Ana Sayfa / Tahminler / 27 NİSAN 2016 ÇARŞAMBA İSTANBUL ALTILI TAHMİNLERİ (BARIŞÇI)
istanbul altili tahminleri barisci

27 NİSAN 2016 ÇARŞAMBA İSTANBUL ALTILI TAHMİNLERİ (BARIŞÇI)

İstanbul programında bugünkü şablonum teksiz olacak. Ön plana çıkan riske edilebilecek isimler olsa da çok net bir tek bulamadım, yorumlarımı da bu doğrultuda yaptım. Tekli altılı oynamak isteyenler yazımda ön plana çıkardığım safkanları değerlendirebilir. Yazdığım gibi gelmesi dileğiyle herkese bol kazançlı bir gün diliyorum.

1.Ayak: Piste uyumları ve etkili jokeyleriyle KISS YOUR HANDS(3) ve GOLDEN PROTECTOR(4) başta şans verdiğim isimler. BİNDOKUZYÜZYEDİ(1) Adana'da iyi yarışlar sergiledi, sentetik piste uyum sağlarsa çok etkili olur. CHİCAGO(2) da ilk defa sentetiğe çıkacak ama orjin olarak yatkın olduğu için kuponlarda bulunmalı. SHANDA(5) bu isimlere göre biraz geri planda gibi görünse de öyle bir galop yapmış ki yazmayanı pişman edebilir.

2.Ayak: Son yarışını kazanan ASLANPARÇASI(4) devam eden iyi formuyla favorim. Tek arayanlar risk edebilir. Son iki koşusunda daha sert rakiplerle mücadele eden HÜRDAĞ(3) favorinin en yakın takipçisi olacaktır. Son yarışlarını kazanan BUHARALI(5) daha sert rakipleri olmasına rağmen çok iyi formuyla göz ardı edilmemeli.

3.Ayak: Günün tek kupalı koşusu zevkli geçmeye aday. Son çim yarışı ölçü olmayan İZŞAN(6) kazanacak kıvama geldi. Yine tek arayanlara alternatif olabilir. DERİNSULTAN(4) idman pistinde öyle bir görüntü sergiliyor ki İzşan'a çok zor anlar yaşatabilir. Grubun kaliteli isimlerinden GÖZYAŞI GECESİ(7) bir yarış görüp daha iyi duruma geldi, söz sahibi olacaktır. KAFADAR(3) buradaki zorlu rakiplerine kafa tutabilecek kadar formda.

4.Ayak: Aprantilere ait uzun mesafeli koşuda SONYAĞMUR(2)'un kazanma şansını çok yüksek görüyorum. Tek atmamı engelleyen ise aprantisiyle ilgili soru işareti. İyi idare edebilirse kazanması normal sonuç olur. Binici açısından en avantajlı BESSEY(3). Altı gün önce İzmir'de tabela dışı kaldı ancak sentetik pistte daha farklı koştuğunu belirteyim. Sık koşmaktan etkilenmezse favoriye ciddi rakip olur. Referans aldığımız iki sentetik koşusundan birini kazanıp diğerinde de Katre gibi bir ismin arkasında ikinci olan FAHRİYE HANIM(4) kesinlikle ihmale gelmez.

5.Ayak: Son çim yarışında beklenenin çok altında bir performans gösteren UNCLE MEVLÜT(4) daha uygun rakipler önünde çıktığı gibi kazanmaya yakın. Tek olarak değerlendirilebilir ancak ben idmanda çok canlı gördüğüm ASLANAĞZI(1)'nı yanına yazıyorum. Bugün değelendirmeyeceğim ama iyi bir kan hattına sahip Gallop To West bundan sonraki koşularında, özellikle daha uzun mesafelerde, takibe alınmalı.

6.Ayak: Maiden koşuda at bineceklere baktığımızda Karataş resmen sırıtıyor. Binici yönünden en şanslı isim AÇIK DENİZ(1) ancak benim favorim son yarışını daha başarılı bulduğum KRALINADAMI(7). Bu iki isim arasında bir mücadele bekliyorum. Geniş oynayanlar ise SALTUKCAN(8), KAZDAĞI(4) ve YARALI KURT(10)'u değerlendirebilir.

Not: Son ayakta cikan SALTUKCAN(8) yerine KOLAÇAN(11) eklenmiştir.

Altılı Şablonum

1.ayak:3,4,1,2,5

2.ayak:4,3,5

3.ayak:6,4,7,3

4.ayak:2,3,4

5.ayak:4,1

6.ayak:7,1/4,10,11

Herkese bol şans...

Hakkında Barışçı

Barışçı
1981 doğumluyum yaklaşık 17 senedir at yarışlarını takip ederim ve bahis yaparım. İzmir'de ikamet etmekteyim. herkese bol kazançlar diliyorum...

173 yorum

 1. silivrili

  Uğur getirmesi dileği ile ilk yorum bol bol bol çok bol şanslar

 2. Gufre

  bol şanslar adaş.

 3. bol şanslar barışçı

 4. Bombaci

  Bol şans barış. Son ayak (7) tek li şablonun yanlış hesaplamadiysam 20 lira yapıyor. Son ayağı tek yapıştırıp yatirayim şablonu diyorum. Hiç bakamadım. Kafana takılan başka atın var mı?

  • Barışçı

   çok sağol bombacı. kafada altı atın beşini yazdım her zaman korkarım bu durumdan, bir de yazımda da belirttim beşinci ayakta 2 numara biraz kapalı kutu. onun dışında yok kafama takılan kendi takip ettiğin at varsa ekleyebilirsin kardeşim. bol şans

  • Bombaci

   Bende ilk ayak (1) numara hepsinden önde gider de çok şişirmişler gibi (3) ve (4) ü. Pencereyi de kapatıp 1-2-3-4 gireyim diyorum. Yoksa valla (1) ı tek mi yapıştırsam:)
   ….
   ikinci ayak hiç ellemem zaten HÜRDAĞ bunlardan benim için 10 gömlek üstün. Ellersem yarış kollayan çok at var yüklenmek gerekir.
   …..
   3.ayak: BÜYÜKDÜŞÜN yazdığın 4 safkana direnemedi gibi geliyor yani inşallah öyle olur inada dokunmayan
   ….
   4.ayak: bombada DİLSEKER ilave edeyim diyorum.
   ……
   5.ayak: kapalı kutuyu ilave edeyim
   ……
   6.ayak: tek yapıştırırım
   …….
   7.ayak: ortak arayayım. Olduda bitti massallah. Tekrar emeğine sağlık.
   …….
   ALTILI ŞABLONUM
   1.ayak:1-2-3-4
   2.ayak: 3-4-5
   3.ayak: 3-4-6-7
   4.ayak: 2-3-4-5
   5.ayak: 1-2-4
   6.ayak: 7 TEK

  • Barışçı

   10 numara kupon oldu bence. 1. ayakta ki 1 bence de iyi at ama sentetikte ilk defa koşacak olması beni biraz tereddüte soktu yoksa atın adana performansı çok iyi. 5’in de galobu çok iyi ondan verdim. bol şans şimdiden

  • Bombaci

   Eyvallah hepimize

 5. atlara fısıldayan

  barışcı bol şans.1.ayakta halis karataş 3 Kıss Your Hands’e bindiği için yüklenmişler ama orası karışık duruyor. ve 2. ayak tam dinamit abicim. hem mesafe uzun hem handikap 16 hemde hafif kilolu 8-9-11 numaralı atlar çok formdalar. yani orayı kazasız belasız geçmek lazım… en iyisi 5li oynamak.. bide küçük 6lı fantazi yaptıkmı tamamdır. herkese bol şans…

  • Barışçı

   bol şans metin

  • Bombaci

   Dur ben zehiri vereyim :) metin öylede yatıyor kupon böylede. UNCLE MEVLUT ı tek at. İlk ayak 3 at yaz altılıyı yapıştır. :)))

  • atlara fısıldayan

   UNCLE MEVLUT son koşuda benden puan alamadı için ceza olarak yanına at yazdım. belki utanır aklı başına gelir.. )

  • Bombaci

   Ben inanıyorum yapabilirsin 😂😂😂

  • Erdal Balci

   Metin senin kuponu elestirecegim,başkasına karışmam (admin hariç ),1-)altili oyna 2-)kafa o kadar karisik degil,büyük ihtimalle 1 koşuyu alir,süpriz ise 5 numara Shanda .hem kilisu hafif hem çalışma harika.3-)ikinci ayak,Hurdag büyük ihtimalle kosuyu alır 60 kg ile çalışma si bu gruba yeter.süpriz istersen formunu koruyan Aslanparcasi ve Kizitug yeter.4-)5,6,7 arasına at girmez.5-)besseyin ne idi var, gecen kosusunu bir daha izle,at bitik,forda Sonyagmur ve çalışması gayet güzel Aratsoylu.6-)Uncle Mevlit zaten kumda 1 i gecti,tek rakibi çalışması güzel Gallop to West. 6-)Acik denizi tek atmissin.herhalde karataş biniyor diye ama Kralinadami ic kum çalışması dahi 1 in mormal kum calismasindan daha iyi,yok eğer 7 nin aprantisinden kuskun varsa atı aynı apranti çalıştırmış, bari ikisinide yaz.vesselam ☺☺☺

  • atlara fısıldayan

   erdal abi çok doğru dersin benim planım şöyle bütün millet istanbulda kafayı çok atla geçecekleri için sonlara doğru ufacık bir plasenin rüzgarı bile fırtınaya dönüşecek..) o yüzden 5liyi tekrar gözden geçirip yüklenecem..) normalde 5 liralık kupon yapacaktım elazığ pas geçince kuponu 10 tlye çıkaracam. bakalım bu sefer becerebilecekmiyiz.))

  • Erdal Balci

   Hayırlısı :)))gönlünce olsun

 6. Ne kadar bu kopon

 7. Shanda ////hurdag usluhan babaseyfi /saraybosna izsan//sonyagmur fahriye hanim//aslanagzi//kralinadami………yada kendalaga acikdeniz

  • Bombaci

   Oh son ayak tekimi verdin. Bir rahatlama geldi :)

  • atlara fısıldayan

   son ayak aslında 1-7 …… şu kupona bi daha göz atalım . kimi nerden kessek acaba.!
   galopları hiç sevmem ama UNCLE MEVLUT’ün galopları hakkında bilgisi olan varmı??

  • Barışçı

   o grubun en iyi galobu Aslanağzı’nda

  • atlara fısıldayan

   en güzeli o ayağı 1-4 girip son ayağa 7 yi ilave ediyim. bu plan bence işe yarıyacak.)

  • Mine hanım merhaba, plase ikileri şimdiden alabilir miyim:) akşama cok sıra oluyor :))

 8. Shanda nin bir önceki yarısını izleyin :))))tercih var atta

  • Bombaci

   Ya bi dur ya bi dur 😂😂😂😂 vallahi ilave edicem şimdi:))))))

  • atlara fısıldayan

   mine doğru söylüyor bombacı kafada shanda bencede olması lazım. zaten barışcıda ilave etmiş..

  • Bombaci

   Ya çok çömez be metin. 5 ı yazarsam 6 yi da yazarım o zaman. Bi daha hayatta 6 atın 5 ini yazıp birakmam:))) Benim kafamı kurcalayan İZŞAN ve BESSEY acaba diyorum bunlardan da birini tek denesem 2. Ayakta hepsi olur. O zaman aynı paraya. Kesin kararımı vermedim.

  • Erdal Balci

   Et et bombacı at harika duruyor,sonlsrda pis dalacam diyor,çalışmaya tekrar bak.normalde hele uzunda dişiler e vermem ama bu at farklı geldi:)))

 9. Bulteni bekliyorum gelsin bakcam artik zehiri aldim tutsun diye degil resmen kendimi deniyorum bilecek miyim acaba diye))

 10. Yol bulamadi bariyer dibine daldı tekrar yol buldu yarış bitti zaten o gün geçildiği jokey bugün 5e biniyor .tek atmazsanız günün ganyani 5 tane sallayin derim agf de kacinci at cikar bilmem

 11. Tek atin benim için dermişim :)))))

 12. Bombaci

  Barış AGF yi yayınlar misin buradan. Bende açılmıyor

 13. iyi akşamlar bu gün altılıyı tutturamazsam bir daha oynamıyacağım dermişim

  1.ayak: 1,2,3,4,5
  2.ayak: 1,3
  3.ayak: 6
  4.ayak: 3
  5.ayak: 2,4,5
  6.ayak: 1,7,10……..kupon tutarı 5,40 TL bol şans hepimize

 14. Bir dip not daha aslanparcasinin idman ı ni izledim ustundeki çalıştırıcı si atin afedersiniz pestilini çıkardı sonuçta galop bu. bir atin üstüne neden bukadar gidilir 52 h.ç yaptırılır .ayrıca bana göre hafif çalıştırarak değil resmen atla bogustu. Eğer at kendini toplamadiysa o çalışmadan sonra kosamaz bence zira bütün fiseklerini galopta kullandirildi ata

 15. ERKAN

  SON AYAK 1 7 YETERLİ OLURMU ACABA ::)))

 16. ERKAN

  5 4 GEREKSİZ Mİ OLUR YANİ ?

 17. ERKAN

  bu arada sen 11 değil 10 yazmış görünüyorsun gurcan

 18. 1. ayak- 1 tek
  2. ayak- 3.4.5.8.9
  3. ayak-1.3.4.5.6.7
  4. ayak -1.3.4.6
  5. ayak – 1 tek (3.4.5) isteyen ekleyebilir
  6. ayak- 1.2.3.10.11

  • Bombaci

   Ben yine yere kapaklandım😂😂😂😂

  • Bombaci abim, yapicibir yorum, gözünü seveyim…
   Bugün altili ya 15 lira verecek, yada 150.000 Lira verecek.
   Ben ikisinede raziyim…

   Saygilar

  • 150-200 ü anladıkta 750 liralık kupon gönderip at istemeyin. Bize uymuyor.

  • Erdal Balci

   :)))kuponumu yayınlamaya utandim valla :)))

  • Yok yahu daha neler :)

  • Eklenecek attan daha cok, silinebilecek atlari istedim Admin abim…
   Hepimiz o kuponun heyacanini yasayalim dedim..
   Bir kötü niyet yoktur..
   Özür dilerim.

   Saygim….

  • atlara fısıldayan

   bizde nerden at kırpsakta 10 lirayı geçmesek diye cebelleşip duruyoruz .. heyecanımı yitirdim bir anda.(

  • Gözden kaçmış hocam kusura bakmayın.

  • Bu bir adet Oynanmis kupon.
   Ali topu at.
   Erkan sende oyna.
   Mehmet okula git..

   Erkan kardes yorum yap, eksigi gedigi kapat, cok gediklenen yerleride aciver..

   Saygilar…

 19. Erdal Balci

  Yapma TVK,koşu o parayı vermez ki:(((

 20. Tvk bu ne bence bu oyunu zevk için oyna

  • Merhaba Mine Hanim,
   Zaten zevk icin oynuyorum…

   Kazanmak icin olsa, bütün ayaklari kapardim..
   Böyle de zevkli…

   Saygilar…

 21. Selam herkese bol sanslar dilerim arkadaslar.

 22. Erdal Balci

  TVK kuponuna kılıç çekiyorum :)))

  • Erdal abim, kilicina boynum incedir, umarim sende kazanirsin, bugün 5 lerin günü, en az 3 ayakta 5 numarali atlar gelecek haberin olsun… Hadi hayirlisi.. ben 1 tane tek bulamadim, bulani olan banada versin,,,

   Saygilar

  • Erdal Balci

   TVK,para senin ,sen bilirsin.bence absurt bir kupin olmuştu. Yıllardır oynuyorum(25sene) bence bu bülten o parayı vermez.ama top yuvarlak, at dört ayaklı jokey insan,kismetse gaybtan:)))

 23. Erdal Balci

  Cerezleride hazırladık istanbulu bekliyoruz:)))

 24. Erdal Balci

  Istanbul

  • Erdal Balci

   Son ayaktaki 1 ile 7 arasindaki %30 fark sadace Karataş faktörü, eğer karataş 7 ye binseydi agf deki oranı %70 olurdu.

 25. yasemule

  adanadan selamlar,bol şanslar barışçı ve site arkadaşları.

  1.ayak: 4
  2.ayak: 5.3.4.1.8.9.7.6
  3.ayak: 3.5.2.1
  4.ayak: 2
  5.ayak: 4.2.1.5
  6.ayak: 1

  • Erdal Balci

   Bol şanslar yasemule:)

  • yasemule

   Sağol erdal abi,bugün antepe hipodrom açılsın yazını okudum :))) antalya hipodromu 6 aya kalmaz açılır bence :) dediğin gibi elazığ diyarbakır kalksın ama şanlıurfa kalsın bence;urfaya sevdalı biri olarak dileğim bu yönde :))

  • Erdal Balci

   Antepdede hazır laniyor,biraz daha surecek gibi

  • Barışçı

   Bol şans

 26. 1, 2, 3, 4, 5/3, 4, 11/3, 4, 6, 7/1, 2, 3, 4/1, 4/1 yatırılan kuponum 28, 80 tl. Herkese bol şanslar..

 27. yasemule

  ne geldiyse başımıza bu ilkokul fişlerinden geldi :)

 28. Erdal Balci

  Erkan;kuponu yarış başladıktan sonra mi yayinlayacaksin:)

 29. Herkes yazmis ama kimse Chicago dan bahsetmemis

  • Chicago geldi, Kofin abim… Altiliyi simdiden 1000 Lira yapti….

  • atlara fısıldayan

   ben dedim valla kofir ilk ayak karakolluk dedim. 2. ayak içinde aynısını söylüyorum.hafif kilolu atlardan sürriz çıkabilir..

 30. 5 at yazıp 1 atı dışarıda bırakmak pek huyum değildir. Hesapta o kadar vardı :)

 31. 2 5 e faul yapmadimi

 32. yasemule

  chicagoya prostesto çekmezlerse yazıklar olsun.

 33. Bu ayak için bile bu kuponla hava atılır :))

 34. yasemule

  yazıklar olsun böyle düzene chicagonun yaptığını sadece benmi gördüm,shandanın sahibi nasıl prostesto etmedi inanmıyorum, resmen atın boynu diğer tarafa gitti :((

 35. Bi kilic ta ben cekeyim metin 21 liradan aciyim kapiyi ikinci ayak paraya kiydim uc at yazdim cunku

  • atlara fısıldayan

   kofir sanırım bu ayakta kılıçlar çekilecek.. iyi olan kazansın .))

 36. atlara fısıldayan

  kim derdiki şahin 0,06 kuruşluk kuponuyla 750tl lik kuponu zangır zangır titretecek…)) büyük kapışmaya 10 dakika..))

  • :))))))) Metin bir ortak Nasıl reaksiyon gösterır ,işte bu , okullarda ders olarak anlatılmalı :)) bu arada kuponu ben oynamadım bilmeyen birine oynattım , yoksa ben ilk ayak 2 tek, ikinci ayak 7 tek mümkün mü :))

 37. Sayin Admin abim, probleminiz nedir ki, benim kuponlarimi kaldiriyorsunuz, her kupon gibi , benim kuponlariminda yayinlanmaya hakki vardir… Nerede yayin, basin, konusma, bildirme , gösterme , yazma özgürlügü, kupon miktarinin yüksek olmasi bir problem ise, asiniz lütfen bu problemleri….

  saygilar….

  • Cogunluk bu kuponlarin yayinlanmasindan rahatsiz. Kaldi ki dun yayinladiginiz kuponda oynama yapmistiniz. 2 kere uyardik yonetim olarak. Siz kurallara uyma probleminizi asin bence.

  • Yine inatla kuponu eklemişsiniz. Katılımınız için teşekkür ederiz.

  • Bombaci

   tvk gercekten bu oyunu oynadıysanız ilk ayak ta (2) numaralı safkan kırmızı olarak yazılması lazımdı. o haliyle kuponu görmek daha mantıklı. çünkü ben halen böyle oyunlar oynadığınıza inanamıyorum.

  • Erdal Balci

   TVK kuponun su anki halini yayinlarmisin lütfen !beraber rakip edelim:)

 38. mehmetonur22112211

  BENIM KUPONU GORDUNUZMU ARKADASLAR

 39. Bombaci Chicago icin ne dusunuyorsun ben tabelada bitirdigi yarislara baktim kisa gelmis sanki ata 2000 olunca galoplari da iyiydi yazdim atta is var mi yoksa tamamen surpriz mi oldu? )

  • Bombaci

   Kofi selam. Valla çok iyi koştu ama sana tavsiyem yarışı bir daha seyret. (1) numaralı safkan son düzlük dönülmeden o kadar güzel 3. lüğe girdi ki geldi dedim. Bir baktım dışa savruldu son düzlüğe 5. Çıktı sonra tekrar artırdı 3. Cü oldu. Tamamen jokey hatası yoksa hepsini avamıştı. Sentetik te de yürüdüğünü gösterdi. Ben bir sonrakin de tek atar geçerim.

 40. yasemule

  :))) admin üstadım inanın bazen hislerimize tercüman oluyorsunuz. TEŞEKKÜRLER

 41. mehmetonur22112211

  SALAK GANYANCI GUNDUZ YARISLARI IPTAL OLDU DIYE GANYANA GEC GELMIS MSG FALANDA ATTIM KUPONU YAZ DIYE MAKINADA KALDI KUPONUM LAN BOYLE SANS VARMI YA

 42. ERKAN

  Erdal abi kuponu attim

 43. Erdal Balci

  Admin senin kupona daha da bi kanım ısındı .tü tü tü nazar değmesin inşaallah :))

 44. atlara fısıldayan

  kuponlara baktım bessey’i sadece ben tek atmışım..demekki celladım bu ayakta..))

 45. Bak bak Metin , görüyorsun , bilmiyor ayağına şimdiden başlamış:))

 46. Erdal Balci

  Kendime bir ders daha:kimsenin kuponuna yorum yapma,şu gelir bu gelmez deme
  Kusura bakma metin:(((

  • atlara fısıldayan

   erdal abi her yorum altın değerinde bizim için.. çok güvendiğim tek varsa kıpırdatmam ama korktuğum ayaklarda her yoruma kulak veririm..bak fenamı 3.ayakta sizden cesaretle 6 yı tek attık.)

 47. atlara fısıldayan

  bugün yapılan yorumlar harbi çok işe yaradı teklerin yerini değiştirdik ve altılı oynayan arkadaşlar kafaya çok atla girerek devam ettiler… umarım artık bizde şu şanssızlığa bir son veririz..)

 48. Erdal Balci

  Işte bu admin:)))
  Mahcup etme allahim:))

 49. Tebrikler Barışçı, dünden sonra iyi silkelendin :)

 50. atlara fısıldayan

  yine avucumuzu yaladık..))))

 51. Barışçı

  Çok şükür şeytanın bacağını kırdım. İkramiye önemli değil bu şanssizligi kırmak lazımdı. Kazanan arkadaşlari tebrik ederim

 52. ERKAN

  Ben gene 5 ‘de kaldım :(* ikinci ayağa 8 at yazrsan böyle olur…

 53. 700*800 bekliyorum, çok bulan olmuş.

 54. Erdal Balci

  Metin bil bakalim kac misli:))))))))))))))))))))))))

 55. son ayak gelen ata rağmen az verdi sanki kafanın da ganyan iyiydi çok eküri koşunca kapattı herkes demek neyse tutturamadık zaten fazla hesaplamayım

 56. atlara fısıldayan

  tmm erdal abi şimdi atıyorum..

 57. yalnız olaya bakın 7 li ganyanı oynatmışlar 6 ayakla 2100 küsür vermiş şimdi farkettim

  • Evet ilk ayak ne yazarsan yaz kabul. Hatta 2 at yazarsan 2 misli olacak şekilde yapmışlar.

 58. Barış abim oley barış abim oley, tebrikler.. Dün demiştim ama.. Ünlü bir sözü hatırlatmak isterim, başarı , sizin vazgectıgınız anın bir adım uzağındadır, vazgeçmedi o adımı attı ve kazandı , güle güle harca .. Darısı Admin, Metin , bombacı, Erdal, Erkan ve Şahin kardeşlere :)))

 59. Yıh be bu ne ya, yine battık :(

 60. Bombaci

  Barış tebrikler kardeşim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir