28 NİSAN 2015 SALI ANKARA ALTILI TAHMİNLERİ (COCO)

Uzun zamandır takip ettiğim ve sevdiğim bir çok safkanı bir arada görüyorum Ankara’da umarım beni yanıltmazlar ve yarışlar istediğimiz gibi biter

1.AYAK : 5-AÇİNA ile başlayacağım. Uzun süredir takip eder ve grubunu zor bulsamda yazarım. Nitekim bugün uygun sayılabilecek bir grupta koşuyor. Rakiplerinin bir çoğu fazlasıyla formsuz. Gerek geçen yıl kazandığı yarışta geçtiği rakipleri olsun (Şuan grup yarış koşan NADİRE kv yarışlarda başarılı olan SİNCAP GÜL) gerekse KV yarışlardaki başarılı koşuları olsun bana bugün geleceğim diyor. Tek rakibi olarak gördüğüm 1-ASLANSTAR her ne kadar Ahmet Çelik İle olsada fazlasıyla kilo dez avantajı var ve bunun yanı sıra daha önce AÇİNA bu safkan’ı 2 kez geçme başarısı gösterdi. 5-AÇİNA Tek diyorum.

2.AYAK : Yine takibimde olan bir safkan daha. Son 3 yarışında çok formda olduğunu gösteren son yarışında geç çıkmasa 3 te 3 yapabilecek formda olan 1-DULOCAN favorim. Kısa uzun orta mesafe ayırt etmiyor ve çok iyi koşuyor ama tek hoşuma gitmeyen sürekli binicisinin değişmesi. Yinede bu safkanın kazanacağına fazlasıyla inanıyorum. Belliki sahipleride inanıyor ki Adana’dan Ankara’ya getirmişler safkanı. Tek rakibinin 9-AKAN NEHİR olduğunu düşünüyorum. Ankara’nın şampiyon jokeyi Ahmet Çelik Tercihlemiş. 1-DULOCAN Alternatif tek Rakip 9-AKAN NEHİR.

3.AYAK : Bana göre ayırım yapılmadan HEPSİ denmeli çünkü kısacı orijine sahip atlar, iyi jokeyler, koşu görenler, hiç koşmayanlar. Ben yalnızca Akan Nehir’in anne kardeşi 4-KIRYALAZ’ ı biraz daha önde tutucam her ne kadar son yarışında YALÇINIM’ a geçilsede.

4.AYAK : Yazmaktan bıkmadığım, bıkmayacağım çok sevdiğim 8-THE DAUGHTER SUN. Aradan sonra koştuğu 3 yarışında da hemde çok zor rakipler yanında koşmasına rağmen tek değerlendirdim. Henüz gelemedi ancak ekürisi ile koştuğu ve 2. olduğu yarışta uzun mesafeyi çok iyi koştuğunu gördüm. Yine tek olarak değerlendireceğim. Umarım bu sefer yanıltmaz beni.

5.AYAK : Göze ilk çarpan at 3-BUZDENİZİ. Hem handikap puanı hemde koştuğu gruplar bu grubu geçeceğini gösteriyor ancak içimden bir his bu ayağın süpriz biteceğini söylüyor. Rakip olarak 4-CİNCORTA demek istiyorum. Son yarışlarına hiç bakmayın at tek kelimeyle çim atı. Kumda başarısızlığının aksine çimde çok başarılı ve mesafe çok uygun bence. Son yarışıda tesadüf değil. Dileyen bu ayağı bütçesi dahilinde çok at yazarak geçsin dileyen tek atsın karar sizin.

6.AYAK : Bence en zor yarış bu ama burada da bir favorim var. 6-DAUGAVA Luxor temsilcisi bu taya Ahmet Çelik te binince benim favorim oldu. Yanlış anlaşılmasın Ahmet Çelik’e karşı özel bir ilgim yok ancak sizde takdir edersiniz ki Ankara’da yenilmez armada. Rakiplerine gelince sırasıyla 4-WAVE RUNNER 5-STEPPE EAGLE 3-BROWN ARABY 2-ASİL SOYLUM 7-MY LAL ve 8-SIR PATRICK. Dışarıda kalan atlarda fena değil bence bütçesi olanlar kapatmalı.

1.AYAK :  5 TEK

2.AYAK :  1—-9

3.AYAK :  4—-HEPSİ

4.AYAK :  8 TEK

5.AYAK :  3—-4

6.AYAK :  6–4,5,3,2,7,8

(İlk atlarımdan misli bir kupon yapmayı düşünüyorum sizlere de öneririm)

Kupon Bedeli : 13,44 TL Herkese bol şanslar diliyorum. Tüm safkanların ayağının düz basması dileğiyle.

ANKARA AGF TABLOSU: 10:40

ankara-agf

ankara-agf-14-40

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.
altılı sonuçları

Yazar: Coco

Avatar
7 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
admin

Bol şanslar

karakuleee

Bolsansss hos geldin….

can911

Aramıza hoşgeldin COCO, inşallah güçlü kalemin ve isabetli tahminlerinle takipçilerimize ışık olursun. Her daim başarı ve şans dileklerimle

Anonim

Kolay gelsin coco kelimesi nerden geliyor …benim lakabim coco taniyor olabilirmiyim seni

Anonim

Can911 abi yorumlarin cok iyi takipcinim senin eline agzina saglik

cano

bay COCO bol şanlar dilerim.

7
0
Tahmin paylaş.x
()
x