28 NİSAN 2015 SALI ANKARA ALTILI GANYAN TAHMİNLERİ (can911)

Ankara altılı ganyan tahminlerim aşağıda yer almaktadır, yazdığınız gibi gelmesi ve kazançlı olması dileklerimle… can911

1.AYAK: İstanbul’dan gelen ve koşunun muhtemelen favorisi olacak 6 (BAHATHER) benim de tercihim olacak. Fakat çim pistte sentetiğe nazaran biraz başarısız görmem nedeniyle yanına kısa ve ideal mesafesinde yarışacak olan 5 (AÇİNA), iyi görünümlü idman performansıyla 7 (NİLSU) ve daha başarılı olduğu mesafede start alacak olan 4 (ASAFHAN) kuponumda yer alacaktır. Kilo dezavantajı nedeniyle 1 (Aslanstar)’ ı değerlendirmiyorum.

 

2.AYAK:  Son üç yarışında sürdürdüğü üstün formuyla 1 (DULOCAN) alternatif banko adayı olabilecek kadar önde geliyor. Fakat süzrprize açık bir koşu çeşidi olması nedeniyle çim pistin gediklisi zaman zaman üst gruplara dahi kafa tutmuş 2 (FAKI BEY), idman performansı ile dikkatimi çeken 7 (HİSARGÜL), binicisiyle daha iyi dereceler elde eden 5 (YENİKAYA) ve bir bomba adayı olarak 10 (ÖZÜNOĞLU) ‘nu ilave ediyorum.

 

3.AYAK: Pistlere yeni alışma evresindeki arap taylarının maiden yarışında 7 (YALÇINIM), 4 (KIRYALAZ) ayrımsız yazılmalı. Kuponunda yeri olanlara sürpriz ihtimaline karşı idman performansını dikkate aldığım isimler 2 (HONG KONG) ve binicisi tarafından idmanları gerçekleştirilen çime yatkın babadan kardeşleri Arbedaş,Azmi reis ile 6 (ŞEREFLİCAN) olacaktır.

 

4.AYAK: Son yarışında koşunun çok hızlı tempoda gitmesinin dezavantajıyla son 200 ‘de geç kaldığı sprintle aldığı 4.lükte, bu yarışında çok gecikmeyip 1. olmasını sağlayacaktır. Bugünün ilk bankosu 3 (CANYAKAR)

 

5.AYAK: Tecrübeli arap taylarının şartlı mücadelesinde uygun pist, mesafe ve grup yakalayan 3 (BUZDENİZİ) burdan kolay bir galibiyet çıkaracaktır.İkinci bankom.

 

6.AYAK: Denk kuvvetlerin mücadelesine tanık olacağımız son ayakta sıralamam 5 (STEPPE EAGLE), 3 (BROWN ARABY), 4 (WAVE RUNNER), 6 (DAUGAVA), 8 (SIR PATRİCK), 9 (AMAROK) şeklinde bugünü sonlandırıyorum.

Şablonum:

1.Ayak: 6-5-7-4
2.Ayak: 1-2-7-5-10
3.Ayak: 7-4 /// 2-6
4.Ayak: 3
5.Ayak: 3
6.Ayak: 5-3-4-6-8-9

Kupon Tutarı: 14,40 TL (/// sonrası 3.ayakta 2-6 ilaveleriyle geniş kuponu bütçe takdirinize bırakıyorum.Yedili plase için 1.Koşuda önerim 5 (ATOMBOMBASI) olacaktır).

ANKARA AGF TABLOSU: 10:40

ankara-agf

ankara-agf-14-40

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.
altılı sonuçları

Yazar: can911

can911
1975 Almanya doğumluyum.İzmir' de yaşıyorum.Bu oyunu kumar boyutuna getirmeden,iyi yaptığımı düşündüğüm tahminlerim nedeniyle sürdürüyorum.Kazanmanın tamamen oyun kurgusunu iyi oluşturmak ve iyi takip etmekten geçtiğini öğrendiğim bu oyunda seviyeli ve tarzıma uygun yazarların olduğunu gördüğüm bu sitede bulunmaktan çok memnunum.Saygılarımla
guest
22 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
admin

Bomban geldi abi, bol şanslar.

admin

4 te 4, kupon BUZDENİZİ’ne bakıyor.

ilkerselim

maşallah nazar değmesin şiir gibi çıkarmışsın oyunu vallaha bolşanslar

Bycreed

Haydi buzdenizi.

Bycreed

Mukemmel kurgu ha gayret buzdenizi.

admin

BUZDENİZİ’de potoladı.

karakulee

Bolsansss can911 ilac gibisin adin gibi….

Ozan Bogurcu

Can Kardes Sen Altılı Oynama Senıde Takıp edıyorum 5 lı Ganyanın Tutuyor.
Ben Senın 5lı nı alacaktım Yetısemedım Malesef Tebrıkler Cok ıyı Tahmın Yurutuyorsun
Basarılar..

Coco

doğru oyun kurma örneği tebrik ederim son ayak ta gelir umarım…

admin

Tebrikler abi, güzel para verir bu altılı.

ilkerselim

tebrikelr can 6lıyı yakaladın

Yüksel

Hayırlı olsun aga

sinan

Tebrikler

ilkerselim

adana paylaşımı yapacakmısınız

trackback

[…] Tahmin sayfasına gitmek için tıklayınız.  […]

Ramazan Yılmaz

Tebrikler abi başarının devamını dilerim.

Ramazan Yılmaz

Bu arada gemçiş olsun

Adrian

Tebrikler can kardeşim.

22
0
Tahmin paylaş.x
()
x