27 Şubat İzmir Altılı Ganyan Tahmin ve Yorum

1.AYAK : Altılı ganyanın ilk ayağını oluşturan koşuda denk safkanlar bir arada bu sebeple sürprize açık.Sikletlerinde koşuyu dahada güç hale getirmesi sebebiyle ayrım yapmadan HEPSİ demek mantıklı sonuç olacaktır.

2.AYAK : İzmir pistine çıktıktan sonra iki koşusunda da etkili olması bu koşu için sinyali verdiğini gösteriyor.Form durumu iyi görünen8-ALFA KIZI fotoyu önde geçmesi normal sonuç olacaktır.Rakip arayanlara 4-AYLARA, 9-DE NİGRİS, 6-BAY BLESSING ve 1-ARZUCAN önerebileceğim safkanlardır.

3.AYAK : Arap safkanlarının Handikap-16 koşudunda 1-AFFANBEY hernekadar ön plana çıksada sikletlerdeki dengesizlik koşunun sonucunu etkileyebilir.İlk ayakta olduğu gibi bu koşuda hertürlü sonuca açık bu sebeple az at avantajını değerlendirip HEPSİ demek mantıklı olacaktır.

4.AYAK : Günün GR3 koşusunda iyi bir çıkış yakalamasına rağmen sürekli fotoda yakalandığı için kazanmakta güçlük çeken 2-KARABEDİR bugünse daha rolanti tempoda geçmesini beklediğim koşuda beyaz bayrak ayna yapabilir.Gruba baktığımızda sürpriz konumda bulunması ise ikramiyenin cazipliği için avantaj.Kendi kuponumda tek bırakıyorum alternatif teki olanlar diğer safkanlara yer verebilir.

5.AYAK : Yine bir beyaz bayrak ayna beklediğim koşuda 5-BORGATA sikletininde verdiği avantajla M.ÇİÇEK idaresinde starttan alacağı numarayı fotoya taşıyacağını düşünüyorum ve banko olarak öneriyorum.

6.AYAK : Günün kapanış koşusunda maidende fazla kaldığını düşündüğüm 3-BEZMİ ALEM ilk şanslı isim.Üç koşusundada tabelada yer bulan 7-KEYFE DEĞER ihmal edilmeden kuponlara eklenmeli.Henüz bekleneni vermemiş olsada orjin olarak piste uygunluğuyla 4-CAPOLAVORO bugün çıkış beklediğim safkan.12-ROYALBLUE, 13-ŞEKER NEJ sonraki ihtimaller.

ALTILI GANYAN KUPONUM :

1.AYAK : HEPSİ

2.AYAK : 8 – 4 – 9 – 6 – 1

3.AYAK : HEPSİ

4.AYAK : 2

5.AYAK : 5

6.AYAK : 3 – 7 – 4 – 12 – 13

 

TÜM KUPON ve İSTATİSTİKLER İÇİN TIKLAYINIZ

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.
altılı sonuçları

Yazar: Ramazan Yılmaz

Avatar
32 yaşında evli bir adamım altılı ganyan oyunlarıyla tanışmam 8-10 yıl gibi bir zamana dayanıyor ve bu süre içinde altılı ganyandan aldığım ikramiyeler hatrı sayılır ikramiyeler oldu. Altılı ganyanın şans ve tesadüften ziyade takip ve dikkat isteyen bir oyun olduğunu düşünenlerdenim. Ben oyunları para hırsıyla değil zevk için anlık heyecanlar için oynarım herkese de böylesini tavsiye ederim. Hırs yaparsan kaybedersin, kaybedersen daha çok hırslanırsın. Agf, favori falan pek fazla dikkat etmediğim hususlar bu yüzden güvendiğim isin sıralamada sonuncu at dahi olsa tek yazmaktan çekinmem pişman olmaktansa o heyecanı yaşamak daha değerli. Paylaşmayı severim ve bu sebeple bankotahminler ailesindeyim.
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Tahmin paylaş.x
()
x