28 OCAK 2019 PAZARTESİ BURSA ALTILI GANYAN TAHMİNLERİ (VILLAGE HOOF BANKOM)

1.AYAK: Zorlu koşuda az isimle çıkmaya çalışacağım. Son 3.lüğü ile 6 – JUST RUN ve uygun grupta 7 – SUHARRY favorilerim.

2.AYAK: 11 – LAST PRINCESS iyi hazırlıkları ve uygun kg altında çok şanslı. 6 – THREE CAT son koşusunu kazanırken çok iyi gözüktü. Nihayet tabela yapan 8 – BİPOLAR LADY, kazandığı yarış ile 2 – FREE POWER ve grubun önemli ismi 1 – ROWDY iyi çalışmaları ile ağır kg dezavantajını yenebilecek diğer favori isimler.

3.AYAK: İstikrarsız grupta uzun mesafe tecrübeleri olan isimler 7 – ŞAHİNSEMİH ve 2 – SONMUHARREM ile ekürisi 1 – ENERGİN favorilerim. 8 – AŞKBUKETİ ve 9 – BAGÜRGÜZELİ sonraki ihtimaller.

4.AYAK: Süratli giden koşularda gerilerde kalmasına rağmen aniden hızlanarak bitirici sprint atabilen 5 – VILLAGE HOOF, gruba göre önde dereceleri banko tercihimdir.

5.AYAK: Favorinin 8 – SENSU gözüktüğü ayakta iyi işleri ile bir önceki yarışında dikkat çeken 1 – FAROKIZ ve eküriler’den 9 – SERVİNİSA diğer ihtimaller.

6.AYAK: 2 – GREAT ATTACK daha önce geçtiği rakipler karşısında yine şanslı. İyi durumunu gücü nispetinde yarışlara yansıtan 3 – REMAZANABİ favorinin rakibidir. Başarılı sentetik yarışları sonrasında Kocaeli pistinde kazanmasını bilen 1 – FLYING ZEUS ve kazandığı yaruş derecesi çok iyi olmasa da 4 – ILICA BEY sürprizde tercih edilebilir isimler.

Bol şanslar

2. ayak 5 – Lady of Kaneko ve 7 Rabia Hanım eklendi. 5. ayak 3 Mirnur eklendi. Son ayak sürprizler çıkartıldı.

Kupon
6-7
11-6-8-2-1-7-5
7-2(1)-8-9
5
8-1-9-3
2-3

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: admin

Avatar
25 yılı aşkın bir süredir at yarışlarını takip ediyorum ve oynadığım kuponları ücretsiz paylaşmaktayım. Sitemizi mobil uygulamamızdan da takip edebilirsiniz.
43 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Bay Balcı

Bol şanslar Admin

CuteShark

Bol şanslar

Deniz 56

Bol Şanslar ADMIN

Deniz 56

Bol Šanslar Arkadašlar Dünkü Adana Altilisini Buldum Beni Tebrik Eden Arkadaşlara Teşekûr Ederim Bu Sadece Benim Başarim Deyil Bu Gurupta Olan Siz Deyerli Yorumcularin Sayesinde Bana Kismet Oldu Hepinize Teşekur Eder Başarilarimiz Daim Olur Umarim

Nolisi Dolisi

Tebrikler, başarılarının devamını dilerim.

Deniz 56

Bol Şanslar Arkadaşlar

Bursa
1. Koşu 6 Tek
Altili Ganyan
1. Ayak 6 JUST RUN Startta fazla takilmazsa bu gurubu rahat geçer BANKOM
2. Ayak Bu ayakta surpriz hatta bomba beklediğim için HEPSI
3. Ayak 7//5,4,1,3
4. Ayak 3,5///1
5. Ayak 3,8,9,1
6. Ayak 2,1,3,4

binbastar

Adana altılı ganyanını doğru olarak tahmin eden Deniz 56 rumuzlu arkadaşımızı tebrik eder,başarılarının devamını dilerim.Ayrıca burada yaptığınız paylaşımlarınızdaki geniş kurgularınızda şu andaki site üst limiti olan 150 TL limitini aşmamaya özen göstermenizi önemle rica olunur.Bunun yanısıra 6lı ganyan,5 li ganyan,4 lü ganyan,3 lü ganyan ve bahis oyunlarındaki paylaşımlarınızı da ilgili koşular başlamadan önce paylaşmanız hem tahmin paylaşımı, hem de bilgi alışverişi açısından daha faydalı olacaktır.Koşulan bir yarışın ardından herhangi bir oyun veya yorum paylaşmanın, bu at zaten kazanamazdı,sprinti süperdi,bu orijin çimde uçar,kuponu garantiledim,sonları H ladım,burunla kaybettim,nal farkı ile kazandım gibi yaklaşımların kişisel egonuzdan başka bir şeye faydası dokunmaz.Ne biliyorsan paylaş hep beraber alkışlayalım,paylaşımın yoksa sus bari efendi sayalım diyerek dünkü programı başarı ile noktalayan Deniz 56 arkadaşımızı bir kez daha tebrik ederim.

Bay Balcı

Günaydın Binbastar.
Sabah sabah seni sanki biraz gergin gördüm:)))

binbastar

günaydın abi gerginlikten değil,bilirsin avcılar ve atçılar biraz abartmayı severler,işin biraz da tuzu biberidir ona eyw ancak zaman zaman gözüme çarpan koşulmuş yarışın ardından hıç kimseye bir faydası olmayan çok gereksiz ben bilirimci tayfası bu aralar çok sık gözükmeye başlayınca iyi niyetle hatırlatma gereği hissettim.diğer türlü her kafadan farklı bir ses çıkar ve bazı şeylerin önüne geçilemez.naber nasılsınhayat yolundadır umarım

Deniz 56

Çok Tešekür Ederim Binba Star Daha Dikkatli Olmaya Çalişirim Paylaştiğim Oyunlari Oynuyorum

binbastar

paylaştığınız oyunları yatırıp yatırmamak tamamen sizin bileceğiniz bir konu,tekrar tebrikler.

Bay Balcı

Valla ben yatırdım, istersen kontrol et.:)))

Bay Balcı

comment image

Tuncay

Sn binba uzman 34 tahmin vermiyorum takim ettiğimdi.

binbastar

site kurallarına uyan her kullanıcı tahmin verebilir,bol şanslar

Bay Balcı

Biliyorum admin, benimki işin espiriyel yönü.ben hâle merak ediyorum mesela.109 milyar tuttursam, değil kuponu paylaşmak,tüm yarış gazetelerine hava atmak için gonderirdim.:)))

binbastar

estağfurullah abi aklı başındaki insanlara yoklama çekmez gibi bir durum söz konusu değil olay adminin açıkladığı şekilde gelişmiştir bu ve benzeri yaşanabilecek olayların önünün şimdiden alınması amacı ile yapılmış bir düzenleme yazısıdır çünkü manipülasyona elverişli ucu açık bir konu.kaldı ki senin yatırdığın kupondaki kaybın da kazancın da kendini bağlayan bir durumdur.

Bay Balcı

Küçük kuponlari genellikle internetten,100 ve üzeri kuponlari telefonla bayiiden oynuyorum.koyde olduğum için devamlı şehre gidip gelme şansı m yok.
Öneri; arkadaşlar sitede tahminlerini paylaşabilir.miktar isterse 500 TL olsun.fakat kuponun başına veya sonuna OYNANDI veya oynanmadı ibaresini eklesin.1000 lira ve üzeri tutan kuponlar yayinlansin….kısmen önüne geçilmiş olur

Bay Balcı

Mesela ben akşam Urfa’ya tahmin amaçlı bir kupon yapıp paylaşacağım ama kesinlikle oynayacağım.ama gerçekten yatiracak miş düşüncesiyle oynayacağım.belki oynamak isteyen arkadaşlar a bir faydası olur.gozden kaçan atlar olmuş olabilir……vs.vs…

binbastar

benim fikrime göre bir üst sınır konmazsa bunun ucu açık olduğu için önüne geçemezsin.kaldı ki bence adam kendine ne kadarlık isterse zaten rahatlıkla oynayabilir varsın 1000 liralık oyununu da buradan paylaşmasın da 150 TL lik oyununu paylaşsın. nasıl ki çok uluslu bir firmada çalışırken kişiler arası iletişim için tek bir dil kullanıyorsak site içi iletişim için de bir limit belirlenmesinin daha uygun olduğunu düşünüyorum

binbastar

kesinlikle yazılım en etkili yöntem ancak herkes gözüne çarpanları uyarırsa da tamamen olmasa bile belirli bir mesafe alınabilir diye düşünüyorum.bu tarz ortamlar kaosa ciddi anlamda çok müsait ve mümkün olduğunca kargaşadan uzak tutulması gerekiyor

Bay Balcı

Bu dediğin birçok sitede var zaten.yanilmiyorsam 100 lira üzeri kuponlarda hata (error) veriyor.bunun için sitenin altılı şablonu olmalı.

binbastar

abi iyi diyorsun da bu gözler sırf fotoğrafını çekmek için kupon yapıp yatıran sonra da iptal eden ne ruh hastaları gördü:))).egoya,hırsa,kişisel anlamda insanların kendilerini öne atmak istemelerine elverişli bir sosyal çevre ve maalesef ki insanlrın kimi zaman içerisinde bulundukları ve kendilerini çaresiz hissettikleri duygusal durumlardan faydalanmak isteyen kötü niyetliler de ortaya çıkabiliyor.amacımız doğabilecek maddi ve manevi suistimalleri engellemek sadece bu

Bay Balcı

Abooo bende kaç defa öyle yaptım.kuponu oynayıp fotoğrafını çektim,sitede paylaştım,sonra bilet numarası görüldüğü için iptal ettim tekrar oynadım.benim sıkça başvurduğum bir yol.
Ben bilet numarası görünüyor diye yapıyordum:))))

kavas64

Bursa
9-3-6-7
10-11-2-1
7-1
5-3-2-1
8
4-2-3

kavas64

5 lisi devam

kavas64

teşekkürler admin

AVCI

Bursa 5.li ganyan

2.5.6.8.9.11
1.6.7
1.3.5
1.8
2

Bol şanslar

salim

Bursa beşli
1.2.3.5.6.7.8.11
2.4.7.8
1.3.4
3.mirnur
1.2.3.4.6
Bol şans herkese

Anonim

Herkese slm admın abı hakan bulut neden hergün yorum yazmıyor acaba

Anonim

Abı kızma sadece surdam

Anonim

Eyvallah abi

43
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x