Ana Sayfa / At Yarışı Haberleri / At Sahibi ve Yetiştirici Şerafettin Gedik’i kaybettik

At Sahibi ve Yetiştirici Şerafettin Gedik’i kaybettik

At Sahibi ve Yetiştirici Şerafettin Gedik, 28 Ağustos Çarşamba günü vefat etmiştir. Merhuma Allah’tan Rahmet, Kederli Ailesi'ne ve Atçılık Camiamıza Başsağlığı dileriz.

TJK RESMİ SİTESİNE GÖRE:

Kulübümüz Asli Üyesi Şerafettin Gedik'i kaybettik

Kulübümüz Asli Üyesi, At Sahibi ve Yetiştirici Şerafettin Gedik, 28 Ağustos Çarşamba günü vefat etmiştir. Merhuma Allah’tan Rahmet, Kederli Ailesi'ne ve Atçılık Camiamıza Başsağlığı dileriz.

Merhum için 29 Ağustos Perşembe günü (yarın) saat 10.30’da İstanbul Veliefendi Hipodromu Şeref Tribünü önünde tören düzenlenecektir. Merhumun cenazesi memleketi Uşak'a götürülecek olup, 30 Ağustos Cuma günü Eşme Çarşı Camii'nde kılınacak öğle namazının ardından defnedilecektir.

ŞERAFETTİN GEDİK

1940 yılında Uşak’ın Eşme ilçesinde doğan Şerafettin Gedik, Hukuk Fakültesi 3. sınıftan ayrıldıktan sonra uzun yıllar Amerika ve Fransa'da kaldı.
1978 yılından bu yana yetiştiricilik ve atçılık yapan Şerafettin Gedik, atçılığımıza çok değerli safkanlarla hizmet vermiştir. Merhum Şerafettin Gedik, 1988 yılında Türkiye Jokey Kulübü Asli Üyesi olmuştu.

Yazar: admin

Avatar
At yarışlarında 20 yılı aşan tecrübe ile altılı tahminlerim her gün sizlerle. Canlı sonuçlar, günlük bülten ve canlı yayın linkleri ile tahminlerimizi mobil uygulamalarımızdan takip edin.