28 KASIM 2017 SALI ADANA ALTILI TAHMİNLERİ (ADRİAN)

2. Koşu : Kocaeli’nden kazanarak gelen NIGHTS WATCH(4) favori kazanabilirde fakat hem Adana’da ilk kez koşacak olması hem de Ö.Yıldırım’ın ilk kez binmesinden dolayı ben tek atmadım, size kalmış.  SENOŞ(3), OCEAN GODDESS(5) ve RUMET(1) rakipleridir.

3. Koşu : Son yarışı gayet iyi olan DEMİRKURT(2) favori. Yine son yarışında sonlar çok iyi gelmesine rağmen 2. olan İstanbul’dan Adana’ya gelip ilk koştuğu yarışında çok iyi bir 2.lik yapan ÖZHABER SULTAN(8) ve KIZILTUĞ’un anneden kardeşi NEJATAĞA(6) ciddi rakibidir.

4. Koşu :

5. Koşu : Süprize müsait koşuda DOMATES GÜZELİ(4) normal şartlarda çok önde duruyor, risk alırım diyenler tek yazsın, benim favorim. 1 ay geri çekilen BİLGEPRENSES(3), ŞERİFE ABLA(9), ÖZŞİİR(8), ALEVKARTALI(1) ve CANODİN(5) rakipleridir.

6. Koşu : HALLAÇOĞLU çıktığına göre PADRINO(4) ile GUILTY PLEASURE(2) arasında bir mücadele bekliyorum.

7. Koşu : Müslüm kendi hazırlamış atı artık risk alarak BOLKAR OĞLU(1) nu tek yazıyorum.

 

ALTILI GANYAN

1.Ayak : 4-3-1-5
2.Ayak : 2-8-6
3.Ayak : 4-3-9-8-1-5
4.Ayak : 4-2
5.Ayak : 1-3-5-7-4
6.Ayak : 1

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: Adrian

Adrian
1972 Ankara doğumluyum. Bilgisayar programcısı olarak özel bir şirkette çalışıyorum.15 yıldır at yarışları ile ilgileniyorum.
2 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Caney

Bu ne kadar tutuyor şansına ortak olucam

Yüksel

Son ayak sana katılmıyorum,3 numara tek olur

2
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x