Ana Sayfa / Tahminler / 28 TEMMUZ 2018 CUMARTESİ ANKARA ALTILI GANYAN TAHMİNLERİ (ETC)

28 TEMMUZ 2018 CUMARTESİ ANKARA ALTILI GANYAN TAHMİNLERİ (ETC)

28 Temmuz 2018 Cumartesi ANKARA tahmin ve yorumlarımı huzurunuza sunar, isabetli ve yolu aydın tahminlerle mutlu sona ulaşmanızı dilerim.

1.AYAK:
İlk defa start alacak isimler arasından galoplarını incelediğim ve sürelerini oldukça tuttuğum başta OĞLUM EREN olmak üzere, NALIN İSYANI ile birlikte tercihleyeceğim isimlerdir. BOOGEYMAN da KARATAŞ idaresinde tercihlerde muhakkak yerini almalıdır.

2.AYAK:
İstanbul’da katıldığı 13 Haziran, 4 Temmuz ve 15 Temmuz tarihli 1200-1300 ÇİM koşularında Hışman ÇİZİK idaresinde 2 birincilik, 1 ikincilik elde eden ve bu defa Müslüm ÇELİK idaresinde izleyeceğimiz BODRUM KALESİ ile İNANLIM da 17 Mayıs – 14 Haziran tarihli ANKARA 1200-1400 ÇİM koşularında ÖZPAR’ın önünde elde ettiği liderliklerle ihmal edilmemesi gereken tercihlerdendir.

3.AYAK:
7 Haziran tarihli ANKARA 2000 KUM koşusuna Ayhan KURŞUN idaresinde katılan ve Furkan YÜKSEL idaresindeki formda HÜMA SULTAN’ın yarım boy fark gerisinde 2.lik elde eden PRENSES ASLI bu defa KARATAŞ idaresinde tercihlerde yer almalıdır. KOCAKAYA idaresinde TAÇSER de son koşularındaki performansı neticesinde elde ettiği derecelerle, özellikle ama özellikle KOCAKAYA idaresinde katıldığı son ÇİM koşusunda Selim KAYA idaresindeki DÜŞLEM’i bile ezip geçmesiyle bu koşuda tercihlerde yer almalıdır. EZİNE GELİNİ de son koşusunda uzun mesafede uzak ara ile elde ettiği liderlikle göz doldurmuş olup, tercihlerde yer almalıdır.

4.AYAK:
ZEROCAN, KOCAKAYA idaresinde katılacağı koşuda, özellikle 5 Haziran tarihli ANKARA 1200 ÇİM koşusunda elde ettiği 1.20.41 bitiriş süresini baz alırsak başta dikkate alınmalı, SER CARİYE de aynı şekilde tercihlerde yerini almalıdır.

5.AYAK:
Her ne koşulda olursa olsun, Ahmet ÇELİK idaresinde katıldığı son 3 ANKARA ÇİM koşusunu liderlikle tamamlayan NESTOR’un kolay kolay geçileceğini düşünmüyorum. Ağır sıklete alışık stiliyle bu atın liderliğin devamını getireceğini öngörüyor ve bankomdur diyorum. KEEP WALKING de grubunun en hafif sıkletinde alışık olduğu idarecisi Müslüm BAYDAN ile sürpriz yapmaya çalışacaktır lakin ben tercihimi NESTOR’dan yana kullanıyorum.

6.AYAK:
Akın SÖZEN idaresinde koşuya katılacak olan ve uzun mesafe KUM pistte dikkat çekici dereceleri bulunan ÖZAYBERK ortalama mesafede bankomdur. Bu mesafede AÇIK KIRMIZI 21 Haziran tarihli ANKARA 1500 KUM koşusunda Mustafa Kemal KUMBASAR idaresinde elde ettiği 2.lik ve bitiriş süresi ile ÖZAYBERK’e rakip olacak durumdadır ama ben bu tercihimi de ÖZAYBERK’ten yana kullanacağım.

1.AYAK: 3 – 5 (Bu koşuda 4 – Nalın İsyanı Çıkarıldı)
2.AYAK: 1 – 3 – 5 (Bu koşuda 3 – Özpar eklendi)
3.AYAK: 1 – 3 – 7 (Değişiklik yok)
4.AYAK: 3 – 4 (Bu koşuda 7 – Ser Cariye çıkarıldı ve 4 – İboberk eklendi)
5.AYAK: 1 / 10 (Değişiklik yok)
6.AYAK: 5 / 10 (Değişiklik yok)

TUTAR: Son 2 ayakta 1 ve 5 teklerle: 2.52 TL
TUTAR: Alternatifler de eklendiği takdirde 11.52 TL

Şansınız bol olsun..

Tahmin ve yorumlar tamamen amatör bir anlayışla paylaşılmaktadır.
PINARBASILI
Üye

Bol şanslar ustam.

Hakan bulut
Ziyaretçi
Hakan bulut

Ankara

8 tek
5 // 1.2
7.4.3.2.8
7.1.2.3.4
1.4.6.7.8.10
3.5 10.8.6

DELİMAVİ
Ziyaretçi
DELİMAVİ

Herkese güzel bir yarış günü diliyorum…. Kocaman Sevgi ve Saygılar…. İkram yanında…..

Ankara Altilim

1.Ayak…….Kapalı kutu …bomba imha uzmanı gelse zor çözer…. Neymiş efendim ,2 numaranın idman da kulakları dikmiş….. 3 numaranın akrabası şuymuş… 4 numaralı tay süper mis…Recep İvedik gibi cvp vereyim…
Hadiiiii oradan,, çakma Gandhi..

Barış Manco gibi …Yaz dostum…. Hepsi

2.Ayak….çim de 9/6 yapan 1 numaralı İnanlim,kazanacağı yarıştan 2 ayrılan 5 numaralı Bodrum kalesi,,, yanlarına 3 ve 8 bekliyorum

3.Ayak…… Adana derbisi gibi 2 numaralı Hüma sultan başta…… 3,7,4,1,,,,///bombası 5,8

4.Ayak…….. Hisman Çizik le.cizigiii attım gitti…

4 numaralı İboberk bankom

5.Ayak…….Günün güdümlü füzesi… 7 numaralı Borantay ,,,Bankom…..

6.Ayak…… 3,5,10,,,,,yine bir bombası 11

Sevgiyle kalın hoş kalın

Şanslar bol,, gönüllerde hoşluk,, cepler para dolsun..Emiii:)

Hakan bulut
Ziyaretçi
Hakan bulut

Deli mavi sen yinede 8 tek at recep abiye bakma sen😁😁

Hakan bulut
Ziyaretçi
Hakan bulut

Beşli oynuyacak arkadaşlar beşlinin ilk ayağına 7 yazsınlar 5 /7 ikilisi var diye duydum

Yazar: ETC

ETC