Ana Sayfa / Tahminler / 27 NİSAN 2016 İSTANBUL ALTILI TAHMİNLERİ (GUFRE)
istanbul altili tahminleri

27 NİSAN 2016 İSTANBUL ALTILI TAHMİNLERİ (GUFRE)

1.AYAK: 3.KISS YOUR HANDS 1500 de kazandıktan sonra 2000 denedi fakat üçüncü kaldı, bugün yine aynı mesafede ısrar edildiğine göre ata inanılıyor ilk şans verdiğim isim. 1.BİNDOKUZYÜZYEDİ Adana da çok iyi yarışlar yaptı, uyum sağlarsa şansı yüksek. Takibimdeki safkan 6.ÖZGÜ boş kilosuyla bombayı yapabilir.  Favori çıktığı koşuda KIZIL KOURGAN'a boyunla kaybeden 2.CHICAGO şeytanı bacağını kırabilir, 4.GOLDEN PROTECTOR sprinti iyi ayarlarsa bu grubu da geçebilir.

2.AYAK: Son yarışında bu mesafede ve bu kilo ile sonlarda çok etkili ataklarla gelip kazanan ASLANPARÇASI yine favorim. Daha sert gruptaki 3. lüğü burayı kazanmaya yeter diye düşündüğüm 3.HÜRDAĞ ilk rakibi. Son tabelası ile kıpırdayan 1.TUMBULSABURUM, iki yarıştır moralli gelen 5.BUHARALI ve 11.KIZILTUĞLUM sonraki isimler. Ama özellikle 3-4 dışına çıkarsa kazananı bulmak zor olacaktır. Akşam saatleri yağmur yağarsa 8.HALİKARNAS da eklenebilir.

3.AYAK: 6.İZŞAN ve 7. GÖZYAŞI GECESİ arasında bir yarış gibi. İki safkan da sert gruplara çarpılıyordu, ikisinden biri olmasa diğeri tek olur bir yarış. Ekonoimk kuponlara bence yetecektir fakat ben 5.SARAYBOSNA ve işlerini Akın Sözen in kendiş yaptırdığı 3.KAFADAR ın da burada sürpriz yapabileceğini düşünüp ekliyorum.

4.AYAK: Yine dişi araplara ait handikap koşu; kim gelse nasıl geldi diye şaşılmayacak atlar birarada. Koşan 6 atın 3'ü Kaya ailesine ait, 3.BESSEY, 2.SONYAĞMUR ve 1.RENGÜL ilk planda yazılır. Sonrasında 5.DİLŞEKER ve 4.FAHRİYE HANIM ilave edilebilir.

5.AYAK: UNCLE MEVLÜT grubun üzerinde bir tay. Soın koşusu KV-8 Ergin Talay Koşusu, orada tutulmasına da rağmen kötü koştu. Pazar günkü yarış yerine burası tercih edilmiş,  daha önce geçtiği rakiplerini tekrar geçecektir diyorum. Banko.

6.AYAK: Gördüğü yarışlardan sonra bu kez 50 kiloyu da bulan 11.KOLAÇAN bankom. İlk yarışında Yücel Bilik ile iyi koşup tatminkar bir ikincilik alan 1.AÇIK DENİZ ilk rakip gördüğüm isim. Bu iki at yeterli ama ilk kez koşacak olmasına rağmen KAIZBERT eküriler 4.KAZDAĞI, Ve yine KAIZBERT  temsilcisi 9.TOROS DAĞI rakip gördüğüm isimler.

Altılı Kuponum

3,1,6,2,4

4,3,1,5,11,8

6,7 / 5,3

3,2,1,4,5

4

11,1 / 4,9

admin
Yönetici

Bol şanslar Gufre

silivrili
Üye

Bol şanslar

Barışçı
Üye

bol şans gufre

Bombaci
Üye

Bol şanslar

Yazar: Gufre

Gufre
İstanbul'da yaşıyorum, 31 yaşındayım, 15 yıldır at yarışlarını takip ediyorum, takip ettiğim programlara oyun oynuyorum Herkese bol şanslar.