ankara altili tahminleri

28 EYLÜL 2017 PERŞEMBE ANKARA AT YARIŞI TAHMİNLERİ (BİNBA STAR)

1.ayak: Bundan önce koşmuş olduğu yarışlarda daha sert isimlerle harbe girmiş olan MANTICORE (4) Ayhan Kurşun ile de oldukça iyi uyum sağlıyor.Kendisi ile benzer stile sahip Vasily ve Malerba gibi önde numara götürmeyi seven isimlerin varlığına karşın bana göre jokeyi 2. veya 3.sırada sermayeli gidip, düzlük üzerinde rahat biçimde arttırarak kazanacaktır.Zira safkan son koşusunun ardından yapmış olduğu çalışmalarında formunu daha ileriye taşımış gözükmesinin yanı sıra yine  Ankara’da koşmuş olduğu 18 Mayıs tarihli 1400 mt. çim pist koşusunda elde etmiş olduğu 1.22.88 lik  bitiriş derecesinin bu grup için oldukça yeterli olduğunu düşünüyorum. Safkan yarınki program üzerindeki ilk bankom.

2.ayak: Son koşusunu beyaz bayrak ayna yaparak fiyakalı kazanan PIRGOS(5) favorim.Performansı bu grup için tatminkar olan ELİPS(1) öncelikli rakibi konumundadır.Yine devamlı etkili koşanlardan PERFECT HEART(3) ve SEFİRE SULTAN (4) klas jokeyleri ile kuponlara öncelikli olarak işaretlenmesi gereken isimlerden.Bomboş kilosu ve Müslüm Çelik avantajı İle ROCK OF SEA (9) kendisine avantaj yaratabilir.Bu kez ters bir koşu beklediğim DOYOUN HEARTED(2) günün ideal isimlerinden birisi.Hakan Yıldız’ın ısrarlı binişi ve güçlü son sprinti ile GARNET(7)’e de şans vererek zorlu ayağı mümkün olduğunca geniş tutalım.

3.ayak:  Meşhur Onurkaan temsilcisi ERBOĞA(1) bu kez kum piste sahne alıyor, etkili idmanları ile favori olmayı hak eder.Kum piste daha yatkın gözüken ZEHİR HAFİYE(6) öncelikli rakibidir.Son çim koşusunu çok  beğendiğim ORTADOĞU(4),bu grup için yeterli olabilecek düzeyi ile Kocakaya’lı DUGEM(8) ve olumlu performansı ile KARABERK(3)’e de şans verilerek rahat bir yarış izlenebilir.

4.ayak: Küçükmatra ve Naifcan isimli safkanlar yarışa eküri olarak kaydedilseler idi bu durum yarışseveri oldukça rahatlatabilirdi,  bu tarz detaylarda olaya yarışsevere avantaj sağlayabilme adına yaklaşımlarda bulunulması gerekli diye düşünüyorum.Üstün sürati ile daha önce defalarca yaptığını yineleyebilirse KÜÇÜKMATRA(4) bir kez daha kazanan taraf olacaktır,aksi takdirde kapatmalık bir koşu,bir kez daha bu sürat kısrağına güvenenlerdenim, bankom.

5.ayak: Oldukça zor bir koşu,her safkanın kazanma şansı olduğunu düşündüğümden riske girmeden HEPSİ demek istiyorum.Ancak yine de yardımcı olabilmek adına bir öncelik vermem gerekirse aşağıdaki sıralama dikkate alınabilir.

6.ayak: Evet geldik son ayağa, tam anlamı ile karakolluk bir koşu.Çok beğendiğim bir isim olan ÖZYEL (9) sonlardaki etkili sprinti ile koşuya ağırlığını koyabilir. AKARNEJAT(6) çimde çok etkili ve Özcan ile iyi bir uyum yakaladı. İstikrarlı koşan HAYATI CEDİD (5) bu safkanların hemen ardından devreye girebilecek bir diğer isim.Bu pist ve mesafenin etkili isimleri AKHUN(2) ve AZAT KUŞU(3) olmazsa olmazlardan.İstikrarsız bir isim olsa da bu kilo ve Müco ile kendisini  atlarsak ADİLABİ (12)cezayı seve seve keser.DEMİRCENK(10), CEFAKEŞ(7)  ve gününde olduğunda çok ters sonuçlar alabilen EXCALIBUR (1) buranın sigortaları olurlar görüşündeyim.

Kuponum

4

5-1-3-4-9-2-7

1-6-4-8-3

4

3-5-4-6-1-2-7

9-6-5-2-3-12-10-7-1

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: binbastar

Avatar
8 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Mehmet28

bol şanslar

06 Cengo 06

Bolşans kardeş.

Dogan

Teşekkür ederim sağolasın emeğine sağlık üstad

Erol

Tahminlerinizi altili başladıktan sonra yapacaksanız zahmet etmeyin. En azından saat 14.00 te yapmanız geeek

admin

Siteyi doğru kullanamıyorsunuz herhalde?

8
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x