adana altili tahminleri barisci

28 ŞUBAT 2017 SALI ADANA ALTILI TAHMİNLERİ (BARIŞÇI)

1.Ayak: Uzun aradan sonra yarış gören DIAGEO(3)‘dan etkili bir yarış bekliyorum. Yarış hayatının ilk koşusunu kolay kazanan MALERBA(5) en sert rakibi olur. GİRAY KASIRGASI(4) ve ALLA TURCA(2) daha sonraki ihtimaller.

2.Ayak: Son iki koşusu olumlu FİSKAYA(4) maidendan çıkmaya çok yakın, alternatif bankom. Tek rakibi BEKBULUT(1) olur.

3.Ayak: Benim için çok zor bir koşu kapatıp rahat bir yarış izlenmesi taraftarıyım.

4.Ayak: İstim üzerindeki TURAP(1) bu rakiplerini de geçecektir.

5.Ayak: Diğer maiden koşuda iki safkan önereceğim: TORON(9) ve KUSURSUZ(7). İkisinden biri maidendan çıkar görüşündeyim.

6.Ayak: Üçüncü ayak gibi burası da oldukça zor bir koşu. Kısa mesafede kimin kazanacağını bulabilmek için mümkün olduğunca fazla at yazmakta fayda var. Benim sıralamam şablondadır.

Altılı Şablonum

1.ayak:3,5,4,2

2.ayak:4//1

3.ayak:hepsi

4.ayak:1 tek

5.ayak:9,7

6.ayak:2,1,5,7,8,10,11,4,6

Herkese bol şans…

 

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: Barışçı

Barışçı
1981 doğumluyum yaklaşık 17 senedir at yarışlarını takip ederim ve bahis yaparım. İzmir'de ikamet etmekteyim. herkese bol kazançlar diliyorum...