29 OCAK 2019 SALI ADANA AT YARIŞI TAHMİNLERİ (BAY BALCI)

ADANA ALTILI GANYAN YAZAN BAY BALCI

1.ayak : Kısa bir süre ara verse de kumda da başarılı olacagına inandığım ŞUBARTAY favorim olacaktır.son iki koşusu başarılı olan ve formunu çalışmasıyla korudugu görülen ŞİMŞEKBERK ciddi rakip olacaktır.süprizde son koşusunu kazanıp bir süre ara veren BEYAZ ADAM değerlendirilebilir.

2.ayak : Bakstan teredütlü çıkıp düzlük sprintiyle ikincilige giren ,koştugu o koşunun favorisi olan BABA HANCI mesafenin uzaması ve güzel formuyla bankom olacaktır.

3.ayak : Kumda da başarılı yarışları bulunan,bir süre koşmamasına rağmen güzel çalışmasıyla BİRKASIM küçük kuponlar için ideal bir tek olabilir ,geniş oynayan arkadaşlar rakip olarak;eküri destegi bulunan BİLGİNPRENSES ve GÖRGÜNCAN’ı kuponlarına ekleyebilirler.

4.ayak : Adana pistinde farklı koşan BİTCOİN bir kez daha bankom olacaktır.

5.ayak : Koşuyu kafada çanlandırmak pek de zor olmasa gerek.SENERYO :start verilir verilmez KADHAN liderliği alacak ve bunu potoya taşımaya çalışacak.ben burada AKAĞAÇ ile bu seneryoyu degiştirmek istiyorum.uzun bir aradan sonra koşu görüp nefes açıgını kapatan AKAĞAÇ,KADHAN’a çok ciddi rakip olacaktır.

6.ayak : Birçok tayın gelme şansı var,bunlar; BACHELOR DAGLES,BEHZATBEY,FLASH FORWARD,LAWSON,SNOWMAN ve YOLDAŞKAYA

KUPON

1.) 2,3,9
2.) 1
3.) 2,1,7
4.) 1
5.) 5,3
6.) 3,4,6,7,11,14

TUTAR: 7,50 TL

BOL ŞANSLAR DİLERİM

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: admin

Avatar
25 yılı aşkın bir süredir at yarışlarını takip ediyorum ve oynadığım kuponları ücretsiz paylaşmaktayım. Sitemizi mobil uygulamamızdan da takip edebilirsiniz.
21 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Bay Balcı

Okey:))

Bay Balcı

Bol şanslar için, teşekkürler:))

CuteShark

Bol şanslar güzel kupon

Derince

Zorlu program.o kadar zorki uc tek, uc dolu dolu ayaklar olacak

İlk ayak Bakinca en az alti ati ayiramadim.
Tercihim hepsi

İkinci ayak siralamam 136710 12 13

Ucuncu ayak adana da kumunda farkli , yaris goren domates guzeli banko

Bitcoin adana da farkli banko

Yoldashan da adana da farkli ucuncu banko

Son ayak hepsi..gercekten sikintili bir ayak.

Raikimaru

Bu kadar bütçe dostu olmasına rağmen içimize sinen bu tahminler için teşekkür ederim balcı

Bay Balcı

Ben teşekkür ederim

Juan

Akagaç isimli atin ilk ikiye giremeyeceğini düsünüyorum. Sebep 4 tane numara alıp gitmeyi seven at var gerçekten zor bir yarış ben burada eğer Kadhan numarayı alabiliyorsa ve rahat bırakılırsa kazanır diyorum. peki Adil Abi ne yapar. burada yarisin gidisati ve on taraftaki bogusma durumu 1500 m de daha őnce Kadhan isimli atı geçen Yükselim isimli ata yarayacaktır. ben safkanın şansını yüksek görüyorum. Akagac ın guc ve kalite olarak ve daha once kostugu gurup performanslarını da dikkate alarak sansli olacagini dusunmuyorum. Bol sanslar.

Bay Balcı

Akağaç en az Kadhan kadar seri bir safkan.Kadhan kısa sürede hızlanan ayağına çabuk dediğimiz bir safkan, bakstan çıkar çıkmaz liderliği alacaktır Yüksek bir tempoda gidecektir.son yuzde Kadhanin yerine bastigi cok kosusu vardir.Akagac ise tam tersine son virajdan sonra artırarak giden bir safkan, eğer son virajda çok avans vermezse Kadhan i avlayacaktir.son koşusuna aldanmayin.tamamen birincilik kaygısı taşımayan bir safkan vardı pistte.nesef açtı diye düşünüyorum.aldigi koşuları birdaha izleyin, pişman olmazsiniz.

Mehmet başköy

1ayak 1numara yarıştanmı çıktı

Mehmet başköy

Kusura bakmayınız aynı sitede birinizin tek yazdığını 2• ayak 1 diğeriniz 5 atla yazmıyor
1 ayak 1 biriniz 3 atla yazmıyor biriniz tek yazıyor nasıl çelişkidir bu.

Bay Balcı

Ne güzel işte,10 kişinin yazıp 10 ‘nunda aynı teki attığı ni bir düşünsene, çelişki nin alası olmaz mı? isimleri farklı 10 gazete düşün 10 nuda her gün aynı manşetle çıkıyor,onunuda alirmisin,yoksa sadece birini mi alırsınız?burda sana düşen ikisininde incele (veya inceleme) hangisi senin mantığına uyuyorsa faydalan.
Ayrıca benim kuponum tenkide ve eleştiriye kapalı kardeşim.ben kuponumu kimseye bedendirmek için yapmadım.ister beğen ister beğenme,bu arada kaçıncı defa yazılıyor buradan ama bazı “anlama özürlü” bir anlam ifade etmeyen anlamsız kişiler aynı şeyi söyleyip duruyor.Bu hizmetler ücretsiz kardeşim.veya farzedilim ki ücretli olsun.siz özgür ve akıllı bir insansınız almayın kardeşim.insan bir delikten iki kere aokulmaz.yorumlarimizi okudunuz ve fikirleriniz değişti ve yattı diyelim.ayni şeyi bir daha niye yapıyorsun anlamış değilim.
Bilesiniz bu hadsiz eleştirileriniz kabak tadı vermeye başladı.sizlere inat yazmaya devam diyorum.bu tiplere inat
siteye girip çıkan tüm arkadaşları tahmin ve yorum yapmaya davet ediyorum.

Bay Balcı

Öncelikle kavramları bilmek ve yerinde kullanmak lazım Mehmet bey.celiski demişsiniz
Peki çelişki nedir,en kısa tabirle birbirini tutmama durumudur.genis manada ise;Çelişki “Söylenilen sözlerin, yapılan davranışların birbirini tutmaması, tenakuz, paradoks” şeklinde tanımlanıyor. Bazen bir kişinin ağzından çıkan sözlerin çeliştiği söylenir. İşte burada söylenmek istenen, önce söylenilenle sonra söylenilen sözler arasında bir uyumun olmadığıdır. Veya bir kişinin sözleriyle davranışları çelişkili oluyorsa, o kişinin sözlerine uygun davranmadığını ve kendi düşüncelerine ters düştüğü anlaşılır.
Buradan da anlaşılacağı üzere; ayni konuda farklı iki kişinin farklı iki tahmin vermesi çelişki değildir.sadece yorum farkıdır.o olaya öyle bakmış ben böyle bakmisimdir.eger ben övdüğum bir atı yere göğe sigdiramadigim bir kupona koymazsam işte o çelişkidir.yani çelişki aynı kişinin aynı bir olaya aynı anda farklı anlamlar yuklemesidir.yani söyledikleri ile yaptıklarının birbirini tutmaması dir.
Kim çelişkiye düşmüştür acaba?
Not:derslerimiz de tahminlerimiz gibi ücretsizdir.

Bay Balcı

Arkadaşlar akşama kadar yokum.

inrahim

birinci ayak 1 geçilmez 2ayak6 üçüncü ayak 7 diğer üç ayakta kapalı bol şanslar

Kavas

Adana
2-1-3
3-1-6-13
1-2-5-11-7
1-3
5
4-11-1

Otsukarci

adana

1.ayak handikap koşularda tek bulmak çok zor o yuzden 1,3,5,7 yazarak şansımı deniyecem…
2.ayak burada kafa atı geleceğine inancım yok yinede yazacam 1,3,4,6
3.ayak ahmet çelik görgüncan ile defalarca birincilik elde etmiş … tek atıyorum… 7
4.ayak bitcoin ö.yıldırım ile tek atıyorum … 1
5.ayak şartlı-4 koşularda sık rastladıgım handikap puanının 3.- 4. atların gelmesinden dolayı 1,4
6.ayak bu aykta maiden oldugu için handikap puanı yüksek atları yazıp bırakıyorum.. 1,12,13,14,11,4

adana altılı kuponum

1,3,5,7
1,3,4,6
7
1
1,4
1,12,13,14,11,4

13 lira 44 kuruş bol şanslar…

unutmayınki koşan her atın kazanma şansı vardır atyarışı çogunlukla kurgudan ibarettir …
örnegin geçen günkü adana yarışının son ayagında aşk ve gül isimli atın son koşusuydu ve burda gördüğüm bi yorumda 13 no lu aşk ve gülü tek atan bi arkadaşımız oldu … yani bu at 19 yarış kazanamamış son 1 yarış kala ne oluyorsa şaha kalkıyor… tekrar bolşanslar

sener1903

Aşk ve gülü yorumlarında tek atan arkadaşı kutlamak lazım. O gün siteye girememiştim ama bende de zor müzeyyen ve albunea ile birlikte kuponumda vardı. Kazanmadan önceki 5. olduğu yarışta zaten geliyorum sinyalini vermişti. Tek atılırmı tamamen tercih meselesi ama takip olayı tamamen yarışseverin elinde.
Kısacası kurgu çok önemli şansta çok önemli.
Bol şanslar.

21
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x