28 ŞUBAT 2014 BURSA AT YARIŞI TAHMİNLERİ

BURSA AT YARIŞI TAHMİNLERİ
 • 1. AYAK

  Startta takılmazsa 3 – ÖZÜMTATAR koşuyu alır. 1 – AKBARAN sert rakibi olacaktır. 8 – YAVUZSOY yaşına rağmen gücü nispetinde koşuyor, bomboş kilosu ile yazılabilir. 2 – GUTİ ve 5 – KANDEMİR bomba adayları.

   

 • 2. AYAK

  Uzayan mesafede kilo farklarının her safkanı eşit duruma getirmesi koşuyu zora sokuyor. Hepsi uygun seçenektir. 5 – ÖZ AĞCANOĞLU ve 4 – HİLVAN GÜZELİ kafadaki iki atım.

   

 • 3. AYAK

  1 – CORITIBA pisti yadırgamazsa bu grubu rahat almalı. Ev sahiplerinden 2 – ARBOND mükemmel formda favorinin ilk rakibidir. 5 – MURATHAN  sürprizde.

   

 • 4. AYAK

  2 – DORABEY ve 6 – TULBARKAN ikilisi yeterli gözüküyor. TULBARKAN banko denenebilir.

   

 • 5. AYAK

  5 – GALOPPING WISDAM güzel yarışlar çıkarttı. 6 – INKASSATOR’de derece olarak en iyisi gözüküyor. Sürpriz 8 – PAŞA GÖNLÜM.

   

 • 6. AYAK

  11 – NİLSU ve 1 – DÜZ ÇİZGİ kafada olmak üzere burasıyla beraber iki ayak kapama riskli  bir kupon deneyeceğim. Başarını oranı düşüktür fakat tutarsa  ikramiyeye güzel yansır.

   

  Bol şanslar

GÜNÜN KUPONU
90 TL
1. Ayak 2. Ayak 3. Ayak 4. Ayak 5. Ayak 6. Ayak
1
3
H
1
2
6
5
6
8
H
Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: admin

Avatar
25 yılı aşkın bir süredir at yarışlarını takip ediyorum ve oynadığım kuponları ücretsiz paylaşmaktayım. Sitemizi mobil uygulamamızdan da takip edebilirsiniz.