Ana Sayfa / Tahminler / 27 TEMMUZ 2018 CUMA İSTANBUL ALTILI GANYAN TAHMİNLERİ ( YAVUZHAN )

27 TEMMUZ 2018 CUMA İSTANBUL ALTILI GANYAN TAHMİNLERİ ( YAVUZHAN )

Tahminlerde yer verdiğim isimlerin ve teklerin kendi ön planda tuttuğum isimler arasından seçtiğim isimler olup her zaman söz ettiğim gibi ganyan ve agf durumu göz etmeksizin tercih yaptığımı bura da öncelikli olarak kendi takip ettiğiniz isimler üzerine oyun kurmanızı bizlerin önerdiği ve yaptığı şablon kuponlarda ki isimlerin kafanıza yatanların tercih etmenizi zaman zaman tavsiye etmişimdir. Gönül ister ki yazdığımız isimlerin her zaman ön planda gelip tercih ettiğimiz teklerin kazanmasını ama bu oyunda garanti ve kesin diye bir şey maalesef söz konusu değil.  Bu doğrultuda İstanbul programında takipçilerimize bol şanslar dilerim.

1.AYAK : İkinci altılı ganyanın başlangıç ayağının her sonuca açık bir koşu olarak nitelendiriyorum. Daha ön planda düşündüğüm dört isimle bu koşuyu geçmeye çalışıyorum. 2017 yılı içerisinde yarış hayatına başladığı koşu dahil üst üste dört yarış kazanarak gözleri üzerine çeken ismin daha sonra ki koşularında etkisiz kalması ve uzun bir aranın ardından 2018 yılı takvimi içerisinde koşarak form tutan bugün İstanbul idman pistinde ki hazırlıklarında ve en büyük artı faktörlerden olduğunu düşündüğüm çok formda Jokeyi Özcan Yıldırım idaresinde ki 7 STORM SEA SWELL koşu içerisinde ilk şans verdiğim isim olup, Son startında 1200 metre gibi kısa mesafeli koşuda bugün ki rakiplerinden Serseri'nin dışına oldukça kolay gelip o gün için idaresinde oldukça zorlanılan safkanın bugün için çok uygun sıklet avantajıyla etkili bir performans sergilemesini beklediğim 9 ACCELERATİON, Sentetik piste ki başarıları ortada olan bugün çim pist performansında bu rakipler içerisinde dahi etkili bir yarış yapmasını beklediğim formda isim 4 ULUDAZ ve form grafiği olarak çok üst düzeyde olduğunu düşündüğüm bu rakipleri arasında son metrelerde ki sert sprintiyle sonuca gidebilecek hazırlıklarında etkili gözüken 3 İMPULSİVE koşu içerisinde şanslı gördüğüm isimlerdir.

2.AYAK : Yamaklara ait Arap atlarının mücadelesinde çok ters bir isimle tek tercihimi yapıyorum. Çok uzun zamandır takip listemde ki isimlerden olan ve söz konusu daha önce ki yorumlar da bahsetmiş olduğum gibi gelmesi halinde çift haneli bir ganyan beklediğim ismin bugün için şartların kendisi için çok uygun olduğunu düşünüyorum. Son startında ki koşusunda yeterli gördüğüm bugün 100 metre daha kısalan koşuda Ankara pistinde ki son yarışında ki formunu koruduğunu düşündüğüm ve İstanbul pistine gelmeden önce Ankara pistinde yapmış olduğu 1000 metrelik galopunda iyi işler ortaya koyan ve rakiplerine göre çok uygun sıkleti ve başarılı aprantisi Danyal kaya idaresinde sonuca gitmesini beklediğim 9 BREDELAL'ı günün BANKO'su olarak kuponumda tek geçiyorum.

3.AYAK : Günün tek kupalı koşusunda Arap atlarının nefes kesen mücadelesinde tercihim Hepsinden yana olacaktır. Son startında ki üst üste birincilikleriyle formunu koruyan bugün biraz daha kısalan mesafeyle rakiplerini sonlarda avlayabilir mi sorusuyla ilk şansı 1 ALTINCI HİS'e veriyorum. Son startını 63 kg gibi bir sıkletle startla birlikte yüksek tempoda giderek yarışı kazanmasını bilip eski günlerine döndüğünün sinyallerini veren bugün tek dezavantajının kendisi gibi seri bir ayağa sahip olan Ertemiz olmasına rağmen 4 MADRABAZ, Üst üste ikinciliklerinin ardından bugün ki Ankara pistinde ki idmanlarında bugün es geçilmeyecek bir isim olduğunu düşündüğüm formunda ciddi düşüş olan Jokeyine rağmen 2 ATMACA BEYİ, Selim Kaya'nın bugün için özellikle geldiği ve bu rakipler arasında her zaman söz sahibi olabilecek 5 SEMEND ve bu isimleri yazdıktan sonra ne zaman ne şekil koşacağı kestirilemeyen 3 ERTEMİZ'ide yazarak rahat bir yarış izlemek istiyorum.

4.AYAK : 2 Yaşlı İngilizlerin Abbas koşusuyla yarış hayatlarına merhaba diyecek tayların ayaklarının düz basmasını temenni eder. İkinci banko tercihimi bu koşuda yapıyorum.İstanbul İç pisteki idmanlarında rakiplerine göre çok daha iyi işler ortaya koyan son yapmış olduğu 1200 / 1,16 1000 / 1,01,6 400/24,8 işinde puanlama olarak geri kalmasını beklediğim isim olmasına rağmen bu tip koşularda çok etkili yarışlar yapabilen Ayhan Kurşun idaresinde çok sağlam bir ekürinin özellikle Anne kan hattıyla iyi bir koşu sergilemesini beklediğim 4 KİNG OMER'i günün BANKO'su olarak kuponumda tek geçiyorum.

5.AYAK : Kilo faktörüyle koşu içerisinde favori çıkmasını beklediğim ismin nasıl bir performans ortaya koyacağını tam olarak kestiremiyorum. Birbirleriyle sürekli bir arada koşan bu isimler arasında zaman zaman birbirlerini geride bırakan isimlerin bugün için oldukça zorlu geçmesini beklediğim bu koşuda Hepsi Tercihini güçlendiriyor. Son startında ki yakın ara ikinciliğiyle 7 OĞULCANIM, Mehmet Kayanın tercihiyle şansının bir kademe daha arttığını düşündüğüm 3 YAKUTİYE, Bugün ön tarafta kendisini çok fazla sıkıştıran bir isim olmaması durumunda beyaz bayrak ayna gelebilecek 2 ACARTÜRK, Kilosuna rağmen sonlarda güçlü sprintiyle rakiplerini geride bırakabilecek forma sahip 1 BUMBAİ, Bursa Çiminde kazandıktan sonra İstanbul pistinde ki son uzun sentetik koşusunda etkili olup, Bursa idmanlarında etkili gözüken 4 SONEMİR, Çok uygun sıklet avantajıyla son iki startında gelişen form grafiğiyle 8 BERKTİN, Kısadan uzuna dönüp ne zaman nasıl bir performans sergilemesi kestirilemeyen 6 GENÇBERK, ve ara sonrası gördüğü yarış sonrasında idmanlarında güzel işler ortaya koyan 5 İZDAHİ sıralamasıyla rahat bir koşu izlemek doğru olacaktır.

6.AYAK : Kazandığı son yarışında ki etkili düzlük sprintiyle birinciliğe uzanmasını bilen 3 MİSS ELENİ bugün de kazanmaya yakın isimlerden olup, sonlarda çok etkili yürüyen ve kendisini çok iyi tanıyan Gökhan Kocakaya idaresinde start alacak olan grubun en yaşlı isimlerinden 2 EL CONQERADOR ikilisi ön planda ki isimler olup, ara sonra gördüğü yarışlarla formunu üstlere taşıdığını düşündüğüm idman görüntüsünde iyi işler çıkaran 6 CHURCHILL FIRE ve günün büyük sürprizine imza atabilecek son koşularında oldukça istikrarsız bir form grafiği çizmesine rağmen son İstanbul pistinde ki etkili idman görüntüsü ve sevdiği mesafede 7 GOYCOCHEA koşu içerisinde şans verdiğim isimlerdir.

İSTANBUL 2.ALTILI GANYAN ŞABLONU

1.AYAK : 7,9,4,3

2.AYAK : 9 BREDELAL

3.AYAK : 1,2,3,4,5

4.AYAK : 4 KING OMER

5.AYAK : 1,2,3,4,5,6,7,8

6.AYAK : 3,2,6,7

TUTAR : 44,80 TL 

Tahmin ve yorumlar tamamen amatör bir anlayışla paylaşılmaktadır.
admin
Yönetici

Bol şanslar Yavuz

ETC
Üye

şansın bol, tercihlerin tam isabet olsun Yavuzhanım…

PINARBASILI
Üye

Bol şans Yavuz hocam.

Deniz56
Ziyaretçi
Deniz56

Bol Šanslar Yavuzhan41 Kardeş

Deniz56
Ziyaretçi
Deniz56

Istanbul 1.altili
1.ayak 3,2
2.ayak 3,6,5,2,4,1,7,8
3.ayak 3 ÖZDAMAR
4.ayak 1,3,2,4
5.ayak 4 GEZEGEN BANKO
6.ayak 5,2///1

Deniz56
Ziyaretçi
Deniz56

Istanbul 2.altili.
1.ayak 1,3,2,4
2,ayak 4///1
3,ayak 2,5,1
4,ayak HEPSI
5,ayak 3 YAKUTIYE BANKO
6.ayak 6,7,2,5

PINARBASILI
Üye

Eğer teklerim oturursa 2 tane kapalı ayakla ikramiyeyi yakalayacağıma inandığım altılım aşağıdaki gibidir;

İSTANBUL 2. ALTILIM:
9-7-4-3-1//2
8
1-5-2//4-3
2
6-3-7-2-1-4-8-5
3-2-6
EKONOMİK KUPON: 25,20 TL
GENİŞ KUPON: 50,40 TL

Bütün yarışseverlere bol şans, yazdığınız atlar gelsin…

Hakan bulut
Ziyaretçi
Hakan bulut

2.9
1.4.6.7.8.9
1.4
9.6.1.2.3.8
2.3.4.7
6.3

DELİMAVİ
Ziyaretçi
DELİMAVİ

İstanbul Altilim

2
8
Hepsi
Hepsi
3//////1,2,7
3///1,2

Sevgiyle kalın hoş kalın… Bol şanslar

Yazar: yavuzhan41

yavuzhan41
Evli ve bir çocuk babasıyım. Kocaeli'de ikamet ediyorum. Yaklaşık olarak 18 yıldır at yarışlarına karşı bir aşinalığım mevcuttur.Ekip olarak sizlere elimizden geldiğince yardımcı olmak adına çıkardığımız kuponlarımızı sizlerle paylaşmaktan mutluluk duyuyoruz...