Ana Sayfa / Tahminler / 27 Ekim Bursa Altılı Ganyan Tahmin ve Yorum

27 Ekim Bursa Altılı Ganyan Tahmin ve Yorum

1.AYAK : Bir süredir yarış görmemiş olsada hazırlıklarındaki görüntüsü ve hafif sikletiyle 6-ÇİFTÇİ AĞA favorim.7-TAMERLANO ve 2-ART WOMEN en yakın rakipleri.Oldukça zorlu olan bu ayakta sadece bu isimlerin fazla riskli olduğu ve diğer safkanlar arasında bir ayrım yapamadığım için HEPSİ demekten başka bir alternatifim kalmıyor.

2.AYAK : İlk ayakta olduğu gibi iki altılınında ikramiyesini belirleyeceğini düşüdüğüm zorlu koşuda son on koşusunda tabelaya bile girmemiş olan 9-TAŞBEBEK dahil tüm safkanların kazanabileceği bir koşu.Zira sürprize bukadar müsait bir koşuda favori veya plase bitmesi bu ayağı çok atla geçenler için büyük şanssızlık olur.Sürpriz arayacak yarışseverlerin bu iki ayakta aramalarını şiddetle öneririm.

3.AYAK : Son koşusundaki aksiyonlarını çok beğendiğim 8-KUDRETCAN favorim.Binicisi tarafından hazırlanan 7-JULEM pedigrisinin hakkını verirse ilk startından birincilikle ayrılabilir.4-KERİM ABİ, 5-VİSKİ ve 1-BLACK KID şans verdiğim diğer safkanlar.Bütçeyi zorlamamak açısından diğer isimlere yer veremiyorum umarım elemek zorunda kaldığım bir isimden kuponu yırtmam.

4.AYAK : Çim kum ayırt etmeden tatminkar yarışlar sergileyen 1-GÜNGÖR BABA gruptan üstün duruşuyla favorim.8-LAVIN ve 5-ÇAR BRUSK favorinin en ciddi rakipleri.Pistlerin değişmesi durumunda 2-SANTA CLARA sürprize imza atabilir dikkat edilmeli.Pek fazla tutmasamda 9-WHISTLE kuponlarda bulundurmakta fayda var.

5.AYAK : Son koşusunda start çıkışının hemen ardında aralara sıkışıp geriye düşen ve binicisi tarafından mesafe düzgün ayarlanmadığı için ikincilikle yetinmek zorunda kalan 8-CÖMERTKAN bugünde aynı durumla karşılaşmadığı taktirde geçilmesine ihtimal vermiyorum.TOKAÇOĞLU türkü söyleye söyleye fotoya sokacaktır.

6.AYAK : Son koşusunu "1.36.48" gibi güzel bir dereceyle kazanan 7-KOŞUCU günü kapatan isim olur.

ALTILI GANYAN KUPONUM :
1.AYAK : HEPSİ
2.AYAK : HEPSİ
3.AYAK : 8 - 4 - 5 - 1
4.AYAK : 1 - 8 - 5 - 2 - 9
5.AYAK : 8
6.AYAK : 7

Tahmin ve yorumlar tamamen amatör bir anlayışla paylaşılmaktadır.
Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.
admin
Yönetici

Güzel kupon, tam benim tarzım :d Bol şanslare.

Adrian
Üye

ÇİM PİST YARIŞLARI KUMA ALINMIŞ

melih
Ziyaretçi
melih

bol şanslar…

melih
Ziyaretçi
melih

sen bu kuponu kuma göremi yaptın ramazan yarışlar kumda

melih
Ziyaretçi
melih

3 ayak 2 hokkabaz bende tek sende hiç yok :)

melih
Ziyaretçi
melih

1.AYAK: 7 TEK // 2.AYAK: 3-6-7-8-9 // 3.AYAK 2 TEK // 4.AYAK: 1TEK // 5.AYAK: 1-4-5-7-8 // 6.AYAK: 1-2-3-4-7-8-9

melih
Ziyaretçi
melih

bende sürpriz kupon yaptım kuma göre pişmanım şimdi büyük yapmadıma tamerlano bankomdu..

melih
Ziyaretçi
melih

işte sürpriz yaptım yoksa 3.4 ayakları 2 şer yetiyodu ozaman radarcıyıda yazardım sağlam olsun diye son ayağıda keyifle izlerdim…

melih
Ziyaretçi
melih

1.AYAK:2-3-5-9 / 2.AYAK: 4.16 / 3.AYAK:1-2-3-5-7 / 4.AYAK.3 TEK / 5.AYAK: 7 TEK / 6.AYAK: 1-3-7-11 İZMİRİMDE BÖYLE YATIRTIM KUPONU…

Yazar: Ramazan Yılmaz

Avatar
32 yaşında evli bir adamım altılı ganyan oyunlarıyla tanışmam 8-10 yıl gibi bir zamana dayanıyor ve bu süre içinde altılı ganyandan aldığım ikramiyeler hatrı sayılır ikramiyeler oldu. Altılı ganyanın şans ve tesadüften ziyade takip ve dikkat isteyen bir oyun olduğunu düşünenlerdenim. Ben oyunları para hırsıyla değil zevk için anlık heyecanlar için oynarım herkese de böylesini tavsiye ederim. Hırs yaparsan kaybedersin, kaybedersen daha çok hırslanırsın. Agf, favori falan pek fazla dikkat etmediğim hususlar bu yüzden güvendiğim isin sıralamada sonuncu at dahi olsa tek yazmaktan çekinmem pişman olmaktansa o heyecanı yaşamak daha değerli. Paylaşmayı severim ve bu sebeple bankotahminler ailesindeyim.