izmir altili tahminleri bycreed

27 NİSAN 2017 PERŞEMBE İZMİR ALTILI TAHMİNİ ( BY CREED )

Merhaba, uzun zamandır yazmak istiyorum lakin kısıtlı zaman döngüsünden vakit bulamadığımdan yazamıyorum. Çok istiyorum sizlerle birşeyleri paylaşmak lakin olmayınca olmuyor. Hepimize bol şanslar :)

1- Ayak Son yarışında startla aldığı liderliği fotoya kadar koruyamayan o gün aprantisi tarafından çok iyi idare edilemeyen, düzlük boyunca düzgün aksiyonlara sahip olup düzlük dönüldükten sonra aksiyonlarında çarpıklık yaşayan (4) BAYKETENCİ startla birlikte aldığı liderliği bugün aynı sorunları yaşamaması takdirde fotoya kadar sürdüreceğini düşünüyorum. Eğer ki safkan bunda başarılı olamaz ise geriden gelecek (1) YİĞİTSOY ve (3) ÖZGÜRÜNOĞLU cezayı keser.

2. Ayak Günün en zor yarışı bulduğum koşuda birbirini sürekli geçmiş safkanların içinde favori olarak gördüğüm (8) SOĞUK ÇERMİK ve (5) LADY HATUN favorilerim olacak. Geri planda (7) LİDERBATUR, (4) GAYEMSU, (2) KRİSTAL, (3) SON HATIRAN ve sürprizde (6) DİLLERE DESTAN yazacağım.

3. Ayak Son yarışlarına göre gruptan fazlasıyla ayrılan 2 isim var. (3) SUN BURN ve (2) NORTH VALLEY bu 2 safkanı ayırt etmeden kuponuma yazacağım. Lakin özellikle SUN BURN, DB takısıyla birlikte son koşusunda gerçekten çok güzel derece çıkardı. Gruba göre olan derecesi çok ciddi ölçüde farklılık gösteriyor. Her ne kadar bu safkanın kazanacağını düşünsem de formda isim NORTH VALLEY‘i es geçemedim.

4. Ayak Son koşusunda farklı bir kimliğe bürünen (1) AŞKARBEY favorim.  Önde çok boş kalırsa çıktığı gibi bitirmesi muhtemel olan (3) KARAMÜRSEL ilk rakip. Geri planda ise startta oyalanmaz ise (2) MUHRİP öneririm.

5. Ayak Yavaş tempoda başlamasını beklediğim koşuda son 800lere gelindiğinde süratlenmesini olağan olan yarışın ön gruba yakın ara giderek rakiplerinden rahat sıyrılıp kazanmasını beklediğim, böylesine uygun grubu bir daha bulması zor olan (2) TARIKHAN tecrübeli binicisiyle günün güvenilir kalesidir.

6. Ayak Henüz tam karakterleri belli olmasa da gruptan üstün bir grafik çizen (3) DEEPHOUSE LOUNGE favorim. Startta oturmaz ise (1) ARALYN iyi koşar. Sürprizde ise çok tuttuğum 2 isim var bunları özellikle yazmak istiyorum (11) MY DAUGHTER HEJA ve (12) POWER OF THE WIND.

ALTILI ŞABLONUM :

1- Ayak : 4,1,3

2. Ayak : 8,5,7,4,2,3,6

3. Ayak : 3,2

4. Ayak : 1,3,2

5. Ayak : 2 TEK

6. Ayak : 3,1,11,12

ŞABLON TUTARI : 30,24 TL’dir. Bol şanslar dilerim.

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.
altılı sonuçları

Yazar: Bycreed

Bycreed
5 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
admin

Hoşgeldin ByCreed, bol şanslar

Dar-re-mi

Bir yarış ancak bu kadar güzel okunur ilk ayak yorumların için çok teşekkür ederim diğer ayaklar için bol şans dilerim,müneccim gibisin maşallah😃👏🏻👏🏻👏🏻

admin

Ne yeşilmaskeymiş yine geldi at.

Dar-re-mi

Hepimizi yaktı😡

5
0
Tahmin paylaş.x
()
x