istanbul altili tahminleri barisci

27 TEMMUZ 2016 ÇARŞAMBA İSTANBUL ALTILI TAHMİNLERİ (BARIŞÇI)

Uzun bir İstanbul programı bizleri bekliyor bugün. Üç adet kalabalık maiden koşu programı zorlaştırıyor. Onun dışında zevkli koşular izleyeceğiz gibi görünüyor. Yazdığım gibi gelmesi dileğiyle herkese bol kazançlı bir gün diliyorum.

1.Koşu: Son koşusunu rahat kazanan KAREEM(2) uzayan mesafeye ve 2 kilo fazlasına rağmen favorimdir, ancak çok ciddi rakipleri var bence. Karataş’la iyi bir uyumu olan LİRA LİRA(6), uzun süredir bu mesafeyi koşmaması aleyhine olmasına rağmen kalitesine güvendiğim FANTASTIC LERO(1) sert rakip olurlar. Koşunun süratli gitmesi durumunda I SAW THE SUN(3) etkili bir sprintle grubu avlayabilir. İyi formuyla MISS ELENI(4)‘yi de eklersek rahat bir yarış izleriz diye düşünüyorum.

2.Koşu: 2 Yaşlı İngilizlerin kum pistteki mücadelesinde idman görüntüsünü beğendiğim DEPOSITORY(2) favorim. Son koşusunda başarılı bir ikincilik elde eden EXOTIC PRINCESS(6) ile daha önce ki koşularında maidendan çıkmasını beklediğim ancak beni yanıltan LUSINGA(1) rakipleridir. İyi idmanlarıyla CEP DURAK(5) ve bu piste ilk defa çıkacak KING OF ROCK(4) da ihmale gelmez.

3.Koşu: Zorlu maiden koşuların ilki için sıralamam şablondadır.

4.Koşu: TANATAR(1)‘ın iyi formuyla bu grubu geçmesi gerekir ancak kafamda çok ciddi soru işareti bırakan bir binici tercihi var. Daha önce bu safkana hiç binmemiş bir ismi seçmişler. Yanılabilirim de belki ancak tek yazmaktan vazgeçtim. Bu durumdan etkilenmeyeceğini düşünenler tek yazabilir çünkü safkan çok formda. Rakip olarak gördüğüm isim BAYDARŞAH(4).

5.Koşu: Yarış hayatının ilk startında kum pistte virajı grubun en sonunda dönmesine rağmen usta atlar gibi düzlük sprintiyle kazanan İZSOY(4)‘un çim pistte de aynı performansı göstereceğini düşünüyorum. BANKOMDUR.

6.Koşu: Günün ikinci maiden koşusunda kendisinden büyük umutları olan ilgililerini hayal kırıklığına uğratmış görünen FINAL COUNTDOWN(5) burada kazanamayacaksa nerede kazanacak dedirtiyor adeta. Halis Karataş’ın ısrarı da göze çarpıyor, alternatif bankom. Kalabalık bir koşu olmasından dolayı bi aksilik yaşanması ihtimaline karşılık üç safkan önereceğim: SİLİNDİR(9), KAİNAT GÜZELİ(12) ve BELEKİ(10).

7.Koşu: 4 ve yukarı yaşlı arapların uzun mesafeli koşusunda yarışın temposunun belirleyici olacağını düşünüyorum. VELİAHTIM(6) öne gelip yarışa istediği tempoyu verebilirse bu kiloyla bitirir bence. Bir önceki koşusunda HABİLDEN(5)‘i bu şekilde geçmişti. Veliahtım önde rahatsız edilip yarış süratlenirse önereceğim safkanlar da farklı olacak. Yarış süratli giderse en şanslı isim KIZILTUĞLUM(8)‘dur. KARA TURBO(2), AKHUN(1) ve USLUHAN(4) da bundan faydalanabilir.

8.Koşu: Son koşularında rakiplerinden ayrılıp aralarında müthiş bir birincilik mücadesi veren eküriler bugün de aynı sahneyi izletirler bize. Günün kalesi bu koşu olur.

9.Koşu: Bu grubun en kaliteli ismi olduğunu düşündüğüm RADYOCU(5) son koşusunda sert rakipler yanında biraz hayal kırıklığı yaratmıştı ancak bu grupta çok ciddi favoridir. Alternatif tek adayımdır. Rakipleri, kendisinden çok şey beklenen safkan DRIVE FASTER(7) ve son koşusunu ölçü almadığım RUNNER CAT(4) olur.

10. Koşu: Günün son koşusuna mümkün olduğunca fazla at yazılmasını tavsiye ediyorum. Sıralamam şablondadır.

1.Altılı Ganyan Şablonum

1.ayak:2,6,1,3,4

2.ayak:2,6,1,5,4

3.ayak:5,2,7,8,13,4,1,14,6

4.ayak:1,4

5.ayak:4 tek

6.ayak:5//9,12,10

2.Altılı Ganyan Şablonum

1.ayak:4 tek

2.ayak:5//9,12,10

3.ayak:6,5,8,2,1,4

4.ayak:6 tek

5.ayak:5,7,4

6.ayak:4,6,1,7,3,10,13,16,9,2

Herkese bol şans…

 

 

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.
altılı sonuçları

Yazar: Site varsayılanı

Site varsayılanı
1981 doğumluyum yaklaşık 17 senedir at yarışlarını takip ederim ve bahis yaparım. İzmir'de ikamet etmekteyim. herkese bol kazançlar diliyorum...
guest
23 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
admin

Bol şanslar

COMMANDANTE

Bol şanslar Barışcı

admin

ilk altılı

1.Ayak : 2,4
2.Ayak : 1,3
3.Ayak : 2,5,7,13,14
4.Ayak : 1,4
5.Ayak : 1,4,7
6.Ayak : 5,11

Mecit

Yedili ganyan oynamak daha mantiki duruyor yaris yine karatas uzerine oynanmli cok fazla kosuda at biniyir uzun suredir bu kadar fazla ayakta binmemisti. Ben yedili ganyanin ucuncu ayagi maiden kosuda ve yedili ganyanin ikinci ayaginda izsoy ile tek attim bici biciyi tatvan incisinin yanina sikistirdim, son ayagi sadece usta jokeylerle gectim kafada tek attigim tanatar umarum.beni yatirmaz biraz daha butceyle tanatar in yanina karatas in bindigi at eklenirse tadindan yenmez

admin

Todo Cambıa. Bold Pilot torunu Halicarnasuss yavrusu güzel orijin.

Stefano

Ben de ilk ayakta ilk başta 4 ü yazacaktım ,sonra 7 yi de begendim en iyisi ikisini de yazmamak derken yine ellerim boş boş

Vole

Gufre nerelerde ya sesi soluğu çıkmıyor hepinizin emeğinize sağlık

23
0
Tahmin paylaş.x
()
x