Ana Sayfa / Tahminler / 28 EYLÜL 2016 ÇARŞAMBA İSTANBUL 2. ALTILI TAHMİNİ (BOMBACI)
istanbul altili tahminleri bombaci

28 EYLÜL 2016 ÇARŞAMBA İSTANBUL 2. ALTILI TAHMİNİ (BOMBACI)

Selamlar İstanbul altılı tahminlerim şu şekildedir.

1.AYAK: Koşmuş olduğu son yarışta grubu oldukça geriden takip eden safkan için grupta mesafe de sanki biçilmiş kaftan. (2) numaralı GÖKKALE alternatif BANKOM olup aynı zamanda ilk safkanımdır. Üst üste BORDALI - KARAESER- AKHUN a geçildi bu yarışta uzayan mesafe ve Özcan Yıldırım ısrarı ile (6) PALA DAYI ilk rakibidir. (9) BİLGEKURT için sürekli kazan kaynıyor bulunduracağım. Yarışın suprizini (8) ASLAN SÜTÜ nden bekliyorum.

2.AYAK: Eğer bu yarış yamak yarışı olmasa (10) numaralı SADO BY SADO yu tek atardım. Herseye rağmen bu yarışta ilk safkanım. (1) GÜRMAN AĞA ağır kilosuna rağmen uygun grupta söz sahibi olabilir. Yine aynı şekilde (3) AĞABEYİ, (4) ATEN GOLD ve (8) DONT CLOSE CONTROL bana eşit mesafede olup yarışın suprizini ise (5) AVŞAR GİRL den bekliyorum.

3.AYAK: Koştuğu ve ayırıp geldiği son yarıştan sonra mesafeden etkilenmez ise daha iyi duruma geldiğine inandığım (2) GLEN ilk safkanım olup rakip gördüğüm isim ise (1) DENİZCANIM ve (5) SİERRA MAESTRA dır.

4.AYAK: Ben (4) FİNESSE nin en az (3) COPPERFIELD kadar iyi olduğuna inaniyorum ve ayırmak taraftarı değilim. Ancak herşeye rağmen yüzde 50 şans hiçte fena bir yüzde değil bu kadar büyük bir oran var ise tek olarak tercihimi yapar diğer ayaklarda supriz şansımı artırmak isterim diyen olursa da hak veririm.

5.AYAK: Bu orjinden dünyaları bekliyorum. Zaten anne tarafına zaafım var :) Bunu da uçuracağım (6) numaralı UÇAN ŞAH BANKOMDUR.  

6.AYAK: (6) ÇAKICI EFE ilk safkanım olup rakipleri şablonumda olacaktır.

ALTILI GANYAN ŞABLONUM

1.AYAK: 2-6-9-8

2.AYAK: 10-1-3-4-8-5

3.AYAK: 2-1-5

4.AYAK: 4-3

5.AYAK: 6 TEK

6.AYAK: 6-7-10-8-9-3-1

Hakkında Bombaci

Bombaci
Selamlar İstanbul'da yaşamaktayım 20 yılı aşkın süredir at yarışlarıyla ilgilenmekteyim. Evli ve 1 çocuk babasıyım.

41 yorum

 1. Eline sağlık güzel kurgu gerçekten. Sadece kafada 1 nolu safkana neden şans vermediniz. Bu safkan tempolu yarışlarda iyi sprint atıyor?

  • Bombaci

   Selamlar Ferhat hayırlı geceler. Bugüne kadar sadece bir defa H17 birde fa da KV21 koştu. Tabela dışında kaldi. Başarıları H16 düzeyinde. Yani grup çok sert. Safkanı bu grupta üzeceklerini sanmıyorum tabelayı hedeflediklerine inanıyorum. Ama yorumunuza katılıyorum bundan sonra ki yarışı çok önemli.

 2. Adrian

  Bol şans kardeşim eline sağlık

  • Bombaci

   Teşekkür ederim.ilave etmek istediğin bilgiler varsa bekliyoruz. Tabi ki tahmin daha iyi olur :)

 3. Sürekli takip ettiğim bombacı…yorumların çok iyi sadece seni varsın diye takipteyim…bir gün iyi bi para alıcaz dostum :))

 4. bol şanslar.bombacı sana birşey sorcam.bu serhantayın yarışında kafayı alacak at kim olur?baktım bu safkanların hepsi arkadan gelen safkanlar.bide nedense bugun gözyaşı gecesini tutuyorum kimse vermesede.sence gelme ihtimali varmı?

  • Bombaci

   Dragon Selamlar. Çok güzel bir tespit. Şahsi düşüncem şöyle. AMANKAYA-HERGELE-SEMEND zaman zaman startta 1-2 boy titizlik gösteren safkanlar. Titizlik göstermese bile ben pilotların da hiç acelesi olduğunu düşünmüyorum. Geriye kalan safkanlar arasında kafayı almaya en müsahit safkan GÖZYAŞI GECESİ olacaktır diye düşünüyorum. Dolayısı ile bu senaryo olursa bu safkan son düzlükte ki ataklara ne denli dayanır oldukça soru işareti. SEMEND çok güçlü geliyor gerçekten çok güçlü atakları var. Son yarışında da SERHANTAYi şablonda tek verip altılıyı bulmamıza rağmen 3 misli buldugum alternatif kuponumda 8-9 SERHANTAY-SEMEND le birlikte iki safkan geçmiştim. Burada da bir arkadaşın sorusu üzerine 8 ganyana koşan SEMEND ı 2 atla tek rakip vermiştim. Düşüncem yine aynı SERHANTAY ve SEMEND dışına çıkacağını düşünmüyorum yıkmak isteyen olursa bence hepsi demeli. Yanılmıyorsam SEMEND e son yarışında Gündüzeli binmişti şimdi Karataş atlamış. Sihirbazın isteğini kırmamışlar. SEMEND ikramiye için çok güzel bir tek olur. Hele yedili ganyanda tadına ve heyecanına doyum olmaz. Çok zevkli bir yarış olacak. Bol şanslar dilerim.

 5. İlk önce admin ve bombacı arkadaşlar olmak üzere herkeze selamlar bende semend ve serhNtay kapalı tutuyorum fakat son koşusundaki 2800 metrelik koşuda çok efor sarf ettiklerden dolayıda işkillenmiyor değilim

  • Bombaci

   A.s hayırlı geceler. Benim bu düşüncem çok önceleri değişti. Çok fazla örnek var. BALLİKAYA yanılmıyorsam hatalı start verildi buna rağmen siyah bayrak kalkmadigi için koştular. Safkan geldi. Sonra yarışı tekrar ettiler. Bir daha koştu bir daha geldi. (İsimde yanılıyor olabilirim). Bir başka örnek safkan box tan kurtuldu kaçtı. Tam bir tur attı bütün hipodromu turladı. Tekrar soktular çıktı bir defa daha geldi. Bunun gibi onlarca örnek var. Değil ki ara da bir kaç gün olsun. Ben sadece şuna bakıyorum. Sık koşmasına rağmen yarış içinde ezik bir görüntü çiziyor mu çizmiyor mu? Photaya dinç mi giriyor ezik mi giriyor. Şüphelendigimde son yarışlarının tekrarını izliyorum. Ezik bir görüntüsü varsa eliyorum. Bunu sizin fikriniz yanlış veya fikrinizi değiştirmek için söylemiyorum. Sakın yanlış anlamayın. Sadece sohbet ortamında kendi düşüncemi iletmek için ifade ettim. Bol şanslar dilerim.

 6. Tabikide yazdığım o arada bende inceledimde ağrı kesici hergele bu grubun atı değil amankaya il gözyaşı geceside zaten bu iki ata hiç rakip olamamış en mantıklısı serhantay semend geçip rahat bir koşu izlemek hangisini çıkarsak o at gelir serhantay semend dışına çıkmaz

 7. teşekkürler yorumların için.

 8. selam bombacı bol sanş gelen tek uçanşah mı

  • Bombaci

   Elegans Selamlar. Bu girdaba insan bir defa girdiği zaman çıkması çok zor. Buna evet dersem işten kovulabilirim:) özellikle tay yarışlarında TAYLARIN durumları ile ilgili bilgi almak önemli. 1.KOSU da : (6) ULUĞBEY ve 8. Koşuda (6) UÇAN ŞAH güle oynaya çok mutlu bir portre ciziyorlarmis. :). Bu arada istanbul da hava kapalı. Ortalığı sel göturebilir. Mümkünse oyunlarınızı son 10-15 dakikaya kadar bekletmenizi özellikle tay yarışlarında çıkan at olup olmaması konusunda takip etmenizi tavsiye ederim. Bol şanslar

  • teşekkürler bombacı bizler burdayız seninle ve ekiple beraberiz yanınızdayız kovamazlar:)

 9. Bombacı kardeş.Delidumrul un hiç şansı yokmu.

  • Bombaci

   Selim merhaba. Benim 5 veya 6 ci safkanım olur klasik olacak ama tutuyorsan yaz tabi. DEMİDUMRUL ü değerlendirirsek safkan 8 yaşında ve 79 handikap puaninda. Bugüne kadar 96 yarış koşmuş ve sadece 6 birinciliği var. Oldukça vasat bir görüntü (benim için ). Üçüncü sıra da verdiğim BILGEKURT da aynı görüntüde olsa da son 3 yarışında 1 lira ganyan ve Karataş tercihi ile koştu. Dolayısı ile DELİDUMRUL un önüne geçti. İlk ayak için daha fazla zorlamak istemedim. Dört safkanda bıraktım. Tabi bir şekilde elemek zorundayız ama bu gelmez demek değil. Hele ki son 10 günde tevzi leri 1 kişi aldığını görünce:)

 10. Sado by sado nicin tutuyorsunuz tşk.

  • Bombaci

   Eğer bütçenizi sarsmayacaksa çok etkilemeyecek ise çok at da yazmanızı ve gelir veya gelmez safkanı takip etmenizi israrla tavsiye ederim. Çok yüksek bir ihtimal iyi koşacak ve kafa burun kaybederse bir sonra ki yarış için anlamı kalmayacak. Koşan safkanların (rakiplerinin) hemen hemen hepsi son yarışlarına istinaden 1.5 kg ile 8.5 kg kadar fazlalığı var. En önemli sebebi idman pistinde ki iyi görüntüsü ve siklet avantajı bol şanslar.

 11. 1.AYAK BESSEY bugün ters köşe yapabilir
  2.AYAK TALLSHIP ve MUFASA bence bu grup bişeyler yapabilmeleri acısından uygun gibi duruyor
  6.AYAK BUDAKHAN pazargünü kv25 koşacak ya yarıştan çıkar yada pazar günü koşmaz herhalde yada pazar koşarsa onun idmanını yapar

  • sheva

   Bessey dişi çatlar o mesafede erkekleri zor geçer.
   Budakhan 2 yarışıda koşabilir 4gün ara ile koşarlar gelirmi ben grubu uygun bulmadım.
   Mufasa çok büyük paraya alındı bi türlü koşamadı kilo olarak 2side avantajlı bomba olabilir ama üstündeki adamlar sıkıntılı

  • Haklısın Bessey gelemeyebilir nacizane düşüncem A.kurşuna teslim edilmesi
   Mufasa evet büyük parala alındı üstüne binenleri tanımıyorum attan ümidimi kestiler acaba? Önermiyorsan yazmayız sheva.

  • sheva

   Yamak 1 koşusu bende 1.altılıda 2side yazılı ama tek nedeni kg avantajı olması yoksa 1den8e kadar olan bütün atlar onlardan daha ii

 12. İSTANBUL 2.Altılım
  1.ayak bu yarışın 2.6.8.10 arasında geçmesini bekliyorum. Süpriz de ise bilgekurt (9)yazılır.
  2.ayak Yamak Koşusu olmasıyla 4 başta olmak üzere (aslında alternatif tek tutuyorum ) 3.8.1.10 ayrımsız yazılabilir.
  3.ayak Daha önce geçtigi rakipleri yanında DENİZCANIM bankomdur.
  4.ayak Finesse bu kez rövanşı vermeyebilir.Galoplarindada bunu gösteriyor. Rakip 3 ve 5
  5.ayak ASARCIKLI (1) Ve BARBUT (2)Arasındaki mücadeleye 6 ve 4 nolu atlarda katılabilir. (Ben 4 atıda yazacağım )
  6.ayak 7 ve 2 nin yanına yeri olanlar 8.6 5. i degerlendirsin. Herkese bol şanslar dilerim.

  • Arkadaş lar 5.ayağa yeri olanlar 8 (KUMBAGGÜLÜ) Mutlaka degerlendirsin. Günün bombasını yapacak gibi.

 13. Son ayağa 3 BUDAKHAN ilave olmuştur

 14. Selamün aleyküm kuponumu degerlendirirmisiniz arkadaşlar

  İstanbul 2.altilim

  1. Ayak 1-2-8-9
  2. Ayak 1-3-7-8-12
  3.Ayak 1 denizcanim Tekim
  4. Ayak 3 Tereddutlu Tekim ama halis var diye 4 de yazıcam
  5 ayak 2-6 geçicem burda şansıma güveniyorum
  6 ayak 2-4-5-7-11

  Kupon:24 tl herkese bolsanslar diliyorum değerlendirmelerinizi bekliyorum..

 15. İhriyar Son ayağa bence 6 yida ekle.guzel kupon oynamissin.

 16. COMMANDANTE

  Sheva bey uçanşah’ın yanına at yazıyor musunuz acaba sizin görüşleriniz çok önemli tay yarışlarının uzmanı sizsiniz

  • Gene biseyler var herhalde altılı oynadik tek attik yazicaksaniz bi tane daha yaparız

 17. Bombacı dün için istanbula tüyo bekliyorum demiştin tüyo ucansah mi

 18. sheva

  Yıkmayın uçanşahıda 1.koşudaki uluğbeyide

  • sheva

   Barbut ve haberatlı için çok güzel şeyler söylendi az önce tay yarışı olması sebebi ile. Uçanşahın üstüne gidilmezse kazanabilicek atlarda bunlar kararı siz verin tercih meselesi ben 3ünü yazıp denizcanımı tek yazmaya karar verdim

 19. Herkese bol şanslar

  2-1-4
  2-10-8-4-5
  1 // 6-4
  3
  1-2-4-8-9-6
  2-3-5-7

 20. 10 Tek
  1-2-3-4-5-8
  1 Tek
  1-3-4
  2-6
  2-5-6-7-8-9
  Herkese bol şans

 21. Ah KUMBAGGÜLÜ vermesen yarışı olmazmıyďı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir