANBERK daha sonra gelecek.

4.ayak: Güzel safkanların olduğu mücadelede gerek form durumu gerekse mesafeye yatkınlık ve sitili açısından ben kazanmasını bekliyorum. Ankara’da az at koşuyor olsa da bana göre birbirine yakın safkanların yer aldığı programda her ne kadar elektriğe çarpılma riski de olsa safkanı riske etmeye değer (4) numaralı İBOBERK BANKOMDUR.

5.ayak: Safkanın adı (1) NESTOR değil terminatör olmalıymış. Nazar değmesin müthiş ataklar içeriden dışarıdan son zamanlarda gördüğüm en güçlü bindirmelerle geliyor ilk safkanım. Her ne kadar sorunlu bir portre çiziyor olsa da, kendi adıma safkana her ne kadar Müslüm Çelik’in deklare olmasını bekliyor olsam da süpriz hissiyatı duyduğunuz yerlerde kalitesi ile safkana şans vermenizi tavsiye ediyorum. (2) numaralı ANKARALI ikinci sıradaki safkanım olacak. (4) FASHITIVE, (7) BORANTAY ve (6) DEDETAŞI sonraki ihtimallerim.

6.ayak: Satış koşusunda safkanın bana göre uygun kilosu ile gelmesi normal sonuç olur. (10) numaralı AÇIK KIRMIZI ilk safkanım olup rakipleri şablonumda olacaktır. Herkese bol şanslar dilerim şanslar dilerim.

ALTILI GANYAN ŞABLONUM

1.ayak: 5-3-1-7

2.ayak: 2-3-1-7-5-6

3.ayak: 7-2-3-4

4.ayak: 4 tek

5.ayak: 1 /// 2-4-7-6

6.ayak: 10-3-5

Tahmin ve yorumlar tamamen amatör bir anlayışla paylaşılmaktadır.

5
Sizden gelen yorumlar ve tahminler

avatar
4000
ETC
Üye

şansın bol olsun bombacı dostum,
en isabetlisinden vuruşlara…

BAYUZMAN
Ziyaretçi
BAYUZMAN

bol şanslar startla çıktıgı gibi bitirecek olan 3 BOOGEYMAN BANKOM
2.AYAK 5 BODRUM KALESİ BANKOM
3.AYAK 7 TAÇSER BANKOM
İLK 3 AYAK TEK YAZIP SONRASINI BEKLEYECEGİM
NASİP KISMET,,,,

admin
Yönetici

Bol şanslar bombacı

PINARBASILI
Üye

Bol şanslar hocam

Hakan bulut
Ziyaretçi
Hakan bulut

Ankara
8/////7.3.4.1
5/// 1.7.3
7.2
3.4.2.7
10 tek
4.1.9.3.5.6

Yazar: Bombaci

Bombaci
Selamlar İstanbul'da yaşamaktayım 20 yılı aşkın süredir at yarışlarıyla ilgilenmekteyim. Evli ve 1 çocuk babasıyım.