27 OCAK 2017 İZMİR AT YARIŞI TAHMİNLERİ (COMMANDANTE)

1.AYAK: Yarış hayatına bu yarış ile başlayacak olan 8-KISIR DÖNGÜ idmanlarında sergilediği dereceleri yarışa yansıtırsa ilk startında ilk birinciliğini alabilir.Rakip olarak, son yarışında uzun mesafeden etkilenen, ondan önceki yarışında güzel bir ikincilik yapan hafif kilosuyla bu yarışa katılacak olan 7-HAYAT VAR ve idmanlarında güzel işler yapan 9-KRİSTAL görüyorum.

2.AYAK: Son yarışında beni mahçup etmeyen 1-SONKALELİM artık formunu buldu seri birincilikler gelebilir fakat burada bir isim var ki idmanlarında adeta bastığı yeri görmemiş olan 1000/1,09,5 27,8 R derecesiyle 9-ZAFERİMOL tek rakibi olur diye düşünüyorum.

3.AYAK: Kendisinden başka tempo verecek isimin olmayışı şansını bir hayli arttıran 5-İPEKKIZ‘ın yanına kimseyi yanaştırmadan güzel bir beyaz bayrak ayna yarışı yapmasını bekliyorum. BANKOM.

4.AYAK: BEYHACI hariç diğer isimlerin hepsinin şansı var sıralamam şablondadır.

5.AYAK: Ara sonrası gördüğü yarışını beğendiğim 5-ALTIN İKLİM favorim. Rakip gördüğüm isimler ise sürekli iyi koşmasına rağmen bir türlü kazanmayı beceremeyen 9-ILIÇLIM, 2-DOST SALİM ve 1-ARAPAHO.

6.AYAK: 1-HALİME HANIM rakiplerinin bir adım önünde gözükse de ben bütçem ölçüsünde çok at yazacağım sıralamam şablondadır.

ALTILI ŞABLONUM

1.AYAK: 8-7-9

2.AYAK: 1-9

3.AYAK: 5

4.AYAK: 2-4-3-5

5.AYAK: 5-9-2-1

6.AYAK: 1-3-7-8-5-11-12-2-4-6

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: COMMANDANTE

COMMANDANTE
Üniversite mezunuyum, evli ve bir çocuk babasıyım, yaklaşık 15 senedir at yarışlarına bahissever olarak katılmaktayım.
3 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
HakanGaps

1 ayak 9 tek 2 ayak 10 tek 3 ayak 5 tek 4 ayak 4 tek 5 ayak Hepsi 6 ayak normalde 11 tek atip misli yapilir. Guvenmeyen Hepsi yazsin

Mert

Tuyolu oyundur

saka

Bu adama ceza verilmesin bir daha altılı oynamam tam anlamıyla kepazelik (s. aktaş)

3
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x