28 EYLÜL 2017 ANKARA ALTILI TAHMİNLERİ (MEHMET28)

4. KOŞU: Rakiplerinden daha iyi bir at olduğunu düşündüğüm, bir süre dinlendirilen ve çalışmalarında da iyi görünen (4) MANTICORE benim gibi altılıya tekle başlamayı sevenler için uygun isim görünüyor. Paralı galop yaptırıldığı ve starta kaldığı ilk yarışı tatminkar Black Dynamite sürpriz arayacaklar tarafından değerlendiremeye alınabilir.

5. KOŞU: Kırdere’nin önünde yarışı forse edip kazanan (5) PIRGOS, henüz maiden olsa da uygun kilosuyla (7) GARNET, kan hattını hakkını henüz verememiş olsa da (2) DOYOUN HEARTED, iyi form durumlarıyla (4) SEFİRE SULTAN ve (3) PERFECT HEART, son olarak da Müslüm tehlikesiyle (9) ROCK OF SEA şans verdiğim isimler.

6. KOŞU: Son KV yarışında varlık gösteremese de (8) DUGEM, Gülerce atı (1) ERBOĞA ve (6) ZEHİR HAFİYE yazarak bu ayağı geçmeye çalışacağım.

7. KOŞU: Üstün süratiyle (4) KÜÇÜK MATRA kaçıp bitirmeye çalışacaktır. Startta takılmazsa (6) NAİFCAN, formunda olmasa da (2) SPEEDY GUNNER ve son olarak (5) MAGFELLOW yazıyorum.

8. KOŞU: Yıpranmadan önde gitme şansı olan (6) MONAVENTO bitiremediği taktirde öncelikli rakip gördüğüm isimler (3) JAMES BOND ve (7) TRANSPORTER olsa da her ata şans doğar. İkinci bir tek kullanmam lazım, o nedende Monavento’yu risk alıyorum.

9. KOŞU: Son ayakta stresi azaltmayı severim. 7 ata şans veriyorum, umarım favori kazanmaz.

ALTILIM
1.AYAK: 4
2.AYAK: 5,7,2,4,3,9
3.AYAK: 8,1,6
4.AYAK: 4,6,2,5
5.AYAK: 6
6.AYAK: 6,7,2,5,9,10,12

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: Mehmet28

Avatar
İsmim Mehmet, 37 yaşındayım ve İstanbul'da yaşıyorum. Zaman zaman ara versem de 20 yıldır at yarışı oynuyorum.
4 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
binbastar

bol şanslar dünkü DALTON için tebrikler, BÜTÜNAY kaba kumda gidecek izlenimi verdi bana da

06 Cengo 06

Bolşans kardeşim senin tek ve tjk nın tekiyle ufak bir birinci altılı yaptım gidişata göre ikinciye bakacaz :)

4
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x