Ana Sayfa / Tahminler / 28 NİSAN 2015 SALI ANKARA ALTILI GANYAN TAHMİNLERİ (can911)

28 NİSAN 2015 SALI ANKARA ALTILI GANYAN TAHMİNLERİ (can911)

Ankara altılı ganyan tahminlerim aşağıda yer almaktadır, yazdığınız gibi gelmesi ve kazançlı olması dileklerimle... can911

1.AYAK: İstanbul'dan gelen ve koşunun muhtemelen favorisi olacak 6 (BAHATHER) benim de tercihim olacak. Fakat çim pistte sentetiğe nazaran biraz başarısız görmem nedeniyle yanına kısa ve ideal mesafesinde yarışacak olan 5 (AÇİNA), iyi görünümlü idman performansıyla 7 (NİLSU) ve daha başarılı olduğu mesafede start alacak olan 4 (ASAFHAN) kuponumda yer alacaktır. Kilo dezavantajı nedeniyle 1 (Aslanstar)' ı değerlendirmiyorum.

 

2.AYAK:  Son üç yarışında sürdürdüğü üstün formuyla 1 (DULOCAN) alternatif banko adayı olabilecek kadar önde geliyor. Fakat süzrprize açık bir koşu çeşidi olması nedeniyle çim pistin gediklisi zaman zaman üst gruplara dahi kafa tutmuş 2 (FAKI BEY), idman performansı ile dikkatimi çeken 7 (HİSARGÜL), binicisiyle daha iyi dereceler elde eden 5 (YENİKAYA) ve bir bomba adayı olarak 10 (ÖZÜNOĞLU) 'nu ilave ediyorum.

 

3.AYAK: Pistlere yeni alışma evresindeki arap taylarının maiden yarışında 7 (YALÇINIM), 4 (KIRYALAZ) ayrımsız yazılmalı. Kuponunda yeri olanlara sürpriz ihtimaline karşı idman performansını dikkate aldığım isimler 2 (HONG KONG) ve binicisi tarafından idmanları gerçekleştirilen çime yatkın babadan kardeşleri Arbedaş,Azmi reis ile 6 (ŞEREFLİCAN) olacaktır.

 

4.AYAK: Son yarışında koşunun çok hızlı tempoda gitmesinin dezavantajıyla son 200 'de geç kaldığı sprintle aldığı 4.lükte, bu yarışında çok gecikmeyip 1. olmasını sağlayacaktır. Bugünün ilk bankosu 3 (CANYAKAR)

 

5.AYAK: Tecrübeli arap taylarının şartlı mücadelesinde uygun pist, mesafe ve grup yakalayan 3 (BUZDENİZİ) burdan kolay bir galibiyet çıkaracaktır.İkinci bankom.

 

6.AYAK: Denk kuvvetlerin mücadelesine tanık olacağımız son ayakta sıralamam 5 (STEPPE EAGLE), 3 (BROWN ARABY), 4 (WAVE RUNNER), 6 (DAUGAVA), 8 (SIR PATRİCK), 9 (AMAROK) şeklinde bugünü sonlandırıyorum.

Şablonum:

1.Ayak: 6-5-7-4
2.Ayak: 1-2-7-5-10
3.Ayak: 7-4 /// 2-6
4.Ayak: 3
5.Ayak: 3
6.Ayak: 5-3-4-6-8-9

Kupon Tutarı: 14,40 TL (/// sonrası 3.ayakta 2-6 ilaveleriyle geniş kuponu bütçe takdirinize bırakıyorum.Yedili plase için 1.Koşuda önerim 5 (ATOMBOMBASI) olacaktır).

ANKARA AGF TABLOSU: 10:40

ankara-agf

ankara-agf-14-40

Hakkında can911

can911
1975 Almanya doğumluyum.İzmir' de yaşıyorum.Bu oyunu kumar boyutuna getirmeden,iyi yaptığımı düşündüğüm tahminlerim nedeniyle sürdürüyorum.Kazanmanın tamamen oyun kurgusunu iyi oluşturmak ve iyi takip etmekten geçtiğini öğrendiğim bu oyunda seviyeli ve tarzıma uygun yazarların olduğunu gördüğüm bu sitede bulunmaktan çok memnunum.Saygılarımla

22 yorum

 1. Bomban geldi abi, bol şanslar.

 2. 4 te 4, kupon BUZDENİZİ’ne bakıyor.

 3. maşallah nazar değmesin şiir gibi çıkarmışsın oyunu vallaha bolşanslar

 4. Bycreed

  Haydi buzdenizi.

 5. Bycreed

  Mukemmel kurgu ha gayret buzdenizi.

 6. BUZDENİZİ’de potoladı.

 7. Bolsansss can911 ilac gibisin adin gibi….

 8. Can Kardes Sen Altılı Oynama Senıde Takıp edıyorum 5 lı Ganyanın Tutuyor.
  Ben Senın 5lı nı alacaktım Yetısemedım Malesef Tebrıkler Cok ıyı Tahmın Yurutuyorsun
  Basarılar..

 9. doğru oyun kurma örneği tebrik ederim son ayak ta gelir umarım…

 10. Tebrikler abi, güzel para verir bu altılı.

 11. tebrikelr can 6lıyı yakaladın

 12. Hayırlı olsun aga

 13. adana paylaşımı yapacakmısınız

 14. can911

  Değerli arkadaşlar ve takipçilerimiz, kuponumu oynayıp yapılacak ameliyatım için dünya ile bağlantımı bir süreliğine kestim. Çıkınca tekrar kontrol ettiğimde moral olacak haberi ve güzel dileklerinizi aldım. Maalesef 1-2 gün tahmin yazamayabilirim çok özür diliyorum.Umuyorum ki değerlendirip kazananlar olmuştur.Sevgi ve Saygılarımla

 15. Ramazan Yılmaz

  Tebrikler abi başarının devamını dilerim.

 16. Ramazan Yılmaz

  Bu arada gemçiş olsun

 17. Adrian

  Tebrikler can kardeşim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir