Ana Sayfa / Sizden Gelenler / 28 OCAK 2019 PAZARTESİ BURSA ALTILI TAHMİNLERİ (CUTESHARK)

28 OCAK 2019 PAZARTESİ BURSA ALTILI TAHMİNLERİ (CUTESHARK)

28 Ocak Pazartesi Bursa at yarışları için sizden gelen oyunlar. Yazan: CUTESHARK

1.Ayak : Son koşusunda favori olmasına rağmen 1. gelemeyen 6-JUST RUN kendisini bilen bir jokeyin eşliğinde bu defa 1. olma konusunda en şanslı isim gibi görünüyor , alternatif tek olabilir . Rakip olarak İzmirde güzel bir performans ve kısalmış olan mesafede 3-RED SUN ı görüyorum . Uzun mesafelerde kayda değer bir şey yapamamış ama bu sefer yapabilecek olan 8-KAPTAN ABİ ve 11-STEEL AND FIRE sürpriz yapabilecek isimler olduğu için kuponuma ekliyorum .

2.Ayak : İntikam zamanı ! Önceki koşusunda Lady of Kanekoya aynı mesafede son anda geçilen 1-ROWDY 40 günlük aranın ardından iyi hazırlandığına inanıp kuponuma öncelikli olarak ekliyorum . Son koşusunu aynı mesafede gösterdiği etkili ataklar ile 1.liği söke söke alan 2-FREE POWER , son koşusunda kimsenin güvenmediği ama gücünü kanıtlayan 6-THREE CAT , mesafenin uzunluğundan kaynaklı 1.liği elden kaybeden 11-LAST PRINCESS bu sefer azalan kilosu ve kısalan mesafe ROWDY'nin rakipleri olacaktır .

3.Ayak : Sokak dövüşü gibi burası . Kural yok , Teknik yok hiçbir şey yok . Kimin koşma hevesi gelirsee o kazanır . Sürpriz çıkabilecek bir koşu olarak görüyorum . Öncelikli atlarım son koşusunda en sondan etkili bir atakla tableda 3. sırayı bulan 2-SONMUHARREM ve kısa mesafede pek başarı gösteremeyen , uzun mesafede bir şeyler başarabileceğine inandığım 5-GÜLBENLİ .. Sürpriz konusuna gelirsek uzun mesafede ne yapacağı belli olmayan 8-AŞK BUKETİ ve 9-BAGÜRGÜZELİ 'ni ne olur ne olmaz diye kuponuma ekliyorum . Dedim ya sokak dövüşü belki beklenmedik bir vuruş gelir .

4.Ayak : Bu koşuda 2 seçenek var diye düşünüyorum . Size bir soru . 3-HASKAYA 1400 de son 50 metrede eline aldığı birinciliği 200m daha kısa bir koşuda 5-VILLAGE HOOF tan alabilecek mi ? Alır diyenler HASKAYA , alamaz diyenler VILLAGE HOOF'a güvensin işte :)

5.Ayak : Kocaelide de MAİDEN'dan çıkış yapamayan şansını bir kez daha Bursa'da deneyecek olan 4-OYMAPINAR'ı bu kez destekliyorum . Ona zorluk çıkaracağına inandığım Bursa'dan başka hiçbir yerde koşmamış olan 1-FAROKIZ ve şansını her yerde deneyen ve hep tabelaya girse de birinciliğe kavuşamayan 8-SENSU'yu rakip olarak görüyorum .

6.Ayak : Son ayak baya zevkli bir kapışma olacak gibi . Etkili ataklarıyla sonunculuktan 3.lüğe kadar gelen 3-REMAZANABİ bu sefer artan mesafede birinciliği önde olacak 2-GREAT ATTACK , 4-ILICABEY , 6-EKSİKETEK'ten alabilecek mi onu izleyeceğiz . 4 atın kapışacağına inanıyor ve dördünü de kuponuma ekliyorum .

Kuponum

1.Ayak : 6-3 // 8-11
2.Ayak : 1-2-6-11
3.Ayak : 2-5 / 8-9
4.Ayak : 3 / 5
5.Ayak : 1-4-8
6.Ayak : 2-3-4-6

HERKESE BOL ŞANS .

Tahmin ve yorumlar tamamen amatör bir anlayışla paylaşılmaktadır.

22
Sizden gelen yorumlar ve tahminler

avatar
4000
Bay Balcı
Ziyaretçi
Bay Balcı

Bol şanslar CUTESHARK

BURSA

ALTILI GANYAN ( YAZIYLA )

1.ayak: son koşusunda BABA DİNO için yapacak birşey yoktu,S.ÇETİN son viraja biraz daha önlerde girse ve pistte ortalardan bariyer dibine gezinmeseydi belki ikinciliği kurtarabilirdi.evet arkdaşlar ” SE” leri ” SA”ları ” BELKİ” leri bir kenara bırakacak olursak ;sinan çetin son virajı önlerde dönerse birincilige çok yakın.eğer aynı hatayı yapıp son koşusunda oldugu gibi son viraja net en geride girerse….biz yine se’leri sa’ları konuşuruz.JUST RUN BANKOM.

2.ayak: Bültene bakar bakmaz ROWDY’i gördüm. içimden bir ses” aaa teki bulduk” dedi.sonra içimdeki diger ses ”hele bir aşagılarada bak” dedi.baktım..aaa kim varmış!son koşusunda ROWDY’yi geçen LADY OF KANEKO.”.daha daha aşağılara bak”dedi nerden geldiğini bilmedigim bir ses.baktım.RABİA HANIM ve LAST PRİNCESS …bu yarış kimyamı bozdu arkadaş GAYPTAN SESLER DUYMAYA BAŞLADIM.

3.ayak: Riskli bir tekim olacak.riskli olsun ki heyacan olsun demi:)) ŞAHİNSEMİH.son koşusunda istiklarlı koştu start verilir verilmez dördüncüydü,1000 m.de dördüncüydü,son 600 de üçüncü potoda tekrar dördüncü:)))işin şakası bir tarafa ekürilerin çok ciddi favori çıkacağı(özellikle SON MUHARREM )koşuda FURKAN YÜKSEL ,son 600 ye biraz avanslı girerse potoda da olsa koşuyu kurtarır.en ciddi rakibi eküriler.son koşusunda SON MUHARREM uçarak geldi adeta.

4.ayak: Tekrar bursaya dönen EAGLE PAW,kısa mesafede güzel koşan seri safkan AKYAZILI HAKAN,uygun gurupta HASKAYA ve süprizde WİLLAGE HOOF.

5.ayak: ADMİN’nin verdiği harfler( karakterler ) bitmek üzere ,onun için yorumu kısa kesecem.:)))FAROKIZ ve SENSU.

6.ayak: Son 364 harf kaldı.lüzümsuz ayrıntılara girmeden idareli kullanmalıym.evet bu sefer olacak galiba.REMAZAN ABİ favorim,olmazsa GREAT ATTACK.

KUPON ( RAKAMLA )

1.) 6
2.) 1,5,7,11
3.) 7 // 2
4.) 2,1,3,5
5.) 1,8
6.) 3,2

TOPOLAM : 9 LİRA

BOL ŞANSLAR DİLERİM :)))

CuteShark
Ziyaretçi
CuteShark

Güzel olmuş eline sağlık , sana da bol şans Balcı

Bay Balcı
Ziyaretçi
Bay Balcı

Sinan Çetin teşekkürler,sanki benim yorumu okumuş:)))

Bay Balcı
Ziyaretçi
Bay Balcı

Okumuş ta tam anlamamis, nedir bu bariyer diplerine girme, önün açık,bas git

Derince
Ziyaretçi
Derince

Yazara kilic , lady of kaneko :)

İlk ayak zor.adeta besli ganyan yapin der gibi

Ve bende oyle yapicam.ama keyif kuponu icin just run bankom olacak

İkinci ayak
Besli ganyani bunun icin oynuyorum.
Son birinciliginde son ayakta kosarken tek atip altiliyi buldugum.lady of kaneko ,

Yeniden asina oldugu mesafesi. son derece sempati duydugum yeniden kendi jokeyi ve uygun kilosu ile bir kez daha bankom

Ucuncu ayak ayrimsiz hepsi 23456789

Dorduncu ayak 135
Besinci ayak 134589

Son ayak Ayirmiyorum hepsi siralama 5236147

75.6 tl besli ganyan ve her ayagin suprizlerle patlayacagini dusunuyorum
Hadi bakalim bayan kaneko goster kendini :)

CuteShark
Ziyaretçi
CuteShark

Kaneko – Rowdy kapışması başlasın o zaman :)

Bilal Kocaeli
Ziyaretçi
Bilal Kocaeli

Bursa tahminim

1.ayak 9/6/7
2.ayak 8 (Tolga yıldız) Tek
3.ayak 2/7
4.ayak Hepsi
5.ayak 3/8
6.ayak 2/3

Toplam: 8,4 tl

Herkese bol şanslar arkadaşlar

otsukarcı
Ziyaretçi
otsukarcı

BURSA

1.ayak 6,9
2.ayak 5,4,2,1
3.ayak 1
4.ayak 4,5
5.ayak 7,8,9
6.ayak 1,2

bol şanslar

Yazar: admin

Avatar
25 yılı aşkın bir süredir at yarışlarını takip ediyorum ve oynadığım kuponları ücretsiz paylaşmaktayım. Sitemizi mobil uygulamamızdan da takip edebilirsiniz.