27 MART 2015 CUMA KOCAELİ AT YARIŞI TAHMİNLERİ ( BY CREED )

1. Ayak Son yarışını son düzlükte İZMİR pistinde en dış kulvardan gelip bütün grubu toplayan gözümde adeta devleşen (1) TATARBEYİ BANKOMDUR. Son yarışını kazanan ama protesto sonucu 3.lüğe atılan ekürisi KARASONER‘de epey bir formda. KARASONERİN yarışı süratlendirmesi muhtemel. Bitirmeye çalışacaktır. Bitiremezse zaten ekürisi matematikte olduğu gibi tamlamasını yapar.

2. Ayak Son yarışında daha önceki yarışlarına göre DB takısına eklenti olarak KG alan ve çok iyi yarış çıkardığını düşündüğüm. Bu yarışa çok formda girecek olan (5) MAHMUT BABA favorimdir. Favorime tek rakip olacak istikrarlı yarışlar koşan ama bir türlü emeğinin karşılığını alamayan (3) İŞVEBAZBEY yazıp burayı riskli olarak geçiyorum.

3. Ayak Kafamda yarışı koşturduğumda klasik YEGANE, MY DAUGHTER rövanşı olacak gibi gelse de burayı kalabalık tutmak istiyorum. AUTUMN PEARL, SPRING RAIN, FEVRONYABAY ve SKYLANDER önde ki sert tempoya ayak uyduracaklardır. Önde ki safkanlara baktığımda içlerinde sadece birtanesi gözüme batıyor o da son yarışında son düzlüğü çok sert rakiplerinin yanında elde dönmesine rağmen olduğu yere basan ama bu grupla kıyaslayamayacağımız grupta 3.lük yapan (5) SKYLANDER favorimdir. Gerilerden çok etkili gelip grubu toplayabilecek olan (2) YEGANE ve (6) MY DAUGHTER, sonrasında ise son yarışında ağır kilodan etkilendiğini düşündüğüm kalite safkan (8) YORKVILLE QUEEN yazıp burayı kapatıyorum. MY KONOSA da şans vermek isterdim ama son yarışı startta kalarak beni rezil etti.

4. Ayak Adana pistinde harikalar yaratan (1) BY RA favorimdir. Lakin bu safkanın ilk defa bu piste çıkacak olması beni biraz tereddüde sokuyor. Raki olarak son yarışına inanmadığım (2) GOOD HEARTED, yarış hayatına kolay bir galibiyetle başlayan (4) PAIX ve son olarak bu mesafeyi çok iyi koşan (3) CATCH yazıp burayı kapatıyorum.

5. Ayak Son yarışını aprantisinin idare edemediğini düşündüğüm bu mesafeyi çok iyi koşabilen, rakiplerinin de kendisi kadar formda olmaması çalışmalarında ki mükemmellikle (2) HATTUŞAŞ BANKOMDUR. Bu safkanın geçilmesine kendimi inandıramadım.

6. Ayak Son yarışında çok güzel bir performans ortaya koyan (4) BUSELİ favorimdir. Son yarışına göre 4 kilo avantaj alan  safkan kazanmaya yakın görünüyor. İzmir pistinde çok iyi çıkaran (6) HAYALGİBİ çok rahatsız edilmezse çıktığı gibi bitirebilir. Son çalışmalarında mükemmel bulduğum (9) GÖRÜNTÜ, ara sonrası yarışlar gören geçen seneden eser bulunmayan (8) HAYMAANA, Son yarışına itibar etmediğim (1) MEYDAN, son yarışını kazanan (5) ANEMON FIVE ve son olarak sürekli gözüme çarpan (2) YAŞARNUR.

ALTILI ŞABLONUM :

1. Ayak : 1 TEK

2. Ayak : 5,3

3. Ayak : 5,2,6,8

4. Ayak : 1,2,4,3

5. Ayak : 2 TEK

6. Ayak :4,6,9,8,1,5,2

ŞABLON TUTARI : 13,44 TLdir. Bol şanslar dilerim.

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.
altılı sonuçları

Yazar: Bycreed

Bycreed
12 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Okan

Yorumlarınız için teşekkürler emeğinize sağlık

Hasan

Hattuşaşın yanında muhakkak Kondansatör Olmalı,

Anonim

Tahmin için teşekkürler

okan

Keske my konos u yazsaydin bu sefer startdan düzgün cikarsa gelecektir

okan

By ra yi tek atıp hattusas in yanina kondansotor ve dede me li bir kurgu düşünüyorum

Gallop Race

KOCAELİ KUPONUM :
9* /////// 1* /////// 2-3-4-6-7-8 //////// 1-2 /////// 1-2-3-5-6 //2-4-5-6-9-10
21 tl.
YORUMLARSANIZ SEVİNİRİM! BOL SANS HERKESE.

BY keskin

KOCAELİ At Yarışları CUMA
BY Keskin’in Yorumu
1.ayak:Tutarsız yarış sergileyen TATARBEYİ’i başta tutuyorum , Tek ciddi rakibi ekürili koşma avantajı iledaha sonraki ihtimaller sırasıile KARASONER, lehine mesafede YESARİ, istikrarlı HATUNSUYU, tekrar toparlanan ERTANBEY ve BAYRAMHAN eşit şanslı isimler olup, ENDERTAY’ı sürpriz.
2.ayak: Son üç koşusunu beğendiğim ve düzenli idmanlarla formunu iyice geliştiren İŞVEBAZBEY günün bankosudur.
3.ayak: YEGANE, AUTUMN PEARL, MY DAUGHTER, SPRING RAIN ve MY KONOS birinciliğe ortak safkanlardır.
4.ayak: BY RA, tek yazbilinir rakibi GOOD HEARTED KONDANSTÖR, rakipleri ilkleri etkili düzlük sprintiyle kazanan PAIX sorunları halledilen PETERSBURG arasındaki mücadele kazananı belirleyecektir.
5.ayak: Tabela dışı kaldığı son yarışı ölçü olmayan HATTUŞAŞ ilk şanslı isimdir. İkinci olduğu yarışı çok iyi olan AKJOLTOI öncelikli rakipleridir. Tempolu yarışları seven BİSHAMON bu ikiliden sonra sonraki şanslı safkandır.
6.ayak: zor bir koşu ANEMON FIVE, YAŞARNUR, HAYALGİBİ, KUTLUHANIM ve BUSELİ en şanslı isimlerdir.imkanı olanlar kapatsın
Altılı ganyan tahmini
1.ayak:1.9……………..2.4.6.7.5
2.ayak:3…………………5.1
3.ayak:2.3.6.7.4
4.ayak: 1.2.4-5
5.ayak: 2………..6…….4-1
6.ayak:5.2.6.10.4…..H

gokhan

Elinize,gozlerinize saglik