28 KASIM 2017 SALI ADANA ALTLI GANYAN TAHMİNLERİ (SİZDEN GELENLER)

28 KASIM 2017 SALI ADANA. Talihiniz aydınlığınız olsun dostlarım…28 Kasım 2017 Salı Adana Tahmin ve Yorumlarımı Huzurunuza Sunmaktan Mutluyum.

1.AYAK: Kocaeli’den Adana’ya moralli gelen, 5 Eylül ve 7 Kasım tarihli KOCAELİ 1800 KUM koşularında gayet hatırı sayılır farklarla liderlikler elde eden, 10 Ekim tarihli KOCAELİ 1900 KUM koşusunda grubunun en ağır sıkletinde olmasına rağmen ASHRAQA ve ARALYN’ın yarım boy gerisinde 3.lük elde eden NIGHTS WATCH, Özcan YILDIRIM idaresinde tercihleyeceğim ilk isim olacaktır. Mücahit BAYIR idaresinde katıldığı 24 Ocak – 16 Eylül tarihli 2 uzun mesafe koşusundan 1.lik ve 2.liklerle ayrılan ve binicisine alışkın bir görünüm serigleyen SENOŞ, yine Mücahit BAYIR idaresinde ortalama sıklette NIGHTS WATCH’in en önemli rakibi konumundadır. Gelelim asıl tercihime… Musa İLERİ idaresinde RUMET gözden uzak tutulmamalıdır. Hatta bana göre SENOŞ’tan daha önce düşünülmelidir. Bu koşudaki sıralamam NIGHTS WATCH – RUMET – SENOŞ… SENOŞ’u neden çok önemsedim biliyor musunuz? Mücahit BAYIR idaresinde 16 Eylül tarihli ANKARA 2000 KUM koşusunda elde ettiği liderlik nedeniyle.. Ganyanı o koşuda 7.70, yani yarışseverlerin sonuncu tercihi olan bu atın kazanması bir tarafa, (gerçi sonraki koşularda durumu tam toparlayamadı ama) yine Mücahit BAYIR idaresinde bir Sürpriz yapması kaçınılmaz.

2.AYAK: 57 kg sıklette Ahmet ÇELİK idaresinde izleyeceğimiz, ADANA 1200 KUM pistinde grubunun en iyi bitiriş süresini (1.27.68) daha yarış yaşamının ilk KUM sınavında Samet ERKUŞ idaresinde elde eden DEMİRKURT bu defa daha iddialı olacaktır. Bankomdur

3.AYAK: 18 Ekim tarihli İSTANBUL 1200 KUM sınavında oldukça deneyimli rakipleri önünde 3 boy farkla KARATAŞ idaresinde liderlik elde eden DOMATES GÜZELİ, bu defa ortalama sıklette Mahsun TURAN idaresinde start alacaktır. Önemsenmesi elzemdir. Grubunun üstünde kalite bir isim olması hasebiyle bu ata bu koşuda da bankom demeden geçemeyeceğim.

4.AYAK: ADANA’daki yarış yaşamı tamamında katıldığı 7 koşusunun 6’sını (4’ü birincilik olmak üzere) tabelada tamamlayan ve grubun en gözde atı konumunda olan HALLAÇOĞLU takdir edersiniz ki tercihlerimin başındadır. 14 Kasım tarihli ADANA 1200 KUM koşusunda grubunun en kalite 2 adı GOOD CURRY ve SPEEDY GUNNER’in az farkla gerisinde ağır sıkletine rağmen 3.lük elde eden PADRINO da ihmal edilmemelidir. Sıralamam ise HALLAÇOĞLU – PADRINO’dur

5.AYAK: 14 Kasım tarihli son ADANA 1300 KUM koşularını incelediğimde Ferit YARDIMCI idaresinde elde ettiği (5 boy farkla) liderliğin yanısıra yeniden Ferit YARDIMCI idaresinde koşuya katılacak olan SHARPA ile hazırlıklarından daha deneyimli olduğu konusunda bilgi edindiğim GALLUS liderlik için çekişeceklerdir. 26 Ekim tarihli ANKARA 1400 KUM koşusu (ki 3 ay sonra katıldığı ilk koşusudur) GALLUS’un da önünde 2.lik elde eden BÜLENT BEY de etkili idarecisi ile ihmal edilmemelidir. Bu koşudaki sıralamam da SHARPA – GALLUS – BÜLENT BEY’dir..

6.AYAK: 28 Ekim ve 18 Kasım tarihinde Burhan KILINÇ idaresinde katıldığı ADANA kısa mesafe KUM sınavlarında 2.lik ve 4.lüğü bulunan EFEBERK, yine Burhan KILINÇ idaresinde etkili bir performans sergilemeye hazırdır. Bankomdur

1.AYAK: 1 – 3 – 4
(Rumet – Senoş – Nights Watch)

2.AYAK: 2
(Demirkurt)

3.AYAK: 4
(Domates Güzeli)

4.AYAK: 4 – 6
(Padrino – Hallaçoğlu)

5.AYAK: 1 – 6 – 7
(Sharpa – Gallus – Bülent Bey)

6.AYAK: 3
(Efe Berk)

TUTAR: 1. 08 TL (5 MİSLİ: 5.40 TL)

YAZAR: ETC

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: admin

Avatar
25 yılı aşkın bir süredir at yarışlarını takip ediyorum ve oynadığım kuponları ücretsiz paylaşmaktayım. Sitemizi mobil uygulamamızdan da takip edebilirsiniz.
27 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
ETC

varolasın dostum. şans hepimizle olsun

AYDIN

Cesaretli yorumunuzu beğendim.bol şanslar tebrik ederim.

ETC

Teşekkür ederim AYDIN Dostum..
Ah bir de devamını 6’da 6 yaparak getirebilsek ve sizlerle ilham olabilsek
En yerinde olan bu, beni mutlu eden de bu olacak…

gurcan77

Selamlar ve bol şanslar,ETC emeğine yüreğine sağlık güzel insan,çok yakında bombayı patlatacaksın,hislerim böyle diyor

ETC

İnşallah gürcan dostum. İçimden geçmiyor değil. Dileklerin için teşekkür ederim.
Son zamanlarda daha ilk ayaktan yatma modasını da kırabilirsem gerisi gelecek :)))

Mehmet28

bol şanslar

Turan

Bol şanslar dileriz

ETC

Teşekkür ederim dostlarım..
Katılın bana, yorum ve tahminlerinizi de sitemizde görmekten mutluluk duyarım..

HAKAN

ADANA DA BENDEN OLSUN

1.3.4.6.8
1,2,3,5,8
4,6
3,4,5
1,3,4,5,6
3

ETC

Bol şanslar HAKAN dostum.
Tercihlediğin atların ayaklarının uğuruyla inşallah..

Sirkale

Bol sanslar etc dostum
Ilk ayak 5OCENGODDES
2.CI AYAK 8 OZHABER
SON AYAK 1BOLKAROGLU BANKOLARIM.

ETC

Sirkale can dostum..
İlk ayağı tek geçmediğini umarım…
Neden dersen Ocean Goddess tek başına risk alınacak türde bir isim değil.

Sirkale

Etc dostum zaten bu sacma protestoyu gordum midem bulandi adanadan

ETC

Adana iyi Hakem Kurulu da bu konuda anlayışlı ama bu koşuda talih yüzümüze gülmedi.

Cyrone

Altılı şablonum

1.ayak 3 banko
2.ayak 1.5.3.2
3.ayak 6.8.3.4
4.ayak 4 banko
5.ayak 5.4.8.1.6.2
6.ayak 4.5.6.3.1.9

Herkese bol şanslar

ETC

Ne rezillik ha…
Uçan Arjin denen at idarecisiyle alenen liderlik için yol bulup sprint atan Demirkurt’u engelliyor ama protesto kabulünde Demirkurta yalnızca 2.lik veriliyor.. Nasıl bir anlayış bu?

Mehmet28

faul yapan faul yaptığı atın gerisine atıldı. bir anormallik yok

ETC

İyi ama bahse konu durumda kalmasa atın her türlü geliri var. Alenen engelleniyor ve yavaşlamasına sebep olunuyor. Sprint durumu da bu nedenle sonuca ulaşmıyor, yoksa eminim ki bu atın liderliği rahattı.

Mehmet28

1 numara faul yapmıyor geri atılmasını gerektirecek bir durum yok

ETC

Esasında çok haklısın… Umarım o jokey de alır cezasını da oturur yerine…
Ben de oturayım sonraki yarışlar için etüte gireyim :D

Mehmet28

cezası kesin. 9un sapması iyi oldu, ya yatacaktım ya da favori kazanabilirdi :)

Galopiyer

etc senin padrinoyu ve efeberk i tek koyup bi altılı yaptım devam ediyor… Bu ali kaçmaz kendi yemek yediği kaba pisliyor.

ETC

Vallahi aynen öyle Galopiyer.. Ama bak PADRINO, EFEBERK ikilisi bende de vardı. Hatta PADRINO’nun yanına çıkan atı da eklemiştim kuponda. Eğer 2 ve 3.ayaklarda yanılmasaydım yüzüm gülebilirdi

ETC

Bu arada tebrik ederim Galopiyer… Efeberk de yanıltmadı bizleri :)))
Zannediyorum senin 6 da 6 oldu böylece

Galopiyer

2 misli geldi etc az oldu ama oldu :))

ETC

eh devamını da misli misli görmek isteriz Galopiyer…

27
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x