istanbul altili tahminleri bombaci

27 TEMMUZ 2016 ÇARŞAMBA İSTANBUL ALTILI TAHMİNLERİ (BOMBACI)

Selamlar İstanbul’da safkanların birbirine yakın olması sebebi ile kurgumu başta pilot tercihleri olmak üzere yaptım. Klasik olarak sonlara doğru az safkanla gidileceğini düşündüğüm programa kafadan tekle başlamaya karar verdim. Biraz daha konuyu açarsam durum şu. İlk ayakta rakip yazılabilir ancak ikinci ayakta rakip yazarsam yazmalara doymam ve benim için anlamsız olur. Takip ettiğim safkanlar olsa da bu yarış için pas geçeceğim.

1.AYAK: Daha önce ki tercihlerinde EMMİ başta olmak üzere son birinciliğini Karataş la alan ALTINBUL gibi safkanlara binen ağamız bu yarış için tercihini vermiş olduğu araya rağmen (4) numaralı İZSOY dan yana kullanmış. Rakiplerinin son performanslarının bozuk olması ve usta pilotun tercihi ile bir bildiğinin var olduğuna inandığım  (4) İZSOY BANKOM DUR.

2.AYAK: 3 Yaşlı İngiliz’lerin maiden mücadelesinde son iki yarışını G3 Koşan (5) numaralı FINAL COUNTDOWN yine Halis Karataş ile çok rahat kazanması gerekli diye düşünüyorum. BANKOMDUR dur.

3.AYAK: (1) numaralı AKHUN’un son yarışlarında göstermiş olduğu performans ile koşması durumunda rahat bir şekilde sonuca ulaşması supriz olmaz diye düşünüyorum. Onun haricinde rakip olarak dört safkan görüyorum. (2) KARA TURBO, (5) HABILDEN, (8) NATUNAY ve (6) VELİAHTIM

4.AYAK: Hepimizin hatırlayacağı üzere son yarışında resital yapan eküriler (6) TATVAN İNCİSİ ve (7) WİLLPOWER burada da yine çok ağır favori durumunda olacaktır. Dileyen tek atıp diğer ayaklara yüklenebilir. Benim düşündüğüm rakipler ise (2) CHACHKOVA, son birinciliği ile (1) BİCİ BİCİ ve (4) HARD BABY. olacaktır.

5.AYAK: Son yarışında beklediğim performansı ortaya koyamasa da (4) numaralı RUNNER CAT ilk safkanım. İki rakip görüyorum bunlar (7) DRİVE FASTER ve (5) RADYOCU.  Yarışın bu üç safkanın dışına çıkacağını düşünmüyorum.

6.AYAK: Burada da yine 3 safkan çok ön planda duruyor. İlk şans verdiğim isim Karataş ile (4) numaralı GREAT MASTER. Özellikle alternatif kurgu yapmak isteyen, bu sıralar şanslı olduğuna inanan ve son ayak tek beklemekten keyif alanlar için:) BANKO olarak tavsiye ederim. Diğer iki safkan ise bana göre Karataş savar olan Özcan Yıldırım ile (6) numaralı SADO BY SADO ve (3) CIRCASSION WORIWOR olacak. Ancak ben buraya kadar uygun bir bütçe ile geldiğimden sonrasında ilk defa start alacak olan safkanlar başta olmak üzere bütçem dahilinde ilave edeceğim. Herkese bol şanslar dilerim.

ALTILI GANYAN ŞABLONUM

1.AYAK: 4 TEK

2.AYAK: 5 TEK

3.AYAK: 1-2-5-8-6

4.AYAK: 7-2-1-4

5.AYAK: 4-7-5

6.AYAK: 4-6-3-1-12-13-7-10-16-2

 

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: Bombaci

Bombaci
Selamlar İstanbul'da yaşamaktayım 20 yılı aşkın süredir at yarışlarıyla ilgilenmekteyim. Evli ve 1 çocuk babasıyım.
17 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
ERKAN

Bol şanslar

Barışçı

bol şans bombacı

admin

Bol şanslar

COMMANDANTE

Bol şanslar

Onur

İstanbulda günün ilk ayaginda sıralamam 1-2-3-4-5-6-7
Günün ikinci ayagının maiden olması biraz ürpertiyor. Sıralamam 1-3-5-9-15-11
Günün üçüncü ayagını olusturan handikap 16 yarışta sıralamam1-5
Günün dördüncü ayagı sıralamam 6-(7)-1-4
Günün beşinci ayagında 5 numaralı RADYOCU BANKO
Günün son ayagında sıralamam 4(5)-2-3-6-7
Tüm yarışsever dostlara bol şans👍

Azor Ahai

karataş günü gibi gözüksede selimin kendi atı ama yasalar gereği üstüne koşamayan 10.BELEKİ çok güzel bi at canlı gördüm hayran kaldım maşallah rakibi koşu gördü açık koştu ama inanın bu dişi safkan boş değil kısa zamanda 100 handikapa ulaşır şimdiden not alın

admin

Selim Biniyor sanki.

Azor Ahai

üstüne binemeyen demedimki sahibi olamıyo resmi olarak dedim :))

admin

Üstüne koşmayan deyince öyle anlaşıldı. Saha lügatına senin kadar hakim değiliz :)

Azor Ahai

yok yok sen daha iyisinde çaktırmıyon :)

econom_ist

Selamlar, herkese bol şans…

1. AYAK
4 (İzsoy)

2. AYAK
5 (Fınal Countdown)

3. AYAK
6 (Veliahtım)

8 (Kızıltuğlum)

4. AYAK
1 (Bici Bici)

2 (Chachkova (Usa))

5. AYAK
5 (Radyocu)

6. AYAK
1 (Akhtamar)

2 (Aras Fırtınası)

3 (Cırcassıon Worıwor)

4 (Great Master)

6 (Sado By Sado)

7 (Uludaz)

9 (Alastar)

12 (Lady Of Charm)

13 (Moneta)

16 (Yaya)

taha

Bombaci mrb bu karatasa

taha

Bu karatasa at bidirmesinler miletin parasina yazik yaslanmis artik iyi jokey olabilir ama refleksleri dur

ERKAN

En çok at yazdigin yerde yat :(

admin

Arkası da ne gelse sende var.

ERKAN

Hesapta para yoktu 10 mecburi çıkardım..olmayacağı varmış

17
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x