Ana Sayfa / Tahminler / 28 EKİM SALI ANKARA ALTILI TAHMİNLERİ (KINGGOK)

28 EKİM SALI ANKARA ALTILI TAHMİNLERİ (KINGGOK)

1.AYAK: Kısa Vade koşuda çim pistte istediği sonucu alamayan 2 KAÇAR FEVZİ idman pistinde de oldukça istekli görünüyor. Sevdiği kum pistte en şanslı isimdir. Adana dan güzel sonuçlarla gelen 10 GENCERHAN ideal mesafesinde en ciddi rakibidir. Üçüncülüklere abone 11 SAFALIM şeytanın bacağını kırmaya çalışacak. Bu pist ve mesafede en iyi zamana sahip 1 BEŞİRYILDIZ tam bir bombadır. Son metrelerde yapacağı etkili sprinti ile rakiplerine zor anlar yaşatacak 7 SİNANAĞA bir diğer şanslı isimdir.

2.AYAK: İki aydır koşmasa da hazırlıkları ile dikkatimi çeken 4 ACAR bomboş sıkleti ile kazanmaya çok yakın görünüyor. Kısa mesafede sonlarda etkili sprinti ile 1 GÜRCÜ KIZI uygun rakipler yanında şanslıdır. Eküri avantajı ile koşacak olan 5 OUT OF PASSED kuponlarda yer almalıdır.

3.AYAK: Hakan Yıldız idaresinde Adana'da 2100 m çim pistte kazanıp Ankara'ya getirtilen 1 LODOS RÜZGARI ve hazırlıklarını beğendiğim 3 EFSANETAY arasında geçeceğini düşündüğüm birincilik mücadelesinden en az hata yapan galip ayrılır.

4.AYAK: Grubun çok üstünde olan 2 BIG HEART Karataş idaresinde kazanmaya çok yakın. Son koşusunu kazanan 7 THE DAUGHTER SUN sevdiği pist ve mesafede alıştığı binicisi ile ciddi rakibidir. Bir diğer şanslı isim ise 6 TATVAN İNCİSİ olacaktır.

5.AYAK: Son günlerin formda ismi Özcan Yıldırım la start alacak olan 5 LORD WHO kilodan etkilenmezse günün teki olacaktır.

6.AYAK: Tam mesafesinde koşacak olan 1 VALLEY OF THE SUN hazırlıkları ile kazanmaya çok yakın. Aradan sonra çıktığı ilk koşusunu kazanan 9 TURKISH ATTACK , çalışmaları tatminkar 7 DANEHILL GÜL , Ankara çim pistinde birbirinden başarılı koşular çıkaran 4 NEIGHBOUR SOLDIER , sevdiği mesafede 3 DOĞAN MAHMUT ve mükemmel formuyla 2 SAN VİCENTE eksiksiz yazılır.

1.AYAK: 2-10-11-1-7

2.AYAK: 4-1-5

3.AYAK: 1-3

4.AYAK: 2-7-6

5.AYAK: 5 LORD WHO

6.AYAK: 1-9-7-4-3-2

BOL ŞANSLAR....

Tahmin ve yorumlar tamamen amatör bir anlayışla paylaşılmaktadır.
Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.
melih
Ziyaretçi
melih

1.AYAK: 10-11 / 2.AYAK: 1.4.5 / 3.AYAK: 4-5-6 / 4.AYAK: 6-7 / 5.AYAK: 5-8 / 6.AYAK: 1-2-3-4-5-9

melih
Ziyaretçi
melih

teşekkürler sanada bol şans reis :)

jokr
Ziyaretçi
jokr

Kacar fevzi idman bistinde cok iyi gorundunu soyluyorsunuz idmanlarini izledinizmi ????????

jokr
Ziyaretçi
jokr

Siz ankarada oturuyosunuz anladigim kadariyla ilginiz icin ayrica tsk ederim

admin
Yönetici

All hail the king :)

Bol şanslar.

ilkerselim
Ziyaretçi
ilkerselim

selamlar son ayakta köylümün azda olsa şansı yokmu acaba

semsettin
Ziyaretçi
semsettin

5.6.7.2.12/2.5 /2.4.5.8.16.10./1 /1.11./712.3 bolsanslar

Yazar: kinggok

Avatar