Ana Sayfa / Tahminler / 28 OCAK 2019 PAZARTESİ ŞANLIURFA ALTILI TAHMİNLERİ (ADRİAN)

28 OCAK 2019 PAZARTESİ ŞANLIURFA ALTILI TAHMİNLERİ (ADRİAN)

1. Koşu : Mesafede KAKTEE (3) bir kez daha favorim. Rakipleri şablonumdaki gibidir.

2. Koşu : Ağır kilosuna rağmen SEYDO BABA (4) burada favorim olsada ben kapattım. Rakipleri şablonumdaki gibidir.

3. Koşu : Binicisi ile WHITE FACE (9) burada favorim olsada ben kapattım. Rakipleri şablonumdaki gibidir.

4. Koşu : Ağır kilosuna rağmen Adana'dan geri gelen DALLICALI (1) kazanmasını beklediğim isimdir.

5. Koşu : Eküri destekli ELMASINKIZI (5/6) bugün kazanmasını beklediğim isimdir.

6. Koşu : Adana'dan gelip yarış gören BABAOĞLU (3) kazanmasını beklediğim isimdir.

 

ALTILI GANYAN

1.Ayak : 3-1-9-7-2-8-4-5
2.Ayak : 4-6-5-3-2-7-9-8-1
3.Ayak : 9-1-3-6-5-8-4-2-7
4.Ayak : 1
5.Ayak : 5
6.Ayak : 3

Tahmin ve yorumlar tamamen amatör bir anlayışla paylaşılmaktadır.

13
Sizden gelen yorumlar ve tahminler

avatar
4000
admin
Yönetici

Bol şanslar

Faruk
Ziyaretçi
Faruk

Adrian kardeşim bu kadar net yarış veriyorsun.fakat hiç samimi ve bir mantıgı olmadıgına inanıyorum.şanlıurfa altılı,sını o kadar basite indirmişsinki,alay eder gibi geldi bana,sizleri takip eden milyonlar var kardeşim.sizlere inanıp para harcayanlar var.daha samimi ve izahı olan yazılrını bekleriz.allaha emanet ol

admin
Yönetici

Faruk bey, Adrian beyin takipçileri bilir yıllardır bu şekilde tahmin yapıyor. Dalga geçmek gibi bir durum kesinlikle söz konusu değildir. Ayrıca Urfa’ya detaylı yorum verilmez anca içeriden atın durumu hakkında haber alınır. O da bizde yok maalesef.

KRAL BABA
Ziyaretçi
KRAL BABA

Size katılıyorum Faruk bey nezaman bir altılı tutulmuşlar şanlı Urfa’da günün teki olan yerde admin bey başka tek vermiş inşallah yazdığı gibi gelir herkese hayırlı akşamlar

admin
Yönetici

Mesele yarış başlamadan yazmak yarış bitince değil. İyi akşamlar.

admin
Yönetici

Bu site haybeye açık değil, talep var. İyi günde yorum değil her zaman takipçilerden destek bekliyoruz. Meydanı boş bırakırsanız boş konuşan çok oluyor. Yazarın da yazacak hevesi kalmıyor. Pay çıkartan olması dileğiyle.

binbastar
Üye

söylesem tesiri yok,sussam gönül razı değil…ne diyeyim çok yazık..

Kral baba
Ziyaretçi
Kral baba

Admin bey kusura bakmayın beni asla yanlış anlamayın sizi ben devamlı takip niyetim kimseyi küçük düşürmek değil banko tahminler devamlı takip ettiğim sitedir saygılar hayırlı akşamlar

Bay Balcı
Ziyaretçi
Bay Balcı

”KARANLIKTAN ŞİKAYET EDECEGİNE KALK SENDE BİR MUM YAK” KONFÜÇYUS

Son zamanlarda sitede sıkça karşılaştıgımız rahatız edici bir konu üzerine yazma geregi hissettim.Son olarak ADRİAN beyin şanlıurfa yorumları için uygunsuz bazı ifadeler sarfedildi.bu ya bilinçli olarak ;yazarların,sitede yorum yapan arkadaşların (Sevgili ADMİN’nın de dediği) moralini bozmak,canlarını sıkmak ve tahminlerini engelemek amcıyla yazarlar ve tahminleri üzerinden siteye saldirmak için yapılan bir eylem.ya da kendini bilmez bir takım insanlar tarafından toplumda (sitede) sevilen sayılan insanlara egosun tatmin etmek için saldıran zavallı insancıklar tarafından yapılan bir eylem gibi görünmekte.hangisi olursa olsun bu siteden defalarca yazıldı çizildi.bir daha hatırlatayım.burada yapılan tüm yorum ve tahminler yarışsevere ”Ü C R E T S İ Z” olarak sunulmaktatır.

Diyelim ki tahminler veya yorumlar hakkında bir takım eleştiri yapmak istiyorsun.
o zaman önce eleştşiri nedir ve nasıl yapılır kısaca degineyim senin için,inşaallah sende okuma zahmetinde bulunursun.
ELEŞTİRİ: “eleştiri”, bir insanı, bir eseri, bir konuyu doğru ve yanlış yanlarını bulup göstermek maksadıyla incelemek şeklinde tanımlanmaktadır.
Görüldüğü gibi tenkit veya eleştiri, kusurlu, eksik veya sakıncalı olan bir şeye müdâhale edip, doğrusunun ve hatasız olanın ortaya çıkması yönünde bir düzeltme çabasıdır.
Gerçek eleştiri, yol gösteren, destek sağlayan, moral ve ilham veren, yapıcı ve olumlu ifadeler içeren ve gerçek dostlar arasında olması gereken bir iletişim biçimidir.
Şimdi sitedeki tahminleri ele alalım,eleştiri hakkının olması için tahminin sana bir ücret karşılığı satılması gerekir.ancak ücretini ödedigin bir hizmetin eleştirisini yapabilirsin.tahmin ve yorumlar tamamen yaza(n)ra ait oldugu için ona niçin şuna verdin veya vermedin ,niçin şunu tek atmadın,bunu niye kupona koymadın demeye kimsenin hakkı yoktur olamazda.çünkü ; o tahmin ve yorum tamamen o yazarın biligi tecrübe ve dugularından oluşmaktadır.atlar hakkında açıklaması varsa açıklar veya açıklamaz.
Bak siz şunu yapabilirsiniz,bülten çalışabilirsiniz,tamin yorum hazırlayabilisiniz ve bunu sitede paylaşabilirsiniz,bizde sizlere ” bol şanslar ” kuponunuz yatınca ” geçmiş olsun” tutunca ” tebrikler” deriz.
Girişte de dedigim gibi; bir mum da siz yakın,inanın mutlu oldugunuzu göreceksiniz.
Bunlarla mutlu olamıyorsanız herşey bi tık yakınınızda siteye girmeyiverin lütfen.vesselam.

binbastar
Üye

Bay Balcı diye yazılır,adamın dibi diye okunur:)

Bay Balcı
Ziyaretçi
Bay Balcı

Yav arkadaş.ben böyle iltifatlari kaldiramam ki.
Daha başka yok mu:))))

binbastar
Üye

yollar gidişine,kızlar duruşuna hasta:))

Bay Balcı
Ziyaretçi
Bay Balcı

Herkes bir aynadir, baktığı zaman orada kendini görür

Yazar: Adrian

Adrian
1972 Ankara doğumluyum. Bilgisayar programcısı olarak özel bir şirkette çalışıyorum.15 yıldır at yarışları ile ilgileniyorum.