kocaeli altili tahminleri barisci

28 ŞUBAT 2017 SALI KOCAELİ ALTILI TAHMİNLERİ (BARIŞÇI)

1.Ayak: Bir arada koşmalarına alıştığımız safkanların koşusuyla başlıyor program. Yaşlı kurt AKKURT(1)‘u bu grubun bir adım önüne koyuyorum ancak stilindeki rakiplerin çokluğu işini zorlaştırıyor, yine de kalitesiyle favorim. Turgut Usta, Borbore, Kavzan hatta Halenay gibi önde gitmeyi seven isimlerin bulunması temponun yüksek olacağına işaret ediyor. Bu gidişat kimlerin işine gelir diye düşündüğümde SİVASLI MUSA(4), KEREMCAN(3) ve MUSON RÜZGARI(10) çok şanslı olacaktır.

2.Ayak: Kocaeli pistinde böyle maiden koşuların sürprizle sonuçlandığına çok şahit olduk o yüzden burada risk almadan hepsi diyorum.

3.Ayak: Halime Hanım, Elmasınkızı, Hanımsultan ilk bakışta gördüğüm ayağına çabuk isimler. Burada ısrarlı bir kafayı alma mücadelesi olacağından tempo bir hayli yükselecektir. Böyle olunca da sonlarda etkili ataklarla gelip yarışı kazanacak safkan SULTANHAN(1) olacaktır, bankom.

4.Ayak: Zor bir koşu daha. MORE THAN A GAME(5)‘e bu sefer de Selim Kaya deklare olmuş. Safkan hep iyi koşuyor ama bir türlü sprintini yetiştiremiyor bakalım bu sefer şeytanın bacağını kırabilecek mi? KAFKASLI(1) yine kendi temposunda götürebileceği bir koşu bulmuş, sonlarda direnebilir. CHICAGO(3) ve RAINY MAN(2) iyi formlarıyla değerlendirilebilir.

5.Ayak: Normal şartlarda dört gün önce koşmuş bir safkanı tek vermezdim ancak koşuyu izlediğinizde safkanın bir kırbaç dahi yemeden kenter yapar gibi koşuyu bitirdiğini göreceksiniz. Üzerinde çok fazla tartışılan bu koşudan sonra Furkan Him birkez daha bu safkanın üzerinde. O kadar eleştirinin üzerine bugün kazanacaktır. BLACK ADLER(1) bankom.

6.Ayak: Öyle bir koşu ki kimi çıkarsam o gelir gibi geliyor bana o yüzden tercihim hepsi.

Altılı Şablonum

1.ayak:1,4,3,10

2.ayak:Hepsi

3.ayak:1 tek

4.ayak:5,1,3,2

5.ayak:1 tek

6.ayak:Hepsi

Herkese bol şans…

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: Barışçı

Barışçı
1981 doğumluyum yaklaşık 17 senedir at yarışlarını takip ederim ve bahis yaparım. İzmir'de ikamet etmekteyim. herkese bol kazançlar diliyorum...
Hazarim
Üye
Hazarim

Günaydın bütün banko tahminler dostları herkese bol şanslar dilerim

Azor Ahai
Üye
Azor Ahai

5.ayaktaki atı yem parası için koşturuyolar başarılı 2.liklerine devam eder bu sefer belki tabelaya bile giremez at galop çalışması yerine yarış koşuyo bu sıklık onu kötü etkiler.bence süpriz gelebilir ama burundi yada extra bazalt kazanacaktır.

Hazarim
Üye
Hazarim

Merhaba azor Ahai sizin yorumlarınızı ilgi ile takip ediyor çok beğeniyor bol şanslı bir gün diliyorum saygilar

Hazarim
Üye
Hazarim

Diğer ayaklarda da böyle ilginç atlar varmı ya da tahmin kuponu paylaşımın olacakmi ustadim

Azor Ahai
Üye
Azor Ahai

üstadlıkla yakından ilgim yokta şablon vereyim
10-4-….
3 -1
1-6-2-3-4
5-1
2-4
8-1-11-5

Hazarim
Üye
Hazarim

Emeğinize sağlık barışçı dilerim yazdığın atlar ganyan olsun

Saburay
Üye
Saburay

Blak Adler bence de gelmez, daha 4 gün önce koştu ve maidende dolanıp parsayı toplamak isteyenler bunlar sanki. Tek kafama takılan Furkan Him ifade falan verdi onu aklamak için bir güzellik yapıp yarışı verebilirler. Dün Gündüzeli Demir Çocuk’la da startta kalınca iyice midem bulandı yarışlardan.

Saburay
Üye
Saburay

@Azor Ahai benim formülleri takip et bak ciddi söylüyorum;) bugün ilk ayak 8 son ayak 8 olabilir mesela;) Allah tarafından mı oluyor nasıl olacak bu numeroloji işi diyorsun ama yarışların ne derece kirli olduğu gün gibi ortada…

Hazarim
Üye
Hazarim

Evet saburay size tamamiyle katılıyorum a dan Z ye haklısın sanki kaderine terkedilmiş yarış severler hiç mi denetim olmuyor

COMMANDANTE
Üye
COMMANDANTE

Azor Ahai at yarışı mühendisi olduğu için kendi geliştirdiği öyle sistemler varki başka sistemlere kapalı :)

Azor Ahai
Üye
Azor Ahai

doping tamam yarış satma tamam hepsine okeyim ama koşuları bağlamak kaç kişiyi kaç jokeyi kaç seyisi ifade ediyor bi düşün.. ilk ayak 8 son ayak 8 olabilir iyi atlar ama bu kurgu olduğu anlamına gelmez.ilk ayak 8 geldi diyelim son ayak at sahipleri bizim at gelmez 8 gelcekmiş deyip atı yormasınlar bari ortada çok ciddi paralar var sahada kaç kişi ekmek peşinde adamı yırtarlar

Erdal Balci
Ziyaretçi
Erdal Balci

Birakin tüm koşular üzerinden kurgu yapmayı bir koşu üzerinden bile cok zor.özellikle yarisseverler arasinda doping olayları gündem olur,en çok bahsi gecen konudur.ıstanbul,ızmir….gibi büyük hipodromlarda imkansız gibidir (diğer hipodromlarida zan altında bırakmak istemiyorum).atların tedavisinde kullanılan bazı ilaçlar doping olarak karşımıza çıkabiliyor,bir at sahibinin çok yüklü para cezalarına( hatta yarış hayatından men edilmeye kadar) bunu göze a la ca ğı nı sanmıyorum, ihtimal da vermiyorum.jokeyin veya aprantilerinde(hepsini tenzih ederim) maddi menfaat karşılığı koşuyu satacak karaktersizlikte olduklarını 1 milyon adam gelse bana inandiramaz.peki bunca söylenenler hepsi yalan mi derseniz,tabiikide değil. Benim cevabım; bu yarışta iki önemli faktör olan iki canlı.at ve jokey.jokeyin hata (diyorum) yapma ve yaptırma ihtimali herzaman vardır.ışte bu hatalar 3.cü canlılar topluluğu olan biz yarisseverlerde koşuyu sattı, oyunu kurgulamislar vb.şekilde algılanıyor. Aslında ne koşuyu satma nede kurgu vardır (bu düşünce bize birazda rahmetli Kemal Sunal filminden kaldı ).mesala gecen ki cankardesler yarışında bende herkes gibi egebeyi dedim,fotoda cankardesler çıktı (bende de tekti).akşamki tay tv dedi programı izledim.100/100 cankardeşler.çizgiyi kaldırdığında bile sanki egebeyi kazanmış gibi geliyor insana.hep TJK açısından kimin kazandığının bir önemi yoktur.tesviye tabi miktar bellidir.bu bazan 1000,bazen 100,bazen 10,bazen de 1 kişiye paylaştırılır .YANİ KISACA AT KOŞAR BAHT KAZANIR.gerisi fısıltı gazetesi,bizimkide havaya bir taş atıp kuşun gelip carpmasını beklemeden başka birşey değil.biraz uzun oldu galiba,haa bu arada BARIŞÇI emeğine sağlık.

RamazanYILMAZ
Üye
RamazanYILMAZ

bol şanslar

Fatih
Üye
Fatih

Herkese selamlar bol şanslar
4.7.8.1
1.3.9
8.2.5.1.6
3.1.5
1.7
1

Timothy
Ziyaretçi
Timothy

Slmlar herkese. 5.ayakta BLACK ADLER konusu çokça konuşuldu. Bugün herkesin beklentisi F.Him çıkacak, yarışı kazanacak, tüm dedikodulara son verecek şekilde. Agf.nin birinci atı % 54 ile… Ben o işin öyle olacağını zannetmiyorum. Bugün istese de geçemeyeceği bir at var orada; BURUNDI. Uzun süredir maidenlerde sürünüyor. Ekip ısrarla istanbulda sentetikte deniyordu atı. İlk kez kaba kuma çıkıyor. İşler mi? 25.02.2017 tarihli 800 50.3 400 25.3 R. galobu bana “hem de nasıl işler” dedirtti. Zaten koşarsa kolay kazanır. Grup çok zayıf. F.Yüksel atı tanıyor. Atı İstanbul da bekliyordum. Kocaeli’e nasipmiş. Agf.nin % 6 ile 4. atı. Ben tek deneyeceğim. Takdir sizin. Herkese bol Şans.

İbrahim
Ziyaretçi
İbrahim

Selam arkadaşlar sizi beğeni ile takip ediyorum sizden aldığım bilgilerle oynuyorum

İbrahim
Ziyaretçi
İbrahim

Arkadaşlar bana 20 30 arası bi kupon soylermisiniz

Azor Ahai
Üye
Azor Ahai

çok fazla ilgin yoksa hiç bulaşma 20 30 a olmaz bu iş demek istemiyorum 5 liraya milyarlar kazanma şansı olan bi oyun ama kendi takip ettiğin atlar ve aldığın bilgileri değerlendirip kendi şansının yardımı ile kuponu tamamlasan daha keyifli olur.

İbrahim
Ziyaretçi
İbrahim

Arkadasım ben Kafkaslı düşünüyorum ilk ayakda 8 gibi öyle kurmayı düşünüyorum ama fazla bi bilgim yok

Azor Ahai
Üye
Azor Ahai

dediğin 2 atta olabilir ama ilk ayakta yazar arkadaşımız barışçının dediği gibi çok kaçmaya çalısıcak safkan var turgut ustada bunlardan nefesi yetmeyebilir erken savaşa gireceği için.kafkaslıdan daha iyi at selimin bindiği geçen seferki yarışta geçildi ama üstünde karatş vardı hem onun fazla beklemesi hemde düzlükte önü kapandı ve hızlanması zaman aldı geldiğinde koşu bitti aynı hataya düşmez ise selim daha şanslı… ama buda benim tahminim illa benim dediğim gibi olucak değil parayı veren herzaman daha iyisini bilir :))

İbrahim
Ziyaretçi
İbrahim

Böyle düşünüyorum 8/13579/126/1/1249/12456 11 13

İbrahim
Ziyaretçi
İbrahim

Azot ahai kardeşim sen daha iyisini bilirsın tabiki ben fazla anlamıyorum

gurkan1986
Üye
gurkan1986

tabela 3 son Ayak 2 siz oynamayın bol şans

Utk
Üye
Utk

Bol şanslar herkese. Bugün yine enerji yüksek burada.
10//1-2-3-4
1-3-4-6-7
1-2-4-6
Son yarısında tekim kaflasli ilk atım ama duzlukteki sprinti ile 50 metre daha olsa her metresinde 1 boy atar gibi gelen 5 Numara.
1-5
2/6
2 tek.
24 lira sanırım. Emeğinize sağlık tekrar .Bol şanslar

Kerem 54
Ziyaretçi
Kerem 54

Öncelikle bolsanslar dilerim Kartepe tahminim
3 4 6
1 .belarek bugün büyük olasılık
1 2 3 4 5 6 11
1 2 5
1.bugun gelmezse döverler adami
1 2 3 7 8 9 10 12

RamazanYILMAZ
Üye
RamazanYILMAZ

Buda benim çıtır kupon :)
2.4.7.8//
2//
1.2.3.8.11//
5//
1.2.3.4.5.7//
3.7.8.9

RamazanYILMAZ
Üye
RamazanYILMAZ

ikinci ayak 3 olacaktı yanlış yazmışım.

Saburay
Üye
Saburay

Kemal Sunal filmleri hem mizahi yollarla dersler veren, sosyal konulara yönelik içeriktedir; sahtekar hacı ev sahipleri ve bakkallar, haksız kazanç elde edenler, mafya ilişkileri..vs ve at yarışlarını da bu sebeple konu almıştır o yıllarda çok daha popüler olduğu için. Yarışların gerçekten temiz olduğuna inanmak için cidden fazlasıyla iyi niyetli olmak lazım ki büyük paralar dönen heryerde herşey olur. Dün Demir Çocuk startta kaldı daha önce Zülfo Kirve, meşhur DemirOnur yarışı ve benzerlerine girmiyorum bile hatta daha eskilerde Akın Özdeniz’le devrilen Lynn Mark!

COMMANDANTE
Üye
COMMANDANTE

merakımdan soruyorum bu kadar şeye rağmen niye hala para veriyorsunuz bu oyuna ben sizin gibi düşünsem 1 lira vermem

Erdal Balci
Ziyaretçi
Erdal Balci

Aynen katılıyorum. Bile bile oynamak bence biraz saflık olur.

Utk
Üye
Utk

Aslında bende müdahil olmak istemem ama madem bu kadar yanlış olduğunu düşünüyorsun , daha kıymetli kullanmalisiniz vaktinizi.

Onbasi
Üye
Onbasi

kocaeli 6 lım

1. ayak: 5,8,1,4
2. ayak: 1
3. ayak: 1,2,11,6,7,3,5
4. ayak: 5,4,2,3,1
5. ayak: 1
6. ayak: 5 ///// 1,2,3,4
***8,40 tl ///// 42 tl ben küçük kuponu oynadım ama son ayağın hakkı bence bu
*** bombalarım 1. ayak da m.çiçekli 5 karaturbo 4. ayakda 4 KADBEY 3. ayak da 11 sapancalı kırkız dır herkese bol şanslar

Onbasi
Üye
Onbasi

ayrıca çok özür dilerim barış üstadım gelmiş bolşansların olsun barışçı

marcmisra
Üye
marcmisra

İlk ayakta protesto bile çıkmaması şaşırtıcı mı? Tabii ki değil

COMMANDANTE
Üye
COMMANDANTE

bencede çıkması gerekirdi yüzde yüz

Saburay
Üye
Saburay

Yablis oldugunu dusunutorum demedim, yarislar temiz degil dedim. Oyunun icindeki oyunu bulmaya calisiyorum ve kucuk kuponlar yapiyorum…ve ara ara birseyler de aliyorum. Ne aman aman vakit ne de para harciyorum, kumarin esiri olmayacak kadar guclu bir iradeye sahibim.