27 MART 2015 CUMA İZMİR AT YARIŞI TAHMİNLERİ ( BY CREED )

1. Ayak Son yarışında stili rakiplerine rağmen çok iyi bir yarış çıkartan (3) URLA ZAMANI favorimdir. Tek rakibi ise son yarışını sert grupta  yapan (1) LADY MIRANDA‘dır.

2. Ayak Bu gruptan normal şartlarda çok üstün olan son 2 yarışında da görüldüğü gibi start problemi çözülen (1) GENÇTAY favorimdir. Lakin safkanın sağı solu belli olmaz tek atmak riskli geliyor. Öncelikli rakibi son startına göre tam 13 kilo siklet avantajı bulunan (9) FOSFOR, önde ki tempoyu istediği gibi kurabilecek olan (8) ALTINKILIÇ, geçen sene bu mesafede çok iyi R.Cihan ile güzel yarışlar çıkartan (5) PAMUK ABLA, koşarsa (7) SARDES, çalışmalarında iyi bulduğum (6) AKBARAN ve son olarak (3) ÖZGÜLEN yazıp burayı kapatıyorum.

3. Ayak Son yarışında önde ki tempoyu çok iyi belirlemesine rağmen formda olan rakibi RENGÜLE çok az farkla geçilen (3) GÜZELYÜZ bu sefer istediğini yapabilir. Son yarışını önemsemediğim (1) ARZUKIZ, son startını ağır kilosuna rağmen çok iyi kazanan (6) ŞAFAKHANIM, çalışmalarında çok iyi gördüğüm (7) ÇAYKARARÜZGARI yazacağım.

4. Ayak CORITIBA bu sefer son yarışına göre önde çok rahat kalmayacaktır. Kalsa bile mesafe uzadı. Hal bu ki son yarışını da hak eden bence TOPRAKBAYDI. Jokeyi o yarışı nasıl verdi hala anlamış değilim. Neyse ki bu tip yarışlarda bu pistte bu tip safkanları çok iyi kontrol etmesini bilen Ö.YILDIRIM ile start alacak. Ben Özcanın hata yapmayacağını düşünüyorum. (6) TOPRAKBAY favorimdir. Öncelikli rakibi ise geçen sene bu tip gruplarda başarılı olan son yarışında dikkatle takip ettiğim (2) NASRULLAH BEY, İzmir pistine yabancı olmayan kalite safkan (4) RÜZGAR ETO . Şablon tutarından dolayı (1) CORITIBA şablonumdan çıkarılmıştır.

5. Ayak Son yarışını çok beğendiğim (1) DORUK ALİ favorimdir. Etkili sprintiyle (4) SİDELİ ve aslında burda pek tutmasam da önde boş kalabilirse kazanabilecek olan ama ANIZARBOSUN bu safkana pres uygulaması çok yüksek muhtemel. Gene de kuponumda bulundurup kendimi garantiye almak istiyorum. Son olarak (2) GÜRSOY yazıyorum.

6. Ayak Gruba baktığımız da kalabalık gözükse de henüz çoğu safkanın hazır olmadığını görüyoruz. Benim bu grupta hazır bulduğum 3 safkan var. BALOUCAT, SNOWANGO ve CANIS MAJORIS. Bu 3 safkan arasında ayrım yapmak istediğim de SNOWANGO benim için bir adım önde duruyor. Gerek galoplarında olsun gerek koştuğu gruplarla kıyaslarsak. İzmir pistinde yaptığı dereceli çalışmalar pisti ne kadar sevdiğinin de kaydı. (8) SNOWANGO etkili sprintiyle BANKOMDUR.

ALTILI ŞABLONUM :

1. Ayak : 3,1

2. Ayak : 1,9,8,5,7,6,3

3. Ayak : 3,1,6,7

4. Ayak : 6,2,4

5. Ayak : 1,4,2

6. Ayak : 8 TEK

ŞABLON TUTARI : 30,24 TLdir. Bol şanslar dilerim.

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.
altılı sonuçları

Yazar: Bycreed

Bycreed
5 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Eren

Son ayakta Baloucat gecilmez

BY keskin

İZMİR At Yarışları
BY Keskin’in Yorumu
1.ayak: Son yarışı etkili olan ve hazırlık galoplarında adeta ucan URLA ZAMANI kazanır benim bankosudur.
2.ayak: Bu aralar formunda gelişmeler kaydeden GENÇTAY, iyi hazırlanan ALTINKILIÇ ve çim pisti seven PAMUK ABLA en şanslı isimler olup, SARDES, AKBARAN ile ABJARKAYA daha sonraki şanslılardır.
3.ayak: Son yarışını kazanırken formda görünen ŞAFAKHANIM en şanslı isimdir küçük kuponlarda tek atılabilir rakip arayanlar ÖZÇETİN ile ZİLLİ PINAR yazabilir.
4.ayak: Başarılı yarışlar koşan ve hazırlıklarında formda görünen TOPRAKBAY en şanslı isimdir. Arka arkaya kazanan CORITIBA rakibidir
5.ayak: Etkili formunu koruyan son koşusunu inanmadığım GÜRSOY ikinçi bankom
6.ayak: Günün son ayağında; SNOWANGO, BIOTIC, GREEN WITCH, CANIS MAJORIS, ekürili SPECTACULAR GIRL, SAND BLLESRT, WILLISTON ile FIRST HOPE eşit şanslı isimlerdir.
Altılı ganyan tahmini
1.ayak:3 tek
2.ayak:1-8-5-7-6-4
3.ayak:6……………………………..5-2
4.ayak: 6.1
5.ayak: 2 tek
6.ayak:8-12-1-16-13-2-10-4 …. H

xcanerx01

Selam
hepsi
7
6
4,6
2
14
Izmirim misli altilim
1,2,4
7
6,5
1,2,5,6
2,3
14,12 bolsanslar herkese

kemal

İlk ayak 1tek 2.ayak hepsi 3 ayak hepsi 4 ayak 1 tek 5 ayak 2 tek 6 ayak 8.9.10.16 herkese bol şans

simurg

YKK görmüyormu. Gençtay kulavarları yıka yıka geldi.hani son 400 de kular depiştirmek yasaktı.en dıştan en içe doğru sanki araba gibi zigzag yaparak geldi. bu görülmüyormu?

5
0
Tahmin paylaş.x
()
x