Ana Sayfa / Tahminler / 28 EYLÜL 2016 ÇARŞAMBA İSTANBUL AT YARIŞI TAHMİNLERİ (COMMANDANTE)

28 EYLÜL 2016 ÇARŞAMBA İSTANBUL AT YARIŞI TAHMİNLERİ (COMMANDANTE)

1. Altılı ganyan tahminleridir. İlk altılı ganyan başlama saati: 16:45

1.AYAK: Orjin ve çalışmalara baktığımda dört isimi diğerlerinden ayırdım bunlar sırasıyla 5-SURKAPI, 1-ARMANBEY, 7-UMURŞAH ve 6-ULUĞBEY.

2.AYAK: İki aylık bir ara sonrası dinçlikle bu yarışa katılacak olan 5-RADYOCU ve kalitesiyle 3-HEIWA IWA başta yazacağım isimler. Daha sonra ise önde boş bırakılırsa 1-KECHICHE kazanabilir.

3.AYAK: Yüzde yüz kazanacağı son yarışını jokeyinin aşırı beklemesi yüzünden fotoda kaybeden 3-SEMEND bugün değişen jokeyinin kendisine vereceği katkıyla rövanşı alır diyorum.

4.AYAK: Yaklaşık 1.5 ay sonra dinç katılacağı bu koşuda ilk şansı 2-GÖKKALE'ye veriyorum. Rakip olarak hafif kilo avantajıyla önde kaçacak olan 10-DELİDUMRUL, daha sert gruplarda bile başarılı yarışlar sergileyen 9-BİLGEKURT, bugün için çok ters bir yarış beklediğim 7-YEDİKARANFİL, bir türlü kazanamasa da hep iyi koşan 6-PALA DAYI ve son yarışını kolay kazanan 8-ASLANSÜTÜ olabilir.

5.AYAK: Daha sert gruplarda bile yazdığım son yarışını önemsemediğim 5-AVŞAR GIRL ve Kocaeli'nde sergilediği başarılı yarışlardan sonra yabancısı olmadığı İstanbul'a geri gelen 3-ADABEYİ mücadelesine idman pistinde uçtuğunu gördüğüm 10-SADO BY SADO katılabilir.

6.AYAK: Son yarışını kazanırken çok beğendiğim 2-GLEN mesafe kısa gelmez ise bugünde sonlarda yapacağı atakları ile bu grubu geçebilir. Rakip olarak kaliteli 1-DENİZCANIM ve İzmir'den formda gelecek 4-PRECIOUS JEWEL ve tatminkar formuyla 5-SIERRA MAESTRA. 

ALTILI ŞABLONUM

1.AYAK: 5-1-7-6

2.AYAK: 5-3-1

3.AYAK: 3

4.AYAK: 2-10-9-7-6-8

5.AYAK: 5-3-10

6.AYAK: 2-1-4-5

Tahmin ve yorumlar tamamen amatör bir anlayışla paylaşılmaktadır.

6
Sizden gelen yorumlar ve tahminler

avatar
4000
Adrian
Üye

Bol şans kardeşim eline sağlık

Bombaci
Üye

Bol şans Arda şimdiden tahsilat sırasına gir :)

admin
Yönetici

Bol şanslar Arda

Yazar: COMMANDANTE

COMMANDANTE
Üniversite mezunuyum, evli ve bir çocuk babasıyım, yaklaşık 15 senedir at yarışlarına bahissever olarak katılmaktayım.