Ana Sayfa / Tahminler / 27 TEMMUZ 2018 CUMA İSTANBUL ALTILI VE AT YARIŞI TAHMİNLERİ (ETC)

27 TEMMUZ 2018 CUMA İSTANBUL ALTILI VE AT YARIŞI TAHMİNLERİ (ETC)

27 Temmuz 2018 Cuma İSTANBUL tahmin ve yorumlarımı siz yarış severlerimizin huzuruna sunar, şansı bol, ikbali daim bir gün dilerim. Sizler için bu defa da ucu açık, alternatifler üretilebilecek misli düşünülebilecek bir tercih stili hazırladım.

1.KOŞU:
13 Temmuz tarihli İSTANBUL 1500 KUM koşusunda Gazi tecrübelisi KATMA DEĞER ile kapışan ve lider KATMA DEĞER ve 2.olan OBRADA’nın gerisinde grubu 3. Bitiren BRAVE AZUR grubunun en ağır sıkletinde de olsa, KARATAŞ idaresinde 1500 KUM mesafede diğerlerine fazlasıyla yetecek güçtedir. Bankomdur.

2.KOŞU:
Sizin de tahmin ettiğiniz gibi, ilk defa koşacak isimler hakkında fikir yürütmeme olanak yok. Yani sizi bu ve benzeri konularda yanlış yönlendirmek istemem. Fakat burada bu isimlerin galoplarını inceleyerek yorumda bulunacağım. LA DRAGONTEA, REBREB ve MY DEAR GIRL gerek binicileri ile, gerekse galoplarında en çok göze batan isimler. KIZIL TÜY hakkında da olumlu yönde edindiğim izlenimler sonucunda bu 4 atı tercihleyeceğim.

3.KOŞU:
ÇİM pistte uzun mesafede gösterişli yarışları bulunan ÖZDAMAR uygun grupta bu koşuda Mahsun TURAN idaresinde tek tercihimdir. 13 Haziran tarihli İSTANBUL 2100 ÇİM pistte elde ettiği liderlik ve 2.23.10 bitiriş süresini de ihmal etmemek gerekir.

4.KOŞU:
Uzun zamandır ULUDAZ demiyordum. Daha doğrusu kalitesini bildiğim bu ismin kısa mesafelerde grubundaki diğer isimlere bitiriş süresi bakımından sağladığı belirgin üstünlük ve jokeyinin yeniden KARATAŞ olması beni ULUDAZ’a yönlendiriyor. Bankomdur diyorum.

5.KOŞU:
25 Mayıs – 19 Haziran ve 8 Temmuz tarihli KOCAELİ-İSTANBUL Kısa mesafe koşularında 2 adet 1.lik ve 1 adet 2.lik elde eden, bu defa hafif sıklette Mustafa Kemal KUMBASAR idaresinde izleyeceğimiz GERGİN grubunun en klas ismi görünümde olup, tecrübeli binicisi Mustafa Kemal KUMBASAR idaresinde bankomdur.

6.KOŞU:
13 Temmuz tarihli İSTANBUL 2100 ÇİM koşusunda, startta 2 boy kaybetmesine rağmen, toparlayan ve MADRABAZ’ın gerisinde 2.lik elde eden ATMACA BEYİ yine KARATAŞ idaresinde bu defa kendini affettirecektir. Lakin MADRABAZ’ın kolay kolay yakasını bırakacağını zannetmiyorum. Dolayısıyla bu ismi de birlikte tercihleyeceğim.

7.KOŞU:
GOOD NEWS işin açıkçası 200-400 arası galopta 12.7 saniyelik farkla epeyce dikkatimi çekti. Hem de KARATAŞ idaresinde bu ismi göz ardı edemem.

8.KOŞU:
18 Temmuz tarihli İSTANBUL 1900 ÇİM koşusunda kaliteli BALIK KAAN’ın 1 boy gerisinde elde ettiği 2.liğin yanı sıra 2.09.29 bitiriş süresi ile kendini belli eden, yine Müslüm ÇELİK idaresinde izleyeceğimiz ACARTÜRK baş tercihim olup, 18 Temmuz tarihli İSTANBUL 1900 ÇİM koşusunda 60 kg sıkletle 3.lüğü elde eden YAKUTİYE bu defa Mehmet KAYA idaresinde 54 kg sıklette yıldızını parlatmaya hazır durumdadır. BUMBAİ de Ali KAÇMAZ idaresinde ADANA’da katıldığı 23 Haziran tarihli 1900 ÇİM koşusunda startta 3 boy gecikmesine rağmen 58 kg sıklette YAKUTİYE’nin de önünde elde ettiği liderlik bazında tercihlenmesi gerekenlerdendir. Keza OĞULCANIM da öyle…

9.KOŞU:
Ahmet ÇELİK idaresinde katıldığı 13 Temmuz tarihli İSTANBUL 1600 ÇİM koşusunda burun farkıyla da olsa liderliği ele alan ve oldukça kaliteli isimlerle rekabet eden MISS ELENI bu koşuda da bankomdur

1.ALTILI GANYAN:
1.AYAK: 1
2.AYAK: 2 – 3 – 6 – 7
3.AYAK: 3
4.AYAK: 4
5.AYAK: 8
6.AYAK: 2 – 4

TUTAR: 5 MİSLİ = 2.80 TL

2.ALTILI GANYAN:
1.AYAK: 4
2.AYAK: 8
3.AYAK: 2 – 4
4.AYAK: 2
5.AYAK: 1 – 2 – 3 – 7
6.AYAK: 3

TUTAR: 5 MİSLİ = 2.80 TL

Şansınız daim olsun...

Hakkında ETC

ETC

16 yorum

 1. Bol Şanslar Etc Kardeş
  Istanbul koşularini resmen Karataš uzerine kurmuşsun

  • ETC

   esasında öyle oldu ama bu defa binicisinden çok atların performanslarını inceleyerek kurdum ganyanı.. Karataş ile ilgili tek emin olduğum yan şu ULUDAZ’ın yer aldığı koşuda liderliği almasına kesin gözle baktığımı ifade etmek isterim. Geçmiş koşularından mütevellit öyle, bir de galoplarını çok beğendiğim GOOD NEWS de en az ULUDAZ kadar garanti duruyor benim açımdan.. BRAVE AZUR da Gazi koşusu deneyimleri olan isimlerle kapışması bir tarafa, KARATAŞ faktörüyle benim kanımca önplanda olacak.

 2. Istanbul 1.altili
  1.ayak 3,2
  2.ayak 3,6,5,2,4,1,7,8
  3.ayak 3 ÖZDAMAR
  4.ayak 1,3,2,4
  5.ayak 4 GEZEGEN BANKO
  6.ayak 5,2///1

 3. Istanbul 2.altili.
  1.ayak 1,3,2,4
  2,ayak 4///1
  3,ayak 2,5,1
  4,ayak HEPSI
  5,ayak 3 YAKUTIYE BANKO
  6.ayak 6,7,2,5

 4. ETC

  deniz56 dostum, tahminlerini inceledim bu arada, bol şans dilerim, isabetin bol olsun…

 5. Bol Şanslar Etc kardeşim

 6. PINARBASILI

  Bol şans ustam, değerli yorumların yarışseverlere şablon kurmak için çok ışık tutuyor bence. Yazdığın ganyan olsun.

  • ETC

   teşekkür ederim pınarbasılı dostum. düşüncelerin için çok teşekkür ederim..
   esasında bilerek ve isteyerek şablonu ve tutar miktarını en asgariden tutuyorum.
   maksadım yarışseverler de yorumları okuyup hüküm kursun ve alternatifler düşünsün diye.
   ekseriyetle de yorumlarda destekleyici tahminler yapılıyor bundan mutluluk duyuyorum. ama sana şöyle söyleyeyim, en çok da sizin gibi “insanı her manada pozitifize eden ve değer veren” dostlarla bir arada olmanın mutluluğuna paha biçemiyorum.

  • PINARBASILI

   Sitemizin amacı da hem ikramiye sevinci, hem de dostlukları paylaşmak değil mi zaten? Şansın bol olsun ustam.

 7. Etc kardeş tahminler için tşk.senden birşey rica edecektim 50-70 tl bandında kupnlarda paylaşabilirmisin.en azından hangi ayakta hangi atları surprizde tuttuğunu gormek isteriz.yahut o aralıktaki bir kupon şablonunu gormek istiyorum senin.tşk

 8. ETC

  algoritma05 dostum, inan çok yüksek meblağda kupon paylaşamıyorum, hani nasıl desem elim gitmiyor. çünkü neticede ben bu oyunun heyecanı ve eğlencesinden yararlanabilmekten yanayım buradaki tüm dostlar gibi. öbür türlü yüksek meblağda kupon paylaşıp yönlendirme yaparsam, daha doğrusu kaybedildiğinde vicdan azabı hissederim. onun için ben küçük meblağda kuponlar yapmayı tercih ediyorum. hani az olsun öz olsun mantığı biraz..

 9. Herkese güzel bir yarış günü diliyorum.
  Yanında da promosyonu Bol şanslar

  Bursa 1.Altilim

  1.Ayak…… Maşallah herkese bir güven gelmiş.. .sabah kahvaltıda yürek yemiş millet:)…. İlk ayakta 10 numara banko…..!!!!??

  Arkadaşlar bu at startta kalma huyu var,,,ilk defa Bursa pistinde ,ters yönde yarış koşu çak,,,, ve yamak yarışı
  Nasıl banko?….
  Gelirse babam dövmez….ama öyle değil işte

  2 numar QAVİY .6 numaralı Amphitrite dahil tüm atların geliri var…….bende Hepsi

  2.Ayak…. 1 numaralı Karacelik ..O gökçe ile en iyi derece 1200 çim de,,,, Banko……13 le bitmiş ikili değerlendirmek isteyenler için

  3.Ayak…… Hepsi

  4.Ayak….. M.şahin le ilk şansı 10 numaralı Efe yürek, rakip ,4 Asarcıklı,,,, 12 Hasan Abi,,,7 numaralı Ekurili Ak çeşme

  5.Ayak…. 6,7,8,13 ayrımsız

  6.Ayak….. İstanbul Bursa çim de güzel yarışlar koşan başarılı binicisinin de teşviki ile 5 numaralı Carnaval banko..
  Rakip 1 numaralı Sadık ağa,,, 2 numaralı Estergon

  Sevgiyle kalın hoş kalın

 10. Teşekkür ediyorum…. Bir nebzede olsa yardımcı olmak….Herşey den önemli Paylaşmak güzel…
  Sizlerinde emeğine, yüreğine sağlık…..
  Sevgiyle kalın hoş kalın

 11. İstanbul ikinci altılı
  9.2
  9.4.1.7.6.8
  4.1
  9.6.1.2.3.8
  2.3.7.4
  6.3
  80 tl

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir