28 EYLÜL 2016 ÇARŞAMBA İSTANBUL AT YARIŞI TAHMİNLERİ (COMMANDANTE)

1. Altılı ganyan tahminleridir. İlk altılı ganyan başlama saati: 16:45

1.AYAK: Orjin ve çalışmalara baktığımda dört isimi diğerlerinden ayırdım bunlar sırasıyla 5-SURKAPI, 1-ARMANBEY, 7-UMURŞAH ve 6-ULUĞBEY.

2.AYAK: İki aylık bir ara sonrası dinçlikle bu yarışa katılacak olan 5-RADYOCU ve kalitesiyle 3-HEIWA IWA başta yazacağım isimler. Daha sonra ise önde boş bırakılırsa 1-KECHICHE kazanabilir.

3.AYAK: Yüzde yüz kazanacağı son yarışını jokeyinin aşırı beklemesi yüzünden fotoda kaybeden 3-SEMEND bugün değişen jokeyinin kendisine vereceği katkıyla rövanşı alır diyorum.

4.AYAK: Yaklaşık 1.5 ay sonra dinç katılacağı bu koşuda ilk şansı 2-GÖKKALE‘ye veriyorum. Rakip olarak hafif kilo avantajıyla önde kaçacak olan 10-DELİDUMRUL, daha sert gruplarda bile başarılı yarışlar sergileyen 9-BİLGEKURT, bugün için çok ters bir yarış beklediğim 7-YEDİKARANFİL, bir türlü kazanamasa da hep iyi koşan 6-PALA DAYI ve son yarışını kolay kazanan 8-ASLANSÜTÜ olabilir.

5.AYAK: Daha sert gruplarda bile yazdığım son yarışını önemsemediğim 5-AVŞAR GIRL ve Kocaeli’nde sergilediği başarılı yarışlardan sonra yabancısı olmadığı İstanbul’a geri gelen 3-ADABEYİ mücadelesine idman pistinde uçtuğunu gördüğüm 10-SADO BY SADO katılabilir.

6.AYAK: Son yarışını kazanırken çok beğendiğim 2-GLEN mesafe kısa gelmez ise bugünde sonlarda yapacağı atakları ile bu grubu geçebilir. Rakip olarak kaliteli 1-DENİZCANIM ve İzmir’den formda gelecek 4-PRECIOUS JEWEL ve tatminkar formuyla 5-SIERRA MAESTRA. 

ALTILI ŞABLONUM

1.AYAK: 5-1-7-6

2.AYAK: 5-3-1

3.AYAK: 3

4.AYAK: 2-10-9-7-6-8

5.AYAK: 5-3-10

6.AYAK: 2-1-4-5

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: COMMANDANTE

COMMANDANTE
Üniversite mezunuyum, evli ve bir çocuk babasıyım, yaklaşık 15 senedir at yarışlarına bahissever olarak katılmaktayım.
Adrian
Üye
Adrian

Bol şans kardeşim eline sağlık

Bombaci
Üye
Bombaci

Bol şans Arda şimdiden tahsilat sırasına gir :)

admin
Yönetici
admin

Bol şanslar Arda