At Sahibi ve Yetiştirici Şerafettin Gedik’i kaybettik

At Sahibi ve Yetiştirici Şerafettin Gedik, 28 Ağustos Çarşamba günü vefat etmiştir. Merhuma Allah’tan Rahmet, Kederli Ailesi’ne ve Atçılık Camiamıza Başsağlığı dileriz.

TJK RESMİ SİTESİNE GÖRE:

Kulübümüz Asli Üyesi Şerafettin Gedik’i kaybettik

Kulübümüz Asli Üyesi, At Sahibi ve Yetiştirici Şerafettin Gedik, 28 Ağustos Çarşamba günü vefat etmiştir. Merhuma Allah’tan Rahmet, Kederli Ailesi’ne ve Atçılık Camiamıza Başsağlığı dileriz.

Merhum için 29 Ağustos Perşembe günü (yarın) saat 10.30’da İstanbul Veliefendi Hipodromu Şeref Tribünü önünde tören düzenlenecektir. Merhumun cenazesi memleketi Uşak’a götürülecek olup, 30 Ağustos Cuma günü Eşme Çarşı Camii’nde kılınacak öğle namazının ardından defnedilecektir.

ŞERAFETTİN GEDİK

1940 yılında Uşak’ın Eşme ilçesinde doğan Şerafettin Gedik, Hukuk Fakültesi 3. sınıftan ayrıldıktan sonra uzun yıllar Amerika ve Fransa’da kaldı.
1978 yılından bu yana yetiştiricilik ve atçılık yapan Şerafettin Gedik, atçılığımıza çok değerli safkanlarla hizmet vermiştir. Merhum Şerafettin Gedik, 1988 yılında Türkiye Jokey Kulübü Asli Üyesi olmuştu.

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: admin

Avatar
25 yılı aşkın bir süredir at yarışlarını takip ediyorum ve oynadığım kuponları ücretsiz paylaşmaktayım. Sitemizi mobil uygulamamızdan da takip edebilirsiniz.