28 AĞUSTOS 2013 İSTANBUL AT YARIŞI TAHMİNLERİ

İSTANBUL AT YARIŞI TAHMİNLERİ

Tahminci  sıkıntısı sebebi ile sadece ANKARA, BURSA, İZMİR, İSTANBUL ve ADANA yarışları için tahmin vermekteyiz. Diğer şehirlerimiz ve yabancı yarışlar için at yarışı tahminlerimiz şimdilik yoktur. 

 • 1. AYAK

  4 – FRIKYA, 7 – TOSUN GÜLLE ve 10  GÜLBADEM favorilerim. 9 – VAROLTAY plasede. 5 – DURMAZER bomba arayanlar için ideal seçimdir.

 • 2. AYAK

  1 – GEZEROĞLU son yarışında YÜREKKAYA’nın yanından yürür giderim diye düşündü ama kilosu ağır gelince bütün aksiyonu bozuldu. Yarışı iyi takip ederse şansı yüksek. O yarış YÜREKKAYA’da çok güzel koştu ve çim piste pek beklemediğim bir yarış kazandı. Bu sefer kum pist olmasına rağmen YÜREKKAYA’nın işi zor. İlk metrelerde HIZLITAY ve daha sonra TAYCAN gibi safkanlar işini baya zorlaştıracak. Yine de 7. ayda önde boş kaldığı bir koşuda BALBEY’E 3 boy fark atarak rahat bir yarış kazanmıştı. Altılı çatımda vermeyeceğim fakat takipçileri için dipnot olsun. Süratli geçecek yarışta şartlar bence 5 – BALBEY’in lehine döndü, yaşlı kurt formunu aynen devam ettiriyor. GEZEROĞLU’nun rakibidir. Son atım ise 9 – ÇETİNASLAN, iki koşu gören safkan formunu iyice yükseltti. Sert sprinti ile fotoda yerini alacaktır.

 • 3. AYAK

  2.İNONÜ koşusunda KULOĞLU’nun peşinden son 400 metreye kadar düşmeyen 1 – CAMPIO bugün uygun grupta bankomdur. 3 – GÖRKİ plase.

 • 4. AYAK

  3 – HALİSBEY formunu sürekli yükseltiyor, iyi işleri ile favorimdir. 10 – MECNUNHAN kısa sprintlerini ağır kilo altında mükemmel derecelerle tamamlıyor favoriye sert rakip olabilir. 1 – KIBRIS ve 2 – BUZKAYA ile bu ayak sigortalanır.

 • 5. AYAK

  3 yaşında başladığı yarış hayatına 3 koşuda iki 1.lik ekleyen SOVIET STAR orijinli 7 – TITLE HOLDER sırasıyla rakiplerini denemeye başladı. Son koşusunu rahat kazanırken bu yarıştan sonra yerini iyice belli edecek. Mutlaka yazılmalı. 1 – SANZATU, 1 yıl aradan sonra uzun mesafelerde kazandığı 2 uzak ara koşuyla burada da şansı yüksek. Yine iyi durumları ile 2 – BİNBİR UMUT, 3 – RUNNING THUNDER, 5 ONYIL başta olmak üzere bu ayak kapatılabilir.

 • 6. AYAK

  Son ayak tam karakolluk. 11 – PENNYS SONG favorim.8 – İRLANDA KARTALI, 9 – POYRAZ ATEŞ, 7 – GOLDEN WEAPON, 5 – RİRİ, 3 – SHAMELESS, 1 – AL ANDALUS, 6 – BRAVE KNIGHT, 2 – RED ZEYTEEN ve 4 – KING ARDA sırasıyla diğer tuttuğum safkanlardır.

  BOL ŞANSLAR
NORMAL KUPON
18 TL
1. Ayak 2. Ayak 3. Ayak 4. Ayak 5. Ayak 6. Ayak
4
7
10
1
5
9
1
1
2
3
10
1
7
5
7
8
9
11
GENİŞ ALTILI
105 TL
1. Ayak 2. Ayak 3. Ayak 4. Ayak 5. Ayak 6. Ayak
4
5
7
9
10
1
5
9
1
1
2
3
10
1
2
3
4
5
6
7
5
7
8
9
11
Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: admin

Avatar
25 yılı aşkın bir süredir at yarışlarını takip ediyorum ve oynadığım kuponları ücretsiz paylaşmaktayım. Sitemizi mobil uygulamamızdan da takip edebilirsiniz.
2 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
ihsanusta

CAMPIO bencede günün en sağlam bankosu

Carte Kidd

İLK AYAK KAPAMA PENNY SONG TEK ALTILI GIRSEK, 5 TE 5 GİTSE KALPTEN GİDERİZ Dİ Mİ :D

2
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x